منو سایت

هاله بی نهایت آخرین اسپارتان نکات ایستاده

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
هاله بی نهایت آخرین اسپارتان نکات ایستاده

هاله بی نهایت آخرین اسپارتان نکات ایستاده

Halo Infinite Season 2: Lone Wolves اکنون پخش می شود و یک بازی رایگان کاملاً جدید برای تمام حالت های بازی اضافه می کند، Last Spartan Standing. رژیم جدید مانند یک نبرد سلطنتی مینیاتوری است که 12 بازیکن را با زندگی محدود در برابر یکدیگر قرار می دهد. این حالت همچنین دارای یک منطقه کوچک شبیه به حالت های بتل رویال است، اگرچه نه به اندازه حالت تهاجمی. با شایعاتی مبنی بر اینکه Certain Affinity در حال ایجاد یک حالت نبرد سلطنتی واقعی برای بازی است، اکنون زمان مناسبی برای بهبود مهارت های خود است. در اینجا چند نکته برای کمک به شما برای تسلط بر Last Spartan Standing وجود دارد.

آخرین ایستادن اسپارتان چگونه کار می کند

قبل از اینکه شروع به بهبود مهارت های خود و تسلط بر حریفان خود کنید، مهم است که بدانید حالت بازی چگونه کار می کند و هدف شما چیست. حالت 12 نفره برای همه مسابقات رایگان است، بنابراین هر بازیکن با دیگران روبرو می شود. هر بازیکن با پنج تناسخ شروع می‌کند، بنابراین وقتی شش بار بمیرید، برای همیشه بیرون خواهید بود. هر بازیکن با همان مجموعه سلاح‌ها شروع می‌کند و می‌تواند در حین برنده شدن XP با دریافت کشتن، کمک یا جمع‌آوری جایزه XP باقیمانده از بازیکنان حذف شده، اسلحه‌های بهتری را برنده شود. زمانی که بازی به چند بازیکن باقیمانده کاهش یابد، زمین بازی شروع به کوچک شدن خواهد کرد. آخرین اسپارتان ایستاده برنده مسابقه شد.

در حال پخش: سلام بی نهایت King of the Hill، Land Grab، Last Spartan Standing و Elimination – تجسم فصل 2

سطوح ارتقاء سلاح

یکی از مهم ترین قسمت های بازی این است که هیچ سلاحی روی نقشه وجود ندارد. در اطراف نقشه فقط نارنجک، سپر و قطرات استتار فعال وجود دارد. در عوض، بازیکنان با مجموعه‌ای از سلاح‌ها شروع می‌کنند که می‌توان آن‌ها را در طول بازی بهبود بخشید، مشابه بازی Gun در Call of Duty. وقتی XP کافی کسب کردید، می توانید ارتقا دهید، اما نیازی به ارتقا ندارید. دلیل اهمیت این موضوع این است که کیت‌های اسلحه‌ای که به آن‌ها ارتقا می‌دهید لزوماً بهتر از آنچه قبلاً داشتید نیستند. در عوض، باید بیاموزید که کدام سلاح ها در هر سطح در دسترس هستند و چه مقدار XP برای رسیدن به آنجا نیاز دارید، بنابراین همیشه سلاح هایی را داشته باشید که با آنها بیشتر احساس راحتی می کنید. XP انباشته است، بنابراین هنگام ارتقاء از بین نمی رود. در اینجا مجموعه ای از سلاح ها در هر سطح و مقدار XP مورد نیاز شما آمده است:

  • سطح 1: Disruptor و MK50 Sidekick – سطح پایه
  • سطح 2: Disruptor و Mangler – 100 XP
  • سطح 3: تفنگ تهاجمی Mangler و MA40 – 300 XP
  • سطح 4: تفنگ کماندو و تهاجمی MA40 – 650 XP
  • سطح 5: CQS48 بولداگ و کماندو – 1150 XP
  • سطح 6: BR75 و CQS48 Bulldog – 1850 XP (حداکثر سطح)

با نگاهی به لیست اتهامات، مشخص می شود که مکان هایی وجود دارد که ترجیحات شخصی در آنها نقش خواهد داشت. با توجه به اینکه Last Spartan Standing روی یک کارت بزرگ بازی می شود، MK50 Sidekick مانند یک سلاح دوربرد بهتر از Mangler عمل می کند. اگر شما هم مثل من هستید، به کماندو نیز علاقه چندانی ندارید و ممکن است بخواهید تا زمانی که با تفنگ بیاید، تراز کردن را تحمل کنید.

آخرین نکات برای وضعیت عمودی اسپارتان

در حالی که اکثر مسابقات Last Spartan Standing با توجه به اینکه کدام یک از دو بازیکن دیگر واجد شرایط تر هستند تعیین می شوند، نکاتی وجود دارد که باید به خاطر داشته باشید تا به شما کمک کند به چند بازیکن آخر برسید.

اولی بله با دقت بازی کن. اکنون، کمپینگ در اینجا را تایید نمی‌کنم، زیرا این یک استراتژی خیلی سرگرم‌کننده نیست – اگر درگیر نشوید، در ارتقای سلاح‌های خود نیز با مشکل مواجه خواهید شد – اما من به شما پیشنهاد می‌کنم در مورد آن انتخاب هوشمندانه داشته باشید. چه زمانی باید درگیر شود Halo Infinite می تواند یک تیرانداز بسیار تهاجمی باشد و بازیکنان اغلب به سمت یکدیگر هجوم می آورند. دلیل اینکه اینجا کار نمی کند این است که برنده را کسی تعیین می کند که نمی تواند شش بار بمیرد. مهم نیست که عجله داشته باشید و اگر خیلی زود حذف شوید، 6 یا 7 کشته دریافت کنید. هوشمندانه ترین کار این است که به دنبال دو بازیکن بگردید که در حال مبارزه با یکدیگر هستند، می توانید یک کمین راه اندازی کنید و از قرار گرفتن در وسط تیراندازی خودداری کنید.

نکته بعدی برای جایزه XP قطره هایی که در اطراف نقشه ظاهر می شوند. آنها هر بار که بازیکنان از مسابقه حذف می شوند حذف می شوند و معمولاً 300 XP هزینه دارند. این معادل سه کشتن است، بنابراین رسیدن به حداکثر سطح اسلحه می تواند برای شما مفید باشد. نکته مهمی که باید بدانید این است که حدود پنج ثانیه طول می کشد تا XP Drops جمع شود. اگر امیدوار بودید به سرعت آنها را بگیرید، این اتفاق نمی افتد. شما باید مطمئن شوید که می توانید آنها را بردارید، به خصوص اگر بازیکن در فضای باز مرده باشد.

آخرین نکته بله است مراقب ریزش غلاف باشید. غلاف‌های اسلحه، مشابه آنهایی که در نبرد تیم بزرگ می‌افتند، همیشه حاوی یکی از دو چیز هستند، یا استتار فعال یا سپرهای بالایی. این غلاف ها اغلب می افتند و از آنجایی که بازیکنان کمتری بعداً در مسابقه وجود دارد، ممکن است تعداد زیادی در اطراف باقی بماند. داشتن یکی از آنها به شما مزیت بزرگی نسبت به بازیکن دیگر می دهد، بنابراین مهم است که هر زمان که می توانید به دنبال آنها باشید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.