منو سایت

هر آنچه در مورد گیم پلی، داستان و مراحل GTA VI آموختیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
هر آنچه در مورد گیم پلی، داستان و مراحل GTA VI آموختیم

راک استار گیمز یکی از شرکت های بازی سازی است که طرفداران وسواس زیادی نسبت به آن دارند و حتی یک عطسه می تواند عواقب عجیبی به دنبال داشته باشد. دیروز یکی از بزرگترین افشاگری ها در تاریخ این شرکت و حتی صنعت بازی رخ داد، به طوری که تعداد زیادی از تصاویر و ویدیوهای GTA 6 فاش شد، حجم فایل ها به قدری زیاد است که نمی توان به سادگی از آنها عبور کرد و در این مقاله به جزئیات گیم پلی می پردازیم GTA VI ما پول می دهیم تا آنها را از دید شما دور نگه داریم.

قبل از رونمایی بزرگ اخیر، اطلاعات بسیار کمی در مورد بازی GTA 6 وجود داشت. گزارش ها به ما می گفتند که دو شخصیت اصلی و یکی از آنها یک لاتین خواهد بود. شهر اصلی نیز Vice City مدرن است و در قالب بازی های آنلاین اخیر در حال گسترش است. هیچ تصویری از بازی فاش نشد و ما هیچ اطلاعاتی در مورد ویژگی های جدید نداشتیم. فایل های جدید تنها چیزی است که باید در مورد آنها بدانید گیم پلی GTA VI ما را خبر کن.

درز اخیر برخی از سیستم مبارزه، مراحل GTA VI، گیم پلی GTA VI و سیستم پلیس را فاش کرد. تصاویر فاش شده ضربه بزرگی به Rockstar وارد کرد و توسعه دهندگان از نظر احساسی ویران شدند. احتمال کاهش سرعت بازی وجود دارد. جدا از همه این صحبت ها، جزئیات جدید به بسیاری از سوالات طرفداران پاسخ داد و در اینجا جزئیاتی وجود دارد که قطعا برای شما جالب خواهد بود.

شخصیت های اصلی بازی GTA VI

شخصیت های اصلی بازی GTA VI

مهمترین نکته در مورد رونمایی اخیر فاش شدن نام شخصیت های اصلی بازی GTA VI بود. جیسون و لوسیا دو شخصیت اصلی بازی GTA 6 هستند که با گزارش های قبلی همخوانی دارد. برای اولین بار در تاریخ این سریال یک شخصیت زن به عنوان شخصیت اصلی انتخاب شد. تعداد شخصیت های اصلی از سه به دو نفر کاهش یافته است.

تغییر دو شخصیت اصلی GTA VI در کسری از ثانیه اتفاق می افتد. در یکی از ویدئوها می توانید ببینید که چگونه هکر بین دو شخصیت جابجا می شود. ابتدا جیسون را می بینیم که از بازیکن حرکت می کند و سپس شخصیت تغییر می کند و لوسیا شروع به حرکت می کند. Rockstar سرعت تغییر کاراکترها را نسبت به GTA V افزایش داده است و مجبور نیستید بارگذاری صفحه را تحمل کنید. تغییر شخصیت در بازی قبلی گاهی اوقات چندین دقیقه طول می کشید و احتمال تصادف داشت.

دو شخصیت اصلی بازی GTA VI سبک پوشش و زندگی خاص خود را دارند. به عنوان مثال، لوسیا شلوار جین می پوشد، اما جیسون استایل خیابانی را با کلاه دوست دارد. واضح است که این ظاهر اصلی آنها خواهد بود و ممکن است در ادامه بازی لباس های متفاوتی بپوشند. اگر در مورد شخصیت های اصلی بازی GTA 6 فکر می کنید، نام جیسون و لوسیا را به خاطر بسپارید.

GTA موبایل

بازگشت تلفن همراه در GTA 6

بازی GTA IV برای اولین بار گوشی موبایل را به این سری اضافه کرد. ویژگی جدیدی که به ابزاری جذاب برای یافتن دوستان و دریافت پیام تبدیل شده است. بازی GTA V ویژگی های جدیدی مانند ایمیل و وب سایت را برای بهبود ویژگی های موبایل اضافه کرد. این ویژگی در بازی جدید نیز وجود دارد، اما نمی دانیم که Rockstar چگونه از آن در مراحل GTA VI استفاده خواهد کرد.

در صحنه کلوپ شبانه، چندین پیام روی صفحه ظاهر می شود. یکی از آنها درباره مردی به نام بیلی است که می خواهد بپرسد شخصیت اصلی در چه حالی است. به نظر می رسد یک سیستم اجتماعی خاص بین شخصیت ها وجود دارد و دوستان مجازی و واقعی می توانند با یکدیگر در GTA 6 چت کنند. همچنین نکاتی از Life Invader به عنوان یک شبکه اجتماعی برای GTA وجود دارد. این شبکه اجتماعی جایگزین فیس بوک در بازی پنجم نقش مهمی داشت و در بازی ششم نیز از عناصر آن استفاده شده است.

ماشین GTA 6

دزدی ها و ماشین های مدرن

یکی از جذابیت های گیم پلی GTA 6 سیستم حمل و نقل پیشرفته خواهد بود. در حالی که ماشین ها و وسایل نقلیه شخصی در بازی بسیار مهم هستند، قطار و مترو بخشی از بازی های این مجموعه هستند. در صحنه‌ای که لوسیا و جیسون از پلیس فرار می‌کنند، لوسیا به سمت ماشین پلیس می‌رود و کنترل آن را به دست می‌گیرد. این نشان می دهد که سیستم سرقت خودرو بسیار پیشرفت کرده است. البته این ویدیو مربوط به نسخه اصلی است و مشکلات زیادی در این صحنه به چشم می خورد.

شنا در GTA VI جزییات بیشتری نسبت به بازی های قبلی دارد. از آنجایی که با Vice City روبرو هستیم، قایق سواری و شنا بسیار مهم است. جیسون می تواند در حالی که شناور است به سمت حریف شلیک کند. تنوع قایق ها و وسایل نقلیه دریایی نیز افزایش یافته و گزینه های بیشتری برای حمل و نقل وجود دارد. سرنخ هایی از جت پک مورد استفاده در GTA San Andreas در کدها یافت شد. در نهایت باید گفت که سیستم مترو از بازی چهارم نیز باز خواهد گشت، هرچند هنوز کامل نشده و نیاز به توسعه بیشتر دارد.

سیستم جنگی تسلیحاتی GTA VI

سیستم رزمی GTA VI

اکثر ویدیوها مربوط به سیستم تیراندازی و مبارزه GTA VI هستند. از همه نوع سلاح استفاده شد. سیستم انتخاب سلاح در GTA 5 بازگشته است و از مکانیک های آشنا مانند سنگرگیری استفاده می کند. در مورد تیراندازی نیز باید گفت که امکان بسته شدن و تغییر مجله به واقعیت نزدیکتر است. حتی پلیس هم کارتریج هایش را عوض می کند. لگد زدن با اسلحه نیز عامل جدیدی است و تیراندازی در GTA 6 شبیه به تیراندازی های سوم شخص جدید است.

بزرگترین تغییر در سیستم مبارزات بازی جدید، ویژگی لیفت سینه است. بازی‌های قبلی فقط گزینه doula را ارائه می‌کردند و مددرها گزینه لیفت سینه را نیز اضافه کردند، اما بازی جدید این ویژگی را رسمی می‌کند. یکی از تست های انیمیشن جیسون سبک راه رفتن خشن او را نشان می دهد و گیم پلی GTA VI و مراحل GTA VI نیز بر روی مخفی کاری متمرکز خواهند بود. به نظر می رسد تیراندازی بدون هدف دیگر تنها راه حل برای تکمیل مراحل نیست.

