منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • نیو آتلانتیس استارفیلد بزرگترین شهر ایجاد شده توسط بتسدا است

نیو آتلانتیس استارفیلد بزرگترین شهر ایجاد شده توسط بتسدا است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نیو آتلانتیس استارفیلد بزرگترین شهر ایجاد شده توسط بتسدا است

تاد هاوارد در توضیح مکان های مهم بازی استارفیلد به شهر نیو آتلانتیس اشاره دارد. این بزرگترین شهری است که بتسدا تا به حال ساخته است و Skyrim را به یک دهکده کوچک تبدیل می کند. گیم پلی استارفیلد در رویداد مشترک Xbox و Bethesda طرفداران را شگفت زده کرد و سرانجام قسمت های مختلف این بازی نقش آفرینی فاش شد.

به گزارش پارسی گیم، بتسدا به استانداردهای فنی جدیدی رسیده است. با الهام از مهندسی ژنتیک، بخش خلق شخصیت استارفیلد جزئیات باورنکردنی را ارائه می دهد. همین امر در مورد شهرهای بازی نیز صدق می کند و به گفته تاد هاوارد، نیو آتلانتیس بزرگترین شهری است که بتسدا تا به حال طراحی کرده است و نمی توان آن را با Fallout و Alder Scrolls مقایسه کرد.

مدیر استودیو Bethesda در مصاحبه ای با IGN جزئیات Starfield را فاش کرد. وی به داستان استارفیلد اشاره کرد و گفت که کمپین استوری حدود 40 ساعت به طول انجامید. او همچنین به نیو آتلانتیس اشاره کرد که در تریلر گیم پلی بازی گنجانده شده بود. Bethesda سال گذشته جزئیات شهرهای بزرگ بازی را فاش کرد و فهمیدیم که نیو آتلانتیس مانند یک شهر مدرن با فضایی شبیه به نیویورک است. هوارد معتقد است که این شهر هوش بازیکنان استارفیلد را از بین خواهد برد.

شهر جدید آتلانتیس استارفیلد

ستاره جدید آتلانتیس

شهر نیو آتلانتیس محل استقرار گروه Constellation است. این گروهی است که بازیکن در طول داستان با آن درگیر بوده است. تاد هاوارد در توضیح این گروه گفت که به نظر می رسد ناسا با ایندیانا جونز و فیلم انجمن اشراف عجیب ادغام شده است. این گروه با طرح اصلی گره خورده است و قرار است به نیو آتلانتیس سفر کنند. سایر گروه ها نیز در شهر حضور خواهند داشت.

آتلانتیس جدید پایتخت مستعمرات متحد، یک سازمان دولتی و بزرگترین ارتش نظامی در کل کهکشان است. به نظر می رسد که بازیکن در این شهر مراحل مختلفی را پشت سر می گذارد و ماموریت های متفاوتی برای کلنی های متحد خواهد داشت. به گفته هاوارد، شهر بزرگ استارفیلد بزرگتر از هر شهری است که بتسدا ساخته است. ابعاد دقیق این شهر مشخص نیست. اما استارفیلد میزبان هزاران سیاره است که در هر سیاره شهرهایی برای کاوش وجود دارد.

نیو آتلانتیس استارفیلد بزرگترین شهر ایجاد شده توسط بتسدا است

تریلر بازی Starfield در رویداد Xbox منتشر شد

Starfield ویژگی های جالبی خواهد داشت. امکان سرقت سفینه فضایی و طراحی کلی آن وجود دارد و گیم پلی بازی با ویژگی های No Man’s Sky ترکیب شده است. مصاحبه هاوارد با IGN پروژه های دیگر Bethesda را فاش کرد. ساخت Fallout 5 پس از انتشار Starfield و Alder Scrolls 6 آغاز شد، بنابراین راه زیادی در پیش است.

منبع: DualShockers