منو سایت

هکرها اولین DLC Elden Ring و بازی جدید From Software را فاش کردند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
هکرها اولین DLC Elden Ring و بازی جدید From Software را فاش کردند

هک Bandai Namco، ناشر بازی Elden Ring، روز گذشته خبرساز شد. اسناد محرمانه این ناشر در اختیار گروه باج افزار Alphv قرار گرفته است و این گروه نیز خواهان دریافت پول برای بازگشایی اطلاعات هستند. هکرهای معروف به “گربه سیاه” با انتشار یک پست جدید در وب سایت دارک خود و همچنین اولین پست، هک Bandai Namco را به طور مجازی تایید کردند. بازی الدن رینگ DLC و از بازی جدید استودیوی FromSoftware به نام Armored Core رونمایی کردند.

به گزارش پارسی گیم، شرکت ژاپنی Bandai Namco هنوز نسبت به خبر هک شدن سرورها واکنشی نشان نداده است. اما اسناد مهم و محرمانه امروز در فضای مجازی منتشر شد و لیست بازی های Bandai Namco در سال 2023 به بیرون درز کرد. سپس گروه Alphv نحوه ارتباط با آنها را اعلام کرد و مدیران Bandai Namco را به مذاکره تشویق کرد. ناشر ژاپنی هنوز به درخواست آنها پاسخ نداده است.

برنامه عرضه بازی های این شرکت برای سال 2023 مشخص شد. اما کاربران توییتر و رسانه ها می گویند این زمان بندی اشتباه است و نباید به آن اعتماد کرد. در یکی از اسلایدها می توانید DLC بازی Elden Ring با نام Barbarians of the Badlands را مشاهده کنید که در بهار سال آینده منتشر خواهد شد. اگر Elden Ring بازی کرده اید. می دانید که Badlands نام منطقه ای در سرزمین میانه است که اولین لرد الدن، گادفری، سنگسار شد و همراه با بقیه افراد آلوده تبعید شد.

بازی الدن رینگ DLC

بازی الدن رینگ DLC

هکرها از عرضه بازی جدید Armored Core در سه ماهه اول سال 2023 به همراه بسته الحاقی Elden Ring خبر دادند. زمان انتشار Little Nightmare 3 نیز در سه ماهه دوم سال جدید اعلام شد. جالب است بدانید که چندین بازی دیگر از جمله Code Vein 2 و Tekken 8 در سال آینده منتشر می شوند و نام آنها در لیست فاش شده است. یکی از رسانه ها فکر می کند این لیست جعلی است. زیرا لوگوی Tekken 8 از ویدیویی که توسط یکی از طرفداران ساخته شده است گرفته شده است.

البته گزارش های زیادی از ساخت Armored Core جدید منتشر شده است و بدون شک این بازی در حال ساخت است. Framsoft نیز اخیرا ساخت دو بازی جدید را تایید کرده است. همچنین سرنخ های زیادی در مورد بسته الحاقی Elden Ring وجود دارد که نمی توان آنها را نادیده گرفت. اعلام نام بسته الحاقی یکی دیگر از مسائلی است که هنوز به آن رسیدگی نشده است. در صورت تایید هک شدن سرورهای Bandai Namco می توان به صحت این اطلاعات اعتماد کرد. نطر شما چی هست؟

منبع: TheGamer