منو سایت

هکر Rockstar تهدید به انتشار کد منبع GTA 6 و GTA V کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
هکر Rockstar تهدید به انتشار کد منبع GTA 6 و GTA V کرد

بیش از 90 ویدیو و تصویر گیم پلی GTA 6 صبح امروز به بیرون درز پیدا کرد. این اطلاعات که در یک فایل فشرده بود، ابتدا در انجمن GTA به اشتراک گذاشته شد و افشاگر شواهد زیادی مبنی بر صحت آن ارائه کرد. در حالی که صحت ویدیوی GTA VI تایید شد، هکر Rockstar از مدیران شرکت برای مذاکره دعوت کرد. او کد منبع GTA V و GTA 6 را دارد و به دنبال معامله ای برای فروش این اطلاعات به Rockstar و جلوگیری از لو رفتن آن است.

افشاگر ویدیوها و تصاویر GTA 6 برای مذاکره با مقامات راک استار گیمز آی دی تلگرام خود را وارد کرد. بیش از سه هزار نفر به او پیام دادند و او را ترغیب کردند که ایمیل خود را به اشتراک بگذارد. این هکر از کارمندان و مدیران درخواست کرد تا برای شروع فرآیند مذاکره با ایمیل رسمی شرکت خود پیامی برای او ارسال کنند. او تهدید کرده است که سورس کد GTA V و GTA 6 را در اختیار دارد و در صورت عدم معامله بین طرفین، تمام اطلاعات موجود را در اینترنت منتشر خواهد کرد.

ویدیوی لو رفته از GTA 6

درخواست هک GTA 6 توسط Rockstar

بسیاری از کاربران انجمن GTA در صحت صحبت های او تردید دارند اما او اسناد مختلفی را با کدهای بازی منتشر کرده است. به نظر می رسد که او به نسخه اولیه GTA VI نیز دسترسی دارد و می تواند بازی را اجرا کند. در حال حاضر مشخص نیست که این اطلاعات چگونه به دست آمده و آیا او واقعا یک هکر واقعی است و ادعای او قابل اثبات است یا خیر. شرکت های بزرگ معمولا تمایلی به مذاکره با هکرها ندارند و باید دید در روزهای آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

فردی که خود را جای یکی از کارمندان راک استار گذاشته و به آیدی تلگرام پیام داده است می گوید این فرد اطلاعات مهمی دارد. یکی از یوتیوب‌برها در گفتگو با چند توسعه‌دهنده که در Rockstar کار می‌کردند، صحت تصاویر و ویدیوها را تأیید کرد و معتقد بود که آنها به نسخه اولیه مربوط می‌شوند. باید گفت که مسئولان Rockstar Games نسبت به اتفاقات امروز تردید دارند و بسیاری از اتفاقات بعدی و احتمال تاخیر در انتشار بازی ناراحت هستند.

Take-Two جلو رفت و ویدیوهای لو رفته از GTA 6 را حذف کرد. بسیاری از ویدیوها از یوتیوب و توییتر حذف شدند و اقدامات قانونی انجام شد. کاربران توییتر نیز به سازندگان این بازی تسلیت گفتند. بسیاری از کاربران پیام های محبت آمیز ارسال کردند و از توسعه دهندگان بازی خواستند که اقدامات اخیر را نادیده بگیرند. نطر شما چی هست