منو سایت

هکر GTA 6 می گوید اطلاعات رسمی درباره Bully 2 دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
هکر GTA 6 می گوید اطلاعات رسمی درباره Bully 2 دارد

درز گیم پلی GTA 6، از جمله ویدیوها و تصاویر گیم پلی، در دو روز گذشته سر و صدای زیادی ایجاد کرده است. شرکت Take-Two اکثر ویدیوها را از شبکه های اجتماعی حذف کرد و انجمن GTA از تمام تصاویر و فایل ها پاک شد، اما این موضوع مانع از صحبت هکر GTA 6 نشد. او در اطلاعیه ای جدید اعلام کرد که اطلاعات زیادی از بازی Bully 2 از جمله پلان ها و داستان اصلی آن دارد و می تواند آن را با قیمتی مناسب به فروش برساند.

تا به حال اخبار زیادی در مورد دنباله بازی Bully شنیده ایم و مدتی پیش جزئیات گیم پلی این اثر فاش شد. گزارش ها حاکی از آن است که Rockstar Games پس از مدتی ساخت این بازی را متوقف کرده و پروژه را به حالت تعلیق درآورده است. گزارش های دیگر حاکی از آن است که توسعه بازی همچنان ادامه دارد و نسخه جدیدی از Bully پس از GTA منتشر خواهد شد. مدیران Rockstar هرگز در مورد وجود این بازی صحبت نکرده اند و تمام اخبار شایعه است. هکر GTA 6 ادعا می کند که اطلاعات زیادی در مورد این بازی دارد.

هک بازی GTA 6 Bully 2

قابلیت فاش کردن هویت هکر GTA 6

این هکر که با نام مستعار «چای پات» شناخته می شود، در گفتگو با یکی از کاربران تلگرام، اطلاعاتی درباره Booli 2 به اشتراک گذاشته است. او می گوید که یک برنامه توسعه بازی، اسکرین شات از نسخه های اولیه، یک ویدیو و همچنین یک PDF از داستان دارد. البته این مکالمه ای که در تلگرام انجام شده قابل تایید نیست و ممکن است جعلی باشد. ما در حال حاضر نمی توانیم صحت این گفتگو را تایید کنیم. البته مترو گزارش داد که ممکن است هویت این هکر تغییر کرده باشد.

صفحه توییتر GTA Base اخیرا در توییتی از مکالمه با فردی که ایمیل هکر GTA 6 را هک کرده است، خبر داده است که به زودی نام کامل این فرد منتشر خواهد شد و ممکن است هویت وی مشخص شود. شایعه جدیدی در میان کاربران توییتر منتشر شده است که بر اساس آن هکر GTA 6 یک جوان شانزده ساله و از اعضای گروه Lapsus$ است که متهم به حمله به سرورهای مایکروسافت، یوبی سافت، انویدیا و سامسونگ است. این گروه همچنین موفق شد سرورهای اوبر را هک کند و دوباره شروع به کار کرد.

ما نمی دانیم که آیا این هکر واقعاً اطلاعاتی در مورد Bully 2 دارد یا خیر، اما هکرهای دیگر در تلاش هستند تا کنترل حساب تلگرام او را در دست بگیرند. مردم نیز از فرصت اخیر استفاده کرده و سورس کد جعلی GTA V را به قیمت صد هزار دلار فروختند. Rockstar هنوز در مورد وقایع دو روز گذشته اظهار نظری نکرده است.

منبع: GamingBible