منو سایت

هر آنچه از تریلر گیم پلی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 آموختیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
هر آنچه از تریلر گیم پلی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 آموختیم

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، شرکت اکتیویژن در جریان برگزاری Summer Game Fest، گیم پلی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 را به نمایش گذاشت که در آن می توانید تجربه هیجان انگیز این اثر را تماشا کنید.

همانطور که وعده داده شده بود، به عنوان بخشی از رویداد Summer Game Fast، طرفداران سری Call of Duty می توانستند گیم پلی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 را تماشا کنند. از این طریق می توانید یکی از مراحل Call of Duty Modern Warfare 2 به نام Dark را تماشا کنید. آبی که تجربه ای نفس گیر اما هیجان انگیز را ارائه می دهد. علاوه بر این، در بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 می توانید شخصیت های آشنا و محبوب این اثر یعنی Ghost، Soap و Vargas را مشاهده کنید.

به عنوان بخشی از صحنه ای که در جشنواره بازی تابستانی نشان داده شده است، اعضای Task Force 141 برای جلوگیری از شلیک موشک به کشتی دشمن نفوذ می کنند. ماموریت بی سر و صدا آغاز می شود و اعضای گروه به طور مخفیانه در راهروهای باریک و درگیری نزدیک با دشمن روی کشتی پیشروی می کنند. اما به زودی اوضاع تغییر کرد و جنگی تمام عیار بین گروه ضربت 141 و نیروهای دشمن در گرفت. پایان گیم پلی جدیدترین اثر از سری کال آف دیوتی نمایش قسمت های مختلف مراحل دیگر اثر مذکور است که به کمک آن می توان مکانیک های جدید و هوش مصنوعی بهبود یافته را مشاهده کرد.

هر آنچه از تریلر گیم پلی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 آموختیم

تریلر بازی Call of Duty Modern Warfare II + کیفیت 4K

گیم پلی بازی Modern Warfare 2 نوید تجربه های هیجان انگیزی را می دهد

بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 که دنباله ای بر Call of Duty: Modern Warfare محصول 2019 است توسط استودیو Infinity Ward ساخته شده است. این بازی بر روی تمامی پلتفرم ها با قیمت 70 دلار در دسترس است. اگر از علاقه مندان به بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 هستید، می توانید این بازی را در تاریخ 28 اکتبر (6 آبان) برای رایانه های شخصی، ایکس باکس وان، سری ایکس باکس اس، ایکس باکس سری، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 انجام دهید.

نظر شما در مورد Call of Duty Modern Warfare 2 چیست؟ آیا صحنه Dark Water نظر شما را جلب کرد؟ آیا فکر می کنید بازی جدید سری Call of Duty مورد استقبال طرفداران این سری و علاقه مندان به سبک تیراندازی اول شخص قرار گیرد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt