منو سایت

نیم میلیون نسخه از Vampire V Rising در یک هفته فروخته شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نیم میلیون نسخه از Vampire V Rising در یک هفته فروخته شد

بازی سبک بقا با موضوع خون آشام به نام V ارتفاع او در هفته اول نیم میلیون نسخه فروخت. استودیو Stunlock‌ به‌عنوان توسعه‌دهنده این بازی جدید، ابتدا آن را در 17 می 2022 منتشر کرد و نقدهای مثبت آن منجر به ترغیب صدها هزار نفر به خرید نسخه کامل بازی شد.

به گزارش پارسی گیم و به نقل از استودیو Stunlock، در هفته اول نیم میلیون نفر V Rising را خریدند. همین موضوع باعث شد تا نام بازی به یکی از پرفروش ترین بازی های استیم تبدیل شود و افراد زیادی تمایل به خرید و تجربه آن داشته باشند. نظرات مثبت زیادی درباره این بازی نوشته شده و بیش از هشت هزار نفر سبک بقا را در جنبه های مختلف این بازی تعیین کرده اند.

V Rising به عنوان یک “تجربه بقا در دنیای خون آشام ها” ارائه می شود و شامل یک دنیای آزاد با سیستم های مدرن است. این بازی از قابلیت ایجاد پایه و همچنین ترکیب مواد پشتیبانی می کند و ترکیبی از تمامی بازی های سبک بقا می باشد. بازی جدید با تم خون آشام از کمپین های تک نفره و همچنین حالت های چند نفره PvP‌ و PvE نیز پشتیبانی می کند.

دانلود بازی V Rising

فروش شگفت انگیز V Rising

طبق توضیحات منتشر شده، قهرمان داستان کار خود را به عنوان یک خون آشام آغاز می کند و برای یافتن خون و به دست آوردن قدرت بیشتر باید مناطق اطراف را جستجو کند. بازیکن باید از خورشید دور بماند و بتواند در این دنیای بزرگ و خطرناک زنده بماند. هدف نهایی ساختن یک قلعه و کشف اسرار این دنیای وسیع است. در نهایت، شما باید متحدین را پیدا کنید و قلمرو خود را گسترش دهید.

V Rising در حال حاضر بیش از 100000 بازیکن آنلاین در Steam دارد و شروع بسیار خوبی داشت. این در حالی است که تعداد بازیکنان پاییز Babylon از عناوین جدید Square Enix به یک نفر رسیده است. انتشار نسخه اصلی بازی باعث شد بسیاری از کاربران استیم V Rising را تجربه کنند و استفاده از تم خون آشام باعث شد تا بسیاری آن را بازی بی نقص دنیای خون آشام ها بنامند.

اگر مشکلی با خوردن خون و زنده ماندن در دنیای بزرگ و خطرناک ندارید. شما می توانید نسخه اصلی بازی را به مدت یک سال تست کنید. اگر می خواهید قبل از انتشار نسخه کامل بازی را خریداری کنید. می توانید از تخفیف ارائه شده استفاده کنید. این استودیو می نویسد که قیمت بازی پس از یک دوره مشخص افزایش خواهد یافت. اما نمی توانند قیمت دقیق را به بازیکنان بگویند.

منبع: G TheGamer