سیستم حفاری کمی تغییر کرده است. جیسون می تواند سرعت مشت خود را افزایش دهد و هوش مصنوعی شخصیت ها نیز در پاسخ به ضربه بهبود یافته است.

پلیس GTA 6

سیستم بازگشت تحت تعقیب پلیس

یکی از ویژگی های اصلی سری بازی های GTA، سیستم پلیس است. رتبه های ویژه ای وجود دارد که سطح گیمر را نشان می دهد. فرار از دست پلیس بدون شک یکی از جذابیت های این سریال است. لازم به ذکر است که نسخه جدید سیستم 5 ستاره ای را که مشابه بازی GTA V است بازگردانده است و تفاوتی در این زمینه نخواهیم دید. البته هوش مصنوعی پلیس پیشرفت کرده است و فرار از دست آنها کار آسانی نخواهد بود.

سطح هوش پلیس در GTA VI نسبت به بازی های قبلی در سطح دیگری قرار دارد. اگرچه این ساخت به قبل از آلفا ساخته شده است، اما پلیس می تواند یک سنگر بگیرد و حتی پشت ماشین پنهان شود. این سطح درگیری با پلیس را به سطح جدیدی می‌رساند و فرار از آنها آنقدرها هم که فکر می‌کنیم آسان نیست.

گیم پلی GTA VI

زندگی شبانه و موسیقی GTA 6

بیشتر اکشن های بازی GTA در طول روز انجام می شود، اما GTA 6 اضافه شدن زندگی شبانه را نشان داد. در این ویدئو، لوسیا را می بینیم که در نیمه های شب به یک رستوران حمله می کند و سرقت می کند. زندگی شبانه آنقدر که فکر می کنید گسترش نیافته است، اما ویژگی های جدیدی به دست آورده است. کلوپ شبانه حال و هوای جدیدی دارد و فضای شب با روز متفاوت است.

در یکی از ویدیوها وقتی لوسیا باشگاه را ترک می کند، نورپردازی صحیح را می بینیم. روشنایی خیابان با جزئیات بیشتر و قدم زدن در شهر جذاب تر شد. البته نقشه بازی کاملا مدرن است و حال و هوای Vice City دهه هشتاد از بین رفته است. بررسی رادیویی و صوتی نشان داد که این بخش کامل شده است. ما می توانیم صدای شخصیت ها و افراد را بشنویم و این نشان می دهد که Rockstar روی آن کار کرده است.

صدا و موسیقی محیط GTA VI هنوز در دست توسعه است و بخش های مهمی از بازی بی صدا هستند. ایستگاه های رادیویی جدیدی اضافه شد که هنوز از آنها اطلاعی نداریم.

شهر GTA 6

شهر بازی GTA VI

Vice City که در بازی جدید می بینیم با آنچه قبلا دیده بودیم تفاوت اساسی دارد. تمام ساختمان ها ارتقا یافته و مکان های واقعی در ایالت فلوریدا اضافه شده است. ما می توانیم ساختمان های واقعی را در میامی ببینیم. برای مثال Waffle House در بازی دیده می شود که کاملا بر اساس واقعیت است. بخش بزرگی از ایالت فلوریدا در شهر GTA VI وجود دارد.

مکان های مختلفی مانند پمپ بنزین، ایستگاه مترو، بار، هتل و زمین تنیس قابل مشاهده است. نقشه GTA 6 بزرگتر از بازی قبلی است و با یک نقشه بسیار بزرگ روبرو هستیم. یکی از صحنه های جالب، گفتگوی دو میهن پرست آمریکایی است که کاملا با حال و هوای فلوریدا و مردم آن ایالت همخوانی دارد. به نظر می رسد داستان GTA VI به مسائل سیاسی جدید در آمریکا می پردازد.

مکالمات تعامل حیوانات، بازداشتگاه، زیردریایی، کنترل قطار و NPC در کدهای بازی وجود دارد و با افکت سیستمی مشابه Red Dead Redemption 2 مواجه هستیم و در نهایت می توانید نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: SVG