منو سایت

همه چیزهایی که در آپدیت تابستانی کلش رویال اضافه خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
همه چیزهایی که در آپدیت تابستانی کلش رویال اضافه خواهد شد

شرکت سوپرسل در آخرین اخبار بازی از آپدیت تابستانی درگیری سلطنتی آشکار شد. این بازی موبایل هر تابستان یک به روز رسانی بزرگ دریافت می کند که ویژگی های جدیدی را اضافه می کند. و امسال شاهد اضافه شدن نبردهای جدید، ظهور دوئل های غیر نظامی و تغییرات بیشتر هستیم. تا مطالب با پارسی گیم همراه باشید آپدیت کلش رویال بیایید بررسی کنیم.

آپدیت کلش رویال

مدت زیادی از انتشار بازی Clash Royale برای اندروید و iOS می گذرد و سوپرسل همچنان از آن پشتیبانی می کند و هر ساله محتوای بیشتری به بازی اضافه می شود. اولین ویژگی اضافه شده به آپدیت تابستانی Battle Banners نام دارد. این بخش به بازیکنان این امکان را می دهد که اطلاعات مربوط به خود را انتخاب و انتخاب کنند. این اطلاعات در ابتدای هر نبرد در کنار نام کاربری نمایش داده می شود و ظاهر زیباتری به بازی می دهد.

آپدیت کلش رویال

با دیدن اطلاعات شما، حریف متوجه می شود که با چه کسی مبارزه می کند و شما را بهتر می شناسد. هر بنر نبرد از سه بخش اصلی تشکیل شده است: دکوراسیون، توانایی ها و نشان ها. نشان ها برای نشان دادن موفقیت یک بازیکن استفاده می شود، بنابراین می توانید دستاوردهای خود را نشان دهید و نشان دهید که بازیکن بهتری هستید.

قسمت دیگر اضافه شده جعبه بنر نام دارد که شامل قاب ها و تزئینات مختلف می باشد. این جعبه ویژه هر فصل به روز می شود و بنابراین شما می توانید این جعبه ویژه را باز کنید. شما باید 100 توکن مخصوص جمع آوری کنید. این توکن ها نیز با انجام وظایف مختلف و چالش های خاص به دست می آیند. شایان ذکر است که تمامی بازیکنان با انتشار آپدیت کلش رویال 100 توکن یا سکه رایگان دریافت خواهند کرد و در نتیجه همگی می توانند این جعبه را خریداری کنند.

آپدیت تابستانی کلش رویال

دوئل های جدید کلش رویال

سوپرسل تایید کرده است که بخش پروفایل های بازیکنان به روز خواهد شد و شاهد بزرگترین تغییر از زمان عرضه بازی خواهیم بود. بازیکنان می توانند 8 نشان مختلف را در پروفایل خود قرار دهند. گفتنی است 10 کارت سومین تکلیف ویژه را دریافت و به روز خواهند شد. این تغییرات مربوط به ظاهر بازی بود. اما تمرکز اصلی آپدیت کلش رویال بر روی تغییرات بازی و ویژگی های جدید است.

یکی از بزرگترین ویژگی های آپدیت تابستانی کلش رویال اضافه شدن دوئل های 1v1 و 2v2 خارج از برنامه Clan War است. با دریافت آپدیت می توانید با همه بازیکنان در سراسر جهان دوئل کنید. لازم به ذکر است که دو نوع دوئل وجود دارد که اولین آن حالت استاندارد است. اما دومی Ban Pick Duel نام دارد که به شما اجازه می دهد تعداد مشخصی کارت را ممنوع کنید. می توانید ترکیبی از کارت ها را برای دوئل انتخاب کنید و در نهایت دو ترکیب کارت های حریف را غیرفعال کنید. دشمن دیگر نمی تواند از آنها استفاده کند.

آپدیت کلش رویال

آپدیت کلش رویال بخش تنظیمات را نیز تغییر داد. می توانید صدای موسیقی و بازی را تنظیم کنید و تنها کاری که باید انجام دهید این است که به قسمت Audio بروید. لایه سوم Mastery Tasks نیز برای نقشه های زیر فعال شده است. این وظایف در سطح چهارده کارت فعال می شوند و به شما جوایز مختلفی می دهند.

  1. شوالیه مگا
  2. پخت
  3. فلش ها
  4. الکترو روح
  5. دفتر خاطرات
  6. جادوگر
  7. ملات
  8. زمين لرزه
  9. شاهزاده
  10. استنوبیت ها

در پایان باید گفت که باگ های مختلفی برطرف شده و شاهد خرابی های کمتر و مسابقات روان تری خواهید بود. رابط کاربری بازی نیز حذف شده است و با نصب آپدیت کلش رویال شاهد تغییرات خوبی خواهید بود.

منبع: Clashroyale