منو سایت

نینتندو تایید کرد که Bayonetta 3 هنوز در سال 2022 عرضه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نینتندو تایید کرد که Bayonetta 3 هنوز در سال 2022 عرضه می شود

نینتندو تایید کرد که Bayonetta 3 هنوز در سال 2022 عرضه می شود

به عنوان بخشی از گزارش مالی خود که این هفته منتشر شد، نینتندو تایید کرد که Bayonetta 3 همچنان برای عرضه در سال 2022 برنامه ریزی شده است. توسعه سومین بازی از این سری در ابتدا در مراسم جوایز Game در سال 2017 اعلام شد، اما چندین سال قبل از ارائه اشاره خواهد بود. فیلم گیم پلی نمایش داده می شود.

این محتوا در نهایت – و به طور خلاصه – به عنوان بخشی از ارائه مستقیم نینتندو در سپتامبر 2021 به دست آمد، که تاریخ انتشار آن در سال 2022 را نیز تایید کرد. وقتی Bayonetta 3 از راه برسد، ابتدا سالی پر از نسخه های برجسته نینتندو خواهد بود.

در حال پخش: تریلر رونمایی از گیم پلی Bayonetta 3 Nintendo Direct سپتامبر 2021

بازی بعدی این شرکت، شبیه‌ساز فوتبال پر هرج و مرج آن Mario Strikers: Battle League در ماه ژوئن خواهد بود، که در اواخر این ماه توسط Fire Emblem Warriors: Three Hopes دنبال می‌شود.

هنوز Xenoblade Chronicles 3 در جولای، Splatoon 3 در سپتامبر، Mario + Rabbids: Sparks of Hope و Pokemon Scarlet and Violet وجود دارد. استثنا قابل توجه در اینجا Advance Wars 1 + 2: Re-Boot Camp است که در اوایل آوریل به دلیل تهاجم روسیه به اوکراین از آن خارج شد.

در جاهای دیگر در نینتندو، این شرکت در حال انجام تجارت عالی است. این شرکت اعلام کرد که تاکنون بیش از 107 میلیون کنسول سوییچ فروخته است و Mario Kart 8 Deluxe با فروش بیش از 45 میلیون دستگاه همچنان پرفروش‌ترین بازی این سیستم است. در 11 می، نمایشگاه جهانی مستقل Nintendo Direct به صورت آنلاین پخش خواهد شد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.