منو سایت

نیل دریکمن بازسازی فیلم The Last of Us را کارگردانی نکرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نیل دریکمن بازسازی فیلم The Last of Us را کارگردانی نکرد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، پس از رونمایی از بازی جدید The Last of Us در جریان جشنواره بازی تابستانی، نیل دریکمن اعلام کرد که کارگردانی The Last of Us Remake (آخرین ریمیکس FS) و کارگردان Marvel Avengers، شان اسکیگ را بر عهده ندارد. مسئول است .

شان اسکیگ یکی از اعضای استودیو ناتی داگ است که مدتی پیش استودیو را ترک کرد و به کریستال داینامیکس پیوست. او در Crystal Dynamics داستان را نوشت و فیلم Avengers را کارگردانی کرد. اگرچه این اثر در کمپین و در تاریخ عملکرد خوبی داشت، اما به دلایل مختلف از جمله کمبود محتوا، مسائل فنی و ضعف رابط کاربری نتوانست مخاطبان و منتقدان را جذب کند. در آوریل سال گذشته، اعلام شد که شان اسکیگ دوباره به استودیو ناتی داگ پیوسته است.

بازی The Last of Us Remake شب گذشته در رویداد Summer Game Fast رسما معرفی شد. پس از انتشار این تریلر، نیل دریکمن که نسخه اصلی Last FS را کارگردانی کرده بود، اعلام کرد که در بازسازی Last FS همان نقش را بازی نخواهد کرد. در عوض، نمایشنامه توسط شان اسکیگ کارگردانی شد. پس از جشنواره بازی تابستانی، او این موضوع را در پستی در توییتر تایید کرد.

شان اسکیگ در توییت خود نوشت: به دستاورد باورنکردنی The Last of Us Remake در تولید تریلر نمایش داده شده در Summer Game Fest افتخار می کنم. این بازی اساس ورود من به خلق بازی های ویدیویی است و جایگاه ویژه ای در من دارد. “من با افتخار اعلام می کنم که کارگردان Last FS Remix هستم.”

پس از توییت شان اسکیگ، متیو گالانت که به عنوان طراح بازی در تیم سازنده The Last of Us کار کرده و طراح سیستم های اصلی دنباله آن است، اعلام کرد که کارگردانی The Last of Us Part 1 را نیز بر عهده دارد. متیو گالانت در توییتر نوشت: بسیار هیجان‌زده هستم که اعلام کنم یک بازسازی از The Last of Us را با شان اسکیگ کارگردانی خواهم کرد. زمانی که حدود یک دهه پیش روی نسخه اصلی LastFS کار کردم، یک طراح نوپا بودم. دیدار مجدد با او در این بازی فوق العاده خوشحالم.

نیل دریکمن بازسازی فیلم The Last of Us را کارگردانی نکرد

تریلر قسمت اول The Last of Us برای PC و PS5 منتشر شد

بازی Last of Us Remake شامل چندین ارتقا است

شان اسکیگ از سال 2011 تا 2018، قبل از پیوستن به استودیو کریستال داینامیکس، مدیر نوآوری در استودیو ناتی داگ بود. از جمله سمت های او در این دوره می توان به انیماتور قسمت های سینمایی The Last of Us و کارگردانی Uncharted: The Lost اشاره کرد. هفت ماه پس از انتشار Marvel’s Avengers، شان اسکیگ استودیوی کریستال داینامیکس را ترک کرد و دوباره به استودیو ناتی داگ پیوست.

پس از خروج شان اسکیگ از استودیو، انتقام جویان همچنان از مشکلات بزرگی رنج می بردند. در ماه نوامبر، استودیو اسکوئر انیکس و کریستال داینامیکس بخش هایی از کار خود را تغییر دادند. به عنوان مثال، بسته های XP غیر رایگان که بازخورد منفی از بازیکنان دریافت کرده اند، از بازی حذف شده اند.

The Last of Us Part 1 در تاریخ 2 سپتامبر (11 شهریور) بر روی پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد. کاربران کنسول می توانند این اثر را در تاریخ نامعلومی تجربه کنند. لازم به ذکر است که HBO در حال اقتباس از سریال Last FS است. این سریال با بازی پدرو پاسکال (جوئل) و بلا رمزی (الی) سال آینده پخش خواهد شد.

نظر شما درباره شان اسکیگ، کارگردان بازسازی The Last of Us چیست؟ آیا فکر می کنید بازسازی Last FS به سرنوشت انتقام جویان مارول دچار شود؟ آیا بازسازی The Last of Us تصمیم درستی بود؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle