منو سایت

هر آنچه از تریلر جدید بازی Diablo IV آموختیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
هر آنچه از تریلر جدید بازی Diablo IV آموختیم

هنوز اطلاعات زیادی در مورد جنبه های مختلف وجود دارد بازی Diablo 4 منتشر شده در قالب مطالب طولانی در وب سایت بلیزارد; اما توسعه دهندگان دوباره تصمیم گرفتند این ویژگی را کشف کنند بازی Diablo IV آنها دارند. در این مقاله به تمام مواردی که در تریلر جدید به آن پرداخته شد خواهیم پرداخت و با نژاد جدیدی از بازی به نام Necromancer یا Witch آشنا خواهیم شد.

کنفرانس Xbox و Bethesda فرصتی عالی برای توسعه دهندگان بازی Diablo 4 بود تا اطلاعات به روز این بازی را به اشتراک بگذارند. در حالی که ما برای اولین بار لیلیت را به عنوان خالق شیطانی یک حرم یا پناهگاه ملاقات کردیم. وقت آن رسیده که به جزئیات بپردازیم و با سیستم های بازی آشنا شویم. به گفته بلیزارد، بازی Diablo IV در سال 2023 برای Xbox و PC منتشر خواهد شد و خبر خوب این است که قابلیت cross-game فعال شده و بازیکنان می توانند با دوستان خود در پلتفرم های دیگر بازی کنند.

هر آنچه از تریلر جدید بازی Diablo IV آموختیم

تریلر بازی Diablo IV نمایش داده شد

ارائه Necromancer

بدون شک کلمه نکرومانسر را در داستان های ارباب حلقه ها شنیده اید و اقتباس از بازی دیابلو از دنیای فانتزی تالکین واضح و ضروری است. یک نکرومانسر یا جادوگر در کنار نژادهای دیگر مانند آرایشگر، جادوگر، کشیش و سارق است. این نژاد توانایی های جادویی خاصی دارد و می تواند تاریکی، خون و مردگان را به فرمان خود احیا کند و در نهایت ارتشی از مردگان را در مسیر دشمن قرار دهد.

جادوگر می تواند ضربات وحشتناکی را به دشمن وارد کند و حتی گلوله هایی با توانایی های خاص را احضار کند که در نهایت قدرت نظامی او را افزایش دهد. با نمایش تریلر بازی Diablo IV می توانید اطلاعات بیشتری در مورد او به دست آورید. البته بلیزارد قبلا در مقالات قبلی این نژاد را معرفی کرده بود و این اولین بار بود که نحوه استفاده از آن را در بازی می دیدیم.

گیم پلی Diablo IV

Diablo IV Solutions

در قلب Diablo 4 تصمیمات بازیکن است. تاریخچه بازی به گونه ای است که امکان توسعه به روش های مختلف وجود دارد. بازیکنان بسته به توانایی ها و علایق خود می توانند مسیر پیشرفت را انتخاب کرده و در نهایت سرنوشت خود را تغییر دهند. این باعث می شود که ماجراجویی بازی برای هر فرد متفاوت باشد. این مشکل حتی در سیستم شخصیت پردازی نیز اعمال می شود و دنیای دنیای آزاد بازی ها در کنار سیستم های اجتماعی باعث شده تا داستان در دست هر بازیکنی باشد و شاهد داستانی خطی نباشیم.

می توان قهرمانی برای کشف این سرزمین پرتلاطم ساخت. ابتدا باید نژاد خود را انتخاب کنید و سپس مبارزی بسازید که بتواند همه دشمنان را شکست دهد. این تازه شروع کار است و تجربه بازی بسیار گسترده و غنی است و انواع توانایی ها و سلاح هایی وجود دارد که باید نحوه استفاده از آنها را یاد بگیرید. به یاد داشته باشید که تصمیمات عاقلانه بگیرید؛ زیرا تمام دنیای Diablo IV به تصمیمات شما بستگی دارد.

گیم پلی دیابلو 4

Diablo 4 را کاوش کنید

پناهندگی در Diablo 4 به گسترده ترین حالت ممکن رسیده است. بازیکنان می توانند مسیر خود را انتخاب کنند و ما با یک بازی جهان باز روبرو هستیم. قلعه های مختلفی وجود دارند که از نیروهای تاریکی محافظت می شوند و باید توسط دشمن دفع شوند. همچنین شهرهای جدیدی برای کاوش وجود دارد و سیاهچاله های مختلف باعث می شوند ماجراجویی در این بازی ده ها ساعت طول بکشد. تنها 150 سیاهچاله با تمام جزئیات طراحی شده اند تا در طول تاریخ بازی جای بگیرند.

بازی Diablo IV با غول های جدید تزئین شده است. این دشمنان غول پیکر بسیار قدرتمند هستند و شکست دادن آنها نیازمند کار گروهی و همکاری نزدیک است. این بازی همچنین از PvE و PvP چند نفره پشتیبانی می کند. تجربه بازی، چه به صورت فردی و چه به صورت گروهی، چالش های خود را دارد. قسمت آنلاین حالت خاصی شبیه بتل رویال دارد و بازیکنان باید با حضور در آن به مبارزه و غارت افراد دیگر بپردازند. این بخش می تواند یک شبه شما را به سطح بالاتری برساند و در عین حال می تواند تمام موارد را از شما بگیرد.

به گفته بلیزارد، تاریخ انتشار Diablo IV سال 2023 برای سری Xbox و PC است. تاکنون اطلاعات زیادی منتشر شده است که برای مطالعه آنها باید به وب سایت بلیزارد مراجعه کنید.

منبع: XboxWire