منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • هر آنچه که باید در مورد روند و تاریخچه میراث هاگوارتز بدانید

هر آنچه که باید در مورد روند و تاریخچه میراث هاگوارتز بدانید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
هر آنچه که باید در مورد روند و تاریخچه میراث هاگوارتز بدانید

خیلی وقته که از معرفیش گذشته میراث هاگوارتز پس از مدت ها انتظار بالاخره ویدیوی گیم پلی بازی با تمرکز بر قسمت های مختلف از جمله مبارزه و ماجراجویی در فضای وسیع بازی منتشر شد. قسمت جدید State of Play نقد و بررسی خوبی از Hogwarts Legacy بود و به جنبه های مختلف این بازی اکشن اکشن می پرداخت. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد روند و تاریخچه میراث هاگوارتز بدانید. با بازی پارسی همراه باشید.

با توجه به آخرین اخبار بازی و توضیحات ارائه شده توسط سازندگان، تمرکز Hogwarts Legacy بر ایجاد تجربه ای جدید برای طرفداران هری پاتر است. با شروع بازی، تجربیات جدیدی در مدرسه جادوی هاگوارتز خواهید داشت و به عنوان یک عضو جدید، ماجراجویی های هیجان انگیزی را تجربه خواهید کرد. هدف استودیو Avalanche این نبود که کتاب‌های مربوط به هری پاتر را چهره به چهره بازسازی کند، بلکه قصد داشت رویای سفر به چنین دنیای اسرارآمیزی را به واقعیت تبدیل کند.

هر آنچه که باید در مورد روند و تاریخچه میراث هاگوارتز بدانید

تریلر گیم پلی Hogwarts Legacy منتشر شد

به مدرسه میراث هاگوارتز سفر کنید

سازندگان در قسمت جدید State of Play به فضای بازی اشاره کردند. بازی ترکیبی از عناصر غافلگیر کننده و در عین حال آشنا خواهد بود که در کنار فضای تاریک و مرموز، داستانی جذاب را برای بازیکنان رقم خواهد زد. این استودیو در تریلر گیم پلی بازی Hogwarts Legacy به طرح داستان اشاره کرد. هدف اصلی بازیکنان بررسی شایعاتی است که نشان دهنده همکاری بین گابلین ها و جادوگران سیاه است. این اتحاد می تواند چالش های بزرگی را برای شما و مدرسه جادو ایجاد کند و باید در یک ماجراجویی نفس گیر و جذاب از هجوم اجنه و جادوی سیاه جلوگیری کنید.

این استودیو تاکید می کند که بازی از دید طرفداران ساخته شده است و در واقع خود سازندگان از طرفداران پر و پا قرص کتاب های هری پاتر هستند و به خوبی با زوایای آن آشنا هستند. اگر چه هرکسی که کتابها را خوانده باشد; او نسخه ای از این مکتب جادویی را در ذهن خود شکل داده است. اما استودیوی Avalanche معتقد است نسخه آنها به آنچه طرفداران انتظار دارند نزدیک است.

روند بازی میراث هاگوارتز به این صورت است که ابتدا باید شخصیت خود را بسازید. و در این صورت هر دو جنس مذکر و مؤنث در نظر گرفته می شوند و سپس داستان در مکتب جادو آغاز می شود. بازیکنان می توانند خانواده مورد علاقه خود را انتخاب کنند و بر اساس آن ادامه دهند، هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فرد هستند. قسمت های معروف مدرسه هاگوارتز بازسازی شده است و جستجو در داخل قلعه با رازهای پنهان و قسمت های مختلف در نوع خود بسیار دلپذیر و ماجراجویانه خواهد بود.

