منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • هزاران دلار تجهیزات در نهایت غربالگری در Goldeneye را بسیار دشوار می کند

هزاران دلار تجهیزات در نهایت غربالگری در Goldeneye را بسیار دشوار می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
هزاران دلار تجهیزات در نهایت غربالگری در Goldeneye را بسیار دشوار می کند

هزاران دلار تجهیزات در نهایت غربالگری در Goldeneye را بسیار دشوار می کند

موزه تاریخ کامپیوتر مستقر در بریتانیا پلتفرمی را با قیمت تقریبی 8000 دلار ایجاد کرده است که به شما امکان می دهد GoldenEye 007 را برای Nintendo 64 در چهار صفحه مجزا بازی کنید و یک بار برای همیشه به کلاهبرداری های صفحه پایان دهید. این برای جشن گرفتن 25 سالگرد GoldenEye در N64 جمع آوری شد.

اگرچه دستگاه می تواند گران باشد، اما نحوه کار آن در واقع کاملاً واضح است و حتی از سخت افزار اصلی N64 استفاده می کند. تصویر اصلی به سادگی تقسیم شده و به چهار تلویزیون تقسیم می شود و یک بازیکن می تواند برای انتخاب حالتی که می خواهد پخش شود، به حالت تمام صفحه تغییر کند. هر کنترل کننده تلویزیون مربوطه را کنترل می کند و بنابراین خیانت روی صفحه را از بین می برد.

تقلب صفحه اصطلاحی است که اغلب هنگام بازی چند نفره روی صفحه تقسیم شده استفاده می‌شود، و هدف آن فراخوانی کسی است که وقتی از کنار صفحه به شما نگاه می‌کند برای برتری نسبت به شما.

اگرچه بسیاری از بازی‌ها سهم عادلانه‌ای از کلاهبرداران صفحه نمایش داشته‌اند، اما هیچ‌کدام به اندازه GoldenEye برای آنها شهرت کسب نکرده‌اند. به لطف کنترل‌های دشوار بازی، تقریباً همیشه می‌توانید با تکیه بر افرادی که در مقابل آن‌ها بازی می‌کنید، به صفحه نمایش خود نگاه کنید و سعی کنید شما را بکشند. این بازی حتی یک شخصیت قابل بازی دارد به نام Oddjob که به دلیل قدش به سختی ضربه می خورد. اگرچه بازی پر از نقص است، اما بدون شک این بخشی از جذابیت آن است.

کلاهبرداری از صفحه نمایش به بخش عمده ای از بازی چند نفره GoldenEye تبدیل شده است و هیچ کاری نمی توانید برای جلوگیری از آن انجام دهید. اما به لطف موزه تاریخ کامپیوتر، بازی چند نفره GoldenEye را می توان به روشی کاملا جدید – و منصفانه – بازی کرد. اگر در بریتانیا هستید، می‌توانید بلیط‌های نمایشگاهی را که خودتان در آن بازی می‌کنید و همچنین نسخه GoldenEye برای Xbox 360 که لغو شده است، خریداری کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.