منو سایت

هیدئو کوجیما به بازی جدید خود اشاره کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
هیدئو کوجیما به بازی جدید خود اشاره کرد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، هیدئو کوجیما که به عنوان خالق سری متال گیر شناخته می شود، با انتشار توییتی این نوید را داد که به زودی اطلاعات بیشتری از بازی جدیدش ارائه خواهد کرد.

هیدئو کوجیما یکی از برجسته ترین و مشهورترین افراد در صنعت بازی های ویدیویی است. این بازی ساز ژاپنی به خاطر ساخت سری Metal Gear و خلق آثاری مانند Death Stranding در بین گیمرها شناخته شده است. از زمان انتشار Death Stranding، هیدئو کوجیما هیچ اثر جدیدی را معرفی نکرده است، اما استودیوی او، Kojima Productions، روی چندین اثر مختلف کار کرده است.

حدود یک ماه پیش، وب سایت استودیو Kojima Productions تصویری از یک شبح را منتشر کرد که در آن می توانید یک زن را ببینید. در این عکس شما هیچ قسمتی از صورت را نمی بینید، فقط فرم و حالت کلی موها را می بینید. در کنار تصویر متنی با موضوع “من کیستم” وجود دارد. در پایین تصویر منتشر شده توسط Kojima Productions، نمادی شبیه درهای دوتایی و همچنین لوگوی استودیو وجود دارد.

در زمان انتشار تصویر مذکور، برخی به این نتیجه رسیدند که چهره موجود در آن متعلق به ال فانینگ است. اما هویت واقعی این فرد به طور رسمی اعلام نشده است. هیدئو کوجیما این تصویر را بازتوییت کرد. در کپشن این پست آمده است: “این سوال که چه کسی در TGS مطرح شد، در ادامه به کجا پاسخ داده خواهد شد.”

بازی جدید Metal Gear هیدئو کوجیما

بازی جدید هیدئو کوجیما با همکاری ایکس باکس در حال ساخت است

تجزیه معنای این توییت از هیدئو کوجیما سخت است. تا زمانی که سازنده سری متال گیر آن را به وضوح توصیف نکند، نمی‌توانیم نتیجه‌گیری قطعی داشته باشیم. با این حال، به نظر می رسد اطلاعات بیشتری از بازی جدید هیدئو کوجیما در قالب یک رویداد یا کنفرانس مطبوعاتی اعلام شود. مراسم اهدای جوایز بازی که در 9 دسامبر برگزار می شود، یکی از رویدادهای احتمالی برای انتشار اطلاعات جدیدی از بازی هیدئو کوجیما است. با این حال، عبارت “بعدی کجا” آنقدر مبهم است که نمی تواند یک رویداد را با قطعیت نشان دهد.

مشخص نیست توییت هیدئو کوجیما به چه پروژه ای اشاره دارد. این بازی ساز و استودیو Kojima Productions چندین اثر در دست ساخت دارد. در نمایشگاه Gamescom اعلام شد که پروژه ای مشترک با Xbox بر اساس فناوری ابری مایکروسافت ایجاد خواهد شد. نورمن ریدوس همچنین گفت که دنباله ای از Death Stranding در دست ساخت است.

نظر شما در مورد اشاره هیدئو کوجیما به بازی بعدی خود چیست؟ به نظر شما این شغل چه ویژگی هایی خواهد داشت؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: GameSpot