تاریخچه بازی میراث هاگوارتز

تاریخچه بازی میراث هاگوارتز

یکی از ویژگی های بارز بازی آزادی عمل بسیار زیاد آن است. میراث هاگوارتز به قلعه اصلی ختم نمی شود، بلکه بخش مهمی از داستان در جنگل های تاریک اطراف روایت می شود. می توانید در این مکان ها با افراد جدیدی آشنا شوید که هر کدام به نوعی به شما کمک می کنند. در این بین، انتخاب های زیادی انجام شد که در نهایت تفاوت هایی با فیلم و کتاب اصلی ایجاد کرد، پس انتظار نداشته باشید داستان هری پاتر و دوستانش روایت شود.

تاریخچه میراث هاگوارتز به اواخر قرن نوزدهم باز می گردد و بسیار نزدیک به کتاب های هری پاتر است. داستان بر اساس همان چرخه معروف یافتن جادو، پیدا کردن دوستان جدید و یک شخصیت است. با کمک جادوی باستانی، شما باید اجنه را تحت فرمان رانراک که همه جادوگران را به مرگ تهدید می کرد، متوقف کنید. او به دنبال قدرت است و با توجه به قدرت بزرگی که دارد، به شدت از جادوگران متنفر است. متوقف کردن آن آسان نخواهد بود. به خصوص که او با جادوگران سیاه و سفید پیوست و در خطر بزرگی قرار دارد

بازی میراث هاگوارتز

نبردها در بازی میراث هاگوارتز

مبارزات بازی بر اساس جادو و کلمات مختلف است. در واقع ما نبرد تن به تن را نمی بینیم و تنها چیزی که دیدیم یک نبرد کنترل از راه دور با استفاده از جادو بود. با یادگیری لغات جدید و همچنین شرکت در کلاس های مختلف، قدرت شخصیت شما افزایش یافته و توانایی های جدیدی را کشف خواهید کرد. این به شما امکان می دهد سبک نبرد خود را پیدا کنید. زیرا سبک های مختلف مبارزه وجود دارد. بهتر است ابتدا استایل خود را پیدا کنید و سپس گزینه های مرتبط را ارتقا دهید.

هر کسی که با دنیای جادو آشنایی دارد. او می داند که کلمات تنها بخش کوچکی از وجود او هستند. جوشانده ها قسمت دیگری است که برای یادگیری طرز تهیه در کلاس به آن نیاز دارید. هرچه بیشتر در کلاس ها شرکت کنید، معجون هایی را بیشتر یاد خواهید گرفت که در نهایت نبردها را برای شما ساده می کند.

شرکت در درس بخش هیجان انگیز بازی میراث هاگوارتز است. کلاس های مختلفی برگزار می شود و به عنوان مثال می توانید لغات جدیدی یاد بگیرید یا برای جوشانده های بیشتر سفارش دریافت کنید. دارای عوارض جانبی و سرگرمی های مختلفی از جمله کوئیدیچ است و مراحل فرعی این اطمینان را می دهد که رازهای پنهان هاگوارتز از دید شما پنهان نمی ماند و ارتباط مستقیمی بین تمامی قسمت های بازی شکل می گیرد.

شکست دادن دشمنان در بازی بسته به سطح و قدرت شما متفاوت است. اگر چه در صورت برخورد با دشمن سرسخت می توانید در تمام قسمت های نقشه جستجو کنید. شانس زنده ماندن شما بسیار کم خواهد بود. سازندگان تاکید کردند که ما با یک بازی نقش آفرینی رایگان برای یک بازیکن روبرو هستیم، بنابراین باید به فکر بالا بردن سطح بازیکن و یافتن آیتم های بیشتر باشید.

تاریخچه بازی میراث هاگوارتز

تاریخ انتشار

میراث هاگوارتز هیچ خبری از حالت آنلاین و تراکنش های کوچک ندارد و این کاملاً داستانی است که برای طرفداران هری پاتر ساخته شده است. Hogwarts Legacy در اواخر سال 2022 و فصل تعطیلات در پایان سال برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، سری ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع: پلی استیشن بلاگ