منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • نگرش غیر BS فیل اسپنسر به ابسیدین کمک کرد تا به ایکس باکس بپیوندد

نگرش غیر BS فیل اسپنسر به ابسیدین کمک کرد تا به ایکس باکس بپیوندد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نگرش غیر BS فیل اسپنسر به ابسیدین کمک کرد تا به ایکس باکس بپیوندد

نگرش غیر BS فیل اسپنسر به ابسیدین کمک کرد تا به ایکس باکس بپیوندد

یکی از خریدهای اصلی مایکروسافت زمانی که چند سال پیش شروع به افزایش تعداد استودیوها در کشورهای اول کرد، Obsidian Entertainment بود. استودیوی Neverwinter Nights 2 و Pillars of Eternity در سال 2018 در قراردادی که توسط مایکروسافت آغاز شد، به بخش بازی های Xbox پیوست.

مایکروسافت بازی می خواهد. ابسیدین برای توسعه انواع بازی هایی که به آنها علاقه داشت، آزادی خلاقانه می خواست. چهار سال بعد، این قرارداد شرکت را بر آن داشت تا بازی با استقبال خوب RPG The Outer Worlds، بازی ویدیویی بقای Grounded را تولید کند و Avowed، یک بازی نقش آفرینی فانتزی جدید را که انحصاری برای Xbox Series X | S و PC خواهد بود، عرضه کرد. .

در حال پخش: چرا Pentiment پروژه رویایی طراح Fallout New Vegas است

به گفته مدیر استودیوی Obsidian، Feargus Urquhart، فلسفه خرید ایکس باکس و قول اجازه دادن به استودیو برای حفظ آزادی خلاقانه و فرهنگ خود، نکات کلیدی در فروش این قرارداد در سال 2018 بود. ملاقات با مت بوتی، مدیرعامل مایکروسافت استودیو و سپس مدیرعامل ارشد ایکس باکس توسعه کسب و کار نوح ماسلر به او کمک کرد تا به تیم ایکس باکس بپیوندد، اما فیل اسپنسر، مدیر عامل مایکروسافت گیمینگ، به انجام این معامله کمک کرد.

اورکهارت به IGN گفت: «من در آن زمان فیل اسپنسر را به خوبی نمی شناختم، احتمالاً تا کنون فقط یک یا دو بار با او صحبت کرده ام. اما چیزی که در مورد فیل بسیار جالب است این است که او این است – من نمی دانم – من نمی خواهم بگویم “شخصا”، زیرا او فیل اسپنسر است و تمام بازی های مایکروسافت را اجرا می کند. اما اکنون او را می شناسم، و حتی آنچه در آن زمان درباره او می دانستم، شهرت او فقط کسی بود که معتبر است و کسی که BS را دوست ندارد و عاشق بازی است. و این اعتماد به آن بود.”

از آنجا، Obsidian درگیر شد و در همان سال به Ninja Theory، Playground Games و چندین استودیو دیگر پیوست تا به ایجاد یک “میکروسافت جدید” برای توسعه دهندگان کمک کند. در نمایشگاه Xbox و Bethesda هفته گذشته، Obsidian کارهای بیشتری را به نمایش گذاشت که شامل خارج کردن Grounded از دسترسی اولیه و Pentiment است که توسط کارگردان قدیمی جاش سویر کارگردانی شده است.

Pentiment که به عنوان یک معمای قتل که در قرن شانزدهم آشکار می شود، توصیف می شود، ظاهری منحصر به فرد دارد که از دست نوشته های فئودالی آن زمان الهام گرفته شده است و قرار است اواخر امسال روی کنسول های ایکس باکس و رایانه های شخصی عرضه شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.