منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • هم اکنون می توانید دموی بازی Resident Evil Village را در مرورگر خود تجربه کنید

هم اکنون می توانید دموی بازی Resident Evil Village را در مرورگر خود تجربه کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
هم اکنون می توانید دموی بازی Resident Evil Village را در مرورگر خود تجربه کنید

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، گوگل امکان راه اندازی نسخه دمو بازی Resident Evil Village را با استفاده از فناوری مشابه Stadia در مرورگر خود فراهم کرده است. این قابلیت محدود به کامپیوتر نیست و امکان بازی Resident Evil Village در مرورگر موبایل نیز وجود دارد.

برای تجربه دموی بازی Resident Evil Village در مرورگر خود، ابتدا باید به وب سایت مربوطه مراجعه کنید. این وب سایت از شما می خواهد که تاریخ تولد خود را وارد کنید. پس از این مرحله، می توانید با کلیک بر روی One-Click Play یا Play Now، تجربه دمو Resident Evil Village را شروع کنید.

به یاد داشته باشید که برای استفاده از این فرصت باید یک اتصال اینترنتی سریع و پایدار داشته باشید. در غیر این صورت بازی شما با تاخیر و مشکلات مختلفی روبرو خواهد شد. اگر کنترلر ندارید، می توانید با استفاده از موس و صفحه کلید کامپیوتر و کنترل های صفحه لمسی گوشی موبایل خود دموی بازی Resident Evil Village را تجربه کنید.

محدودیتی برای تعداد دفعاتی که می توانید بازی را تجربه کنید وجود ندارد و می توانید هر چند بار که بخواهید آن را اجرا کنید. به خاطر داشته باشید که تجربه دمو Resident Evil Village مقدار قابل توجهی از اینترنت شما را مصرف می کند. طبق اطلاعات منتشر شده در وب سایت مربوطه، عملکرد نسخه 1080p در ساعت حدود 12.6 گیگابایت از حجم اینترنت شما را مصرف می کند. یعنی در حالی که حجم مصرف شده در طول تجربه نمایش بازی Resident Evil Village با رزولوشن 720p حدود 4.5 گیگابایت در ساعت است. به همین دلیل، اگر حجم اشتراک اینترنت شما محدود است، این را در نظر بگیرید.

بازی دمو Resident Evil Village Resident Evil Village

فناوری Stadia در اختیار سایر شرکت‌ها قرار خواهد گرفت

دسترسی به نسخه ی نمایشی بازی Resident Evil Village آخرین استفاده از فناوری Google Stream در خارج از پلتفرم استودیو است. اوایل اکتبر 2021، AT&T امکان دسترسی به کل بازی Batman: Arkham Knight را با استفاده از همین فناوری برای مشترکین تلفن همراه خود فراهم کرد. یک برنامه مشابه Control Ultimate Edition در ماه می امسال منتشر شد.

ارائه این نوع کارها به خوبی نشان می دهد که شرکت های مختلف مایل به بهبود این فناوری هستند. در یک پست وبلاگ گوگل، این شرکت فناوری ابری خود را با نام Immersive Stream ذکر کرد و ادعا کرد که پلتفرم Stadia از طریق فناوری کار می کند و به ناشران اجازه می دهد بازی خود را مستقیماً برای بازیکنان انجام دهند. آنها را بیاورید. پس از تجربه کار استریم، بازیکنان به فروشگاه های پلتفرم های مختلف می روند و می توانند نسخه کامل را خریداری کنند. پست بلاگ گوگل نه تنها بازیکنان را در مورد ویژگی های مختلف Immersive Stream آگاه می کند، بلکه یک ابزار بازاریابی برای شرکای تجاری بالقوه است.

ممکن است با کاهش پلتفرم استودیو و غیرفعال شدن احتمالی آن، سایر شرکت های بزرگ نیز بتوانند از این فناوری استفاده کنند و افراد بیشتری از آن بهره ببرند.

آیا نمایش بازی Resident Evil Village را در مرورگر تجربه خواهید کرد؟ به نظر شما با گسترش این فناوری، کنسول های خانگی از بین خواهند رفت؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: GameSpot