منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • نکات پوینپی برای مبتدیان، بهترین تجهیزات و رشد دانه های طلایی

نکات پوینپی برای مبتدیان، بهترین تجهیزات و رشد دانه های طلایی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نکات پوینپی برای مبتدیان، بهترین تجهیزات و رشد دانه های طلایی

Poinpy جدیدترین بازی سازنده Downwell، Ojiro Fumoto است و اخیراً در پلتفرم بازی موبایل نتفلیکس معرفی و عرضه شده است. مانند داونول، پوینپی یک پلتفرمر پازل کاملاً جذاب اما چالش برانگیز است. شما کنترل یک دایناسور کوچک را برای جمع آوری ترکیبات میوه / دستور العمل برای تغذیه یک هیولای گربه غول پیکر در پشت دم واقعی خود دارید.

Poinpy دارای عمق شگفت انگیزی با استراتژی ها، ارتقاها و مکانیک های مختلف از ابتدا است. افزایش رتبه ها اسلات تجهیزات بیشتری، توپ های پرش اضافی و دانه های طلا را برای استفاده برای باز کردن قفل تجهیزات جدید اضافه می کند.

بهترین نکات و ارتقاهای ما را برای بازی جدید Fumoto در زیر مشاهده کنید.

این صفحه نمایش اصلی پخش Poinpy است.
این صفحه نمایش اصلی پخش Poinpy است.

ارتقاء و تجهیزات

در سمت چپ و راست اتاق اصلی به ترتیب اتاق تجهیزات و اتاق پازل قرار دارند. هر دو را می توان به راحتی از دست داد، زیرا بازی شما را تشویق می کند که به محض شروع مجدد، دور جدیدی را شروع کنید. اتاق تجهیزات در سمت چپ به شما امکان می دهد یک مینی بازی یک کپسول را با دانه های طلایی جمع آوری شده از لیمو انجام دهید. هزینه دستگاه کپسول (که قفل تجهیزات جدید را باز می کند) با هر بار استفاده افزایش می یابد.

حتماً هر بار که دانه های طلایی به اندازه کافی دارید از دستگاه کپسول استفاده کنید، زیرا آنها برای هیچ چیز دیگری استفاده نمی شوند. لازم نیست در آینده برای چیز دیگری پس انداز کنید، زیرا تجهیزات تنها عملکرد آن است.

این یک اتاق تجهیزات است که در سمت چپ صفحه اصلی یافت می شود.
این یک اتاق تجهیزات است که در سمت چپ صفحه اصلی یافت می شود.

بهترین تجهیزات

اگرچه هر استفاده از دستگاه کپسول سه گزینه را در اختیار شما قرار می دهد، اما تعدادی از آنها بهتر از بقیه هستند. Poinpy به بازیکن این امکان را می‌دهد که نوع تجهیزات خود را انتخاب کند و به راحتی روش‌های مختلف را جایگزین کند. به عنوان مثال، می‌توانید از یک کیت با کمک پرش/عمودی بیشتر یا ترکیب دیگری استفاده کنید که باعث می‌شود میوه‌های بیشتری ظاهر شود تا دستور پخت آسان‌تر شود.

سه وسیله ای که می توانید هنگام چرخش به دست آورید عبارتند از Jumpy Boy، Prismer و Voyager Rocket.

Jumpy Boy – Jumpy Boy یک گوی اضافی اضافه می کند! پسر خوبی که با اضافه کردن یک پرش اضافی به شما کمک می کند.

در ابتدا، ممکن است زمان ببرد تا رتبه خود را افزایش دهید تا توپ های پرش بیشتری بدست آورید. Jump Orbs فرصت های بیشتری برای تکمیل دستور العمل ها فراهم می کند و مهمترین چیز این است که برای مدت طولانی تری به دویدن ادامه دهید. توپ های پرش اضافی در رتبه های 5 و 10 تعلق می گیرد. اما داشتن یک پسر پرش به شما یک پرش اضافی می دهد که در رده های قبلی مفید است، به خصوص به دلیل اسلات تجهیزات اضافی که هنوز قفل نشده اند. حتی زمانی که فقط یک یا دو اسلات تجهیزات دارید، Jumpy Boy تجهیزات عالی برای اضافه کردن به بقیه است.

پسر در حال پریدن
پسر در حال پریدن

Prismer – هنگامی که یک دشمن را شکست دادید، برخورد بعدی شما با دیوار همیشه یک پرش از دیوار خواهد بود.

پرایمر به همراه قدرت، یک زاویه پرش افزایش یافته به دیوار اضافه می کند. Prismer در بخشش قدرت اضافی هنگامی که یکی از دیوارهای شما پرش می شود عالی است. شما می توانید پس از شکست دادن دشمن از جهش از دیوار استفاده کنید تا گوی را برای پرش ذخیره کنید تا زمانی که پرش از دیوار پوینپی تمام شود. با Prismer اغلب به یک ترکیب آرامش‌بخش / بدون مشکل / می‌رسید، جایی که پرش از دیوار منجر به تخریب گلدان، سپس پریدن از دیوار، سپس عرق کردن و غیره می‌شود. این نوع ترکیبی با بلند کردن شما از سطح بالاتر بدون نیاز به لغزش برای مدتی، توپ پرش را برنده می‌شود.

پرایمر
پرایمر

Voyager Rocket – Voyager Rocket به شما امکان می دهد با قدرت بیشتری تیراندازی کنید! در ترکیب با Prismer، آنها در پشت