منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • نینتندو اخراج یک کارگر به دلیل تلاش های اتحادیه را تکذیب می کند

نینتندو اخراج یک کارگر به دلیل تلاش های اتحادیه را تکذیب می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نینتندو اخراج یک کارگر به دلیل تلاش های اتحادیه را تکذیب می کند

نینتندو اخراج یک کارگر به دلیل تلاش های اتحادیه را تکذیب می کند

نینتندو اتهامات مطرح شده از طریق شورای ملی کار مبنی بر اخراج یک کارگر به دلیل تلاش های اتحادیه را رد کرده است.

در کیفرخواست این کارمند که هم به نینتندو و هم به استون کارتر اعلام شد، آمده است: «کارفرما به دلیل پیوستن یا حمایت آن کارمند به یک سازمان کارگری و ممانعت از فعالیت اتحادیه کارگری و/یا عضویت، کارمند (ها) را اخراج کرد. تاریخ تقریبی این اخراج سال 2022 است که آن را ظرف مدت چهار ماه تعیین می کند، اگرچه در درخواست آمده است که این اتهام برای خاتمه “طی شش ماه گذشته” مطرح شده است.

علاوه بر این، در اسناد ذکر شده است که نینتندو کارمند را اخراج کرده است تا درباره حقوق و سایر شرایط کار آنها صحبت کند. او همچنین ادعا می‌کند که نینتندو با نظارت بر فعالیت‌های اتحادیه‌ها یا ایجاد این تصور که اینطور است، «مداخله، محدود و کارمندان خود را مجبور می‌کند».

نینتندو در بیانیه‌ای به GameSpot این را رد کرد که این دلایل اخراج بوده است.

نینتندو گفت: «ما از شکایتی که توسط پیمانکاری که قبلاً به دلیل افشای محرمانه و بدون هیچ دلیل دیگری فسخ شده بود، در شورای ارتباط ملی ثبت شد.» “نینتندو از هرگونه تلاش برای اتحادیه یا فعالیت مرتبط بی اطلاع است و قصد دارد با تحقیقات NLRB همکاری کند. نینتندو کاملا متعهد به ارائه یک محیط کاری دوستانه و حمایتی برای همه کارمندان و پیمانکاران است. ما مسائل اشتغال را بسیار جدی می‌گیریم.»

این پرونده زمانی انجام می شود که موجی از تلاش های اتحادیه در سراسر صنعت، از جمله Activision Blizzard وجود داشته است. پس از اعتصاب و تعدیل نیرو، بیش از 1000 کارگر QA به کارگران تمام وقت تبدیل شدند و حقوق آنها افزایش یافت. با این حال، این حرکت بخش QA نرم افزار Raven را که تا حد زیادی کاتالیزور این حرکت در وهله اول بود، مستثنی می کند. اکتیویژن بلیزارد ادعا می کند که این کار به دلایل قانونی انجام شده است، زیرا انتظار می رود رای گیری در مورد برنامه های اتحادیه او در Raven انجام شود.