منو سایت

هر مسابقه آنلاین Halo Infinite یک گیگابایت اینترنت مصرف می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
هر مسابقه آنلاین Halo Infinite یک گیگابایت اینترنت مصرف می کند

343 Industries در حال بررسی مشکل جدیدی است که باعث می شود هر مسابقه آنلاین Halo Infinite حدود 1 گیگابایت اینترنت مصرف کند و حجم زیادی از داده را در بخش چند نفره دانلود کند. این موضوع توسط یکی از کاربران توییتر فاش شد که نوشت هر بازی بین 305 تا 900 مگابایت از اطلاعات او را مصرف می کند. این هشدار باعث شد که بسیاری از بازیکنان استفاده از اینترنت در Halo Infinite نگران شدن

پس از این توییت، کاربران دیگری نیز به جمع معترضان پیوستند و نوشتند که حتی یک گیگابایت فقط در یک مسابقه مصرف شده است، در حالی که مصرف بازی های آنلاین به طور متوسط ​​کمتر از صد مگابایت است. افرادی که قسمت آنلاین Halo Infinite را برای چندین ساعت متوالی تجربه کرده اند. حجم زیادی از دست داده اند. پشتیبانی بازی Halo به گزارش‌ها در توییتر پاسخ داد و قول داد این مشکل را برطرف کند.

صفحه پشتیبانی Halo می گوید که تیم آنها در حال بررسی گزارش های دانلود بیش از حد در مسابقات چند نفره است و این مشکل باید در به روز رسانی آگوست برطرف شود. این استودیو از انتشار مقاله جدیدی در وبلاگ هیلو خبر داده است که جزئیات کاملی را در اختیار بازیکنان قرار می دهد. اشاره به این مشکل باعث شد بازیکنان دست به کار شوند و به مشکلات اصلی بازی اشاره کنند که هنوز برطرف نشده است. یکی از کاربران توییتر نوشت: «بازی شما برای برخی افراد غیرقابل بازی شده است، زیرا آنها نمی توانند مصرف اینترنتی بازی را از نظر مالی پوشش دهند.»

استفاده از اینترنت در Halo Infinite

استفاده از اینترنت در Halo Infinite

کاربر دیگری به نام Piotr نوشته است: «آیا استفاده از اینترنت Halo Infinite مشکلی جدی نیست که باید فوراً برطرف شود؟» این کاربر متوجه نمی شود که چرا این آپدیت در ماه آگوست منتشر شده است و این مشکل می تواند بر تعداد پخش کننده های آنلاین تأثیر بگذارد. مشکل مصرف اینترنت بازی نه تنها در رایانه شخصی گزارش می شود، بلکه نسخه ایکس باکس نیز همین مشکلات را دارد و حجم دیتا بیش از حد دانلود می شود. این کاربر همچنین اضافه کرد که تنها انجام چالش های هفتگی می تواند حجم اینترنت را برای یک ماه کامل کند. کاربر دیگری نوشته است که اگر هیلو برای اینترنت پرداخت کند; هر زمان که خواستید این مشکل را اصلاح کنید.

اعلامیه بخش پشتیبانی هیلو خشم طرفداران را برانگیخته است و مشخص نیست که آیا این مشکل به زودی برطرف خواهد شد یا خیر. عوامل مهمی در استفاده از اینترنت Halo Infinite دخیل هستند. برخی می گویند مشکل از پهنای باند اینترنت نیست و برخی دیگر می گویند بازی در حال ذخیره ویدیوی مسابقه برای تماشای مجدد آن است. ذخیره کردن ویدیوی مسابقه می تواند حدود یک گیگابایت اینترنت مصرف کند.

در حال حاضر Halo Infinite از مشکلات دیگری نیز رنج می برد. سرورها خراب هستند و چندین حرکت را ضبط نمی کنند زیرا سرور فکر می کند پخش کننده همزمان در مکان های مختلف است. اشکالات عمده ای وجود دارد. حالت Co-op Halo Infinite هنوز آماده نیست و حتی امکان زنده کردن مراحل بعد از اتمام وجود ندارد. بازی شما چقدر اینترنت مصرف می کند؟

منبع: VGC