منو سایت

هر آنچه در مورد Fade، شخصیت موبایل جدید Apex Legends می دانیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
هر آنچه در مورد Fade، شخصیت موبایل جدید Apex Legends می دانیم

راه اندازی اخیر Apex Legends Mobile ویژگی های جدید بسیاری را به همراه داشته است. با حالت‌های بازی جدید، ارزهای درون‌بازی جدید و پاس نبرد جدید، می‌توان به راحتی ستاره فصل اول بازی Apex Legends Mobile: Fade، آخرین افسانه‌ای را نادیده گرفت.

Fade را فقط می توان در Apex Mobile بازی کرد، اما این تنها چیزی نیست که آن را از بقیه متمایز می کند. جدا از اینکه اولین افسانه ای است که در خارج از نسخه کنسول / رایانه شخصی بازی ظاهر می شود، همچنین اولین افسانه ای است که عملاً هیچ عملکردی ندارد. شبح آن برای مدت کوتاهی در تریلر پرتاب ظاهر شد، اما بازیکنان تاکنون به خوبی به آن نگاه نکرده اند.

در حال پخش: تریلر معرفی Apex Legends Mobile: Season 1

بر خلاف دیگر شخصیت‌های Apex، Fade تنها افسانه‌ای است که بدون حضور در یک تریلر، قسمتی از Stories from the Outlands یا یک تریلر مقدماتی، اولین بازی خود را آغاز کرد. او حتی یک بیوگرافی در وب سایت رسمی Apex Legends EA ندارد. پس این شخص دقیقاً کیست؟ او بیوگرافی بسیار کوتاهی از بازی دریافت می کند، اما کشف رمز و راز پشت داستان Fade به خود بازیکنان بستگی دارد.

بیوگرافی و توانایی های Fade در بازی.
بیوگرافی و توانایی های Fade در بازی.

فاد 26 ساله با نام واقعی ایگناسیو هوآمانی که در Solace متولد شد، پسر دو شکارچی کنجکاو با تکنولوژی بالا است. به نظر می رسد والدین او مانند خانواده لوبا عمل کرده اند، زیرا درآمد آنها از فروش مجدد آثار با ارزشی است که در اطراف Outlands پیدا کرده اند. Solace یکی از آخرین سیاره‌هایی است که IMC پس از جنگ مرزی از آن خارج شد، بنابراین تا به امروز دارای یافته‌های باستان‌شناسی جالبی است (همانطور که خود لوبا در تریلر فصل 5 کشف کرد).

خانواده ایگناسیو در نهایت محل یک پناهگاه مرموز را که خانه یک لباس شبیه‌سازی با فناوری فاز قدرتمند بود، ردیابی کردند. لحظاتی پس از اینکه ایگناسیو برای اولین بار این لباس را امتحان کرد، مزدوران به پناهگاه حمله کردند و به خانواده حمله کردند. فاد با انتقال به مکان امن توانست زنده بماند، اما والدینش بدشانس بودند. او به بازی ها می پیوندد و به دنبال انتقام قتل خانواده اش است.

نادیده گرفتن شباهت های بصری بین لباس شبیه ساز Fade و ظاهر اسکلت قرمز Revenant دشوار است. آنها همچنین شخصیت های مشابهی دارند که هر یک آشکارا بی ادب و از وجود خود ناامید هستند. فاد از فناوری فاز قدرتمندی که توسط کت و شلوارش ایجاد شده است می ترسد و طبق زندگی نامه اش در آن “احساس یک زندانی می کند”. Revenant همچنین از سرنوشت خود در زندگی (خوب، مرگ) خشمگین است و احساس می کند در لباس شبیه سازی شده ای که هرگز نمی تواند آن را در بیاورد به دام افتاده است. با توجه به این واقعیت که قبل از اینکه لوبا آن را تکه تکه کند، یک کارخانه شبیه‌سازی غول‌پیکر در زیر شهر جمجمه وجود داشت، تصور اینکه Fade و Revenant می‌توانند به هر طریقی به هم متصل شوند، سخت نیست. Wraith همچنین از آزمایشگاه مخفی زیرزمینی Solace فرار کرد، جایی که او توانایی های مرحله بندی خود را به دست آورد. همانطور که Respawn تایید کرد که Apex Legends Mobile lor واقعاً یک قانون استحضور Fade در بازی‌ها مطمئناً علاقه Ash، Revenant و Wraith را برمی‌انگیزد.

رویداد Unleash Punishment همانطور که در Apex Legends Mobile دیده می شود.
رویداد Unleash Punishment همانطور که در Apex Legends Mobile دیده می شود.

اما منحصر به فرد ترین چیز در مورد Fade داستان اوست. بیوگرافی او یک ایده کلی به او می دهد، اما به نظر می رسد چیزهای بیشتری برای فاش کردن وجود دارد – و این به بازیکنان بستگی دارد که کار را انجام دهند. شرکت در ماموریت Unleash Punishment به بازیکنان این امکان را می دهد که قفل پیش درآمدی شش قسمتی Fade را باز کنند. با کمک 10 Fade Pieces، ارز کلکسیونی منحصر به فرد در این فصل، می توان خود Fade را به صورت رایگان باز کرد. مسیرهای محو شدن را می توان در پاس نبرد پیدا کرد، اما بازیکنانی که به دانش علاقه مند هستند بهتر است ادامه دهند – رویداد Unleash Punishment فقط تا 27 می ادامه دارد.

Apex Legends Mobile برای دانلود در iOS و Android در دسترس است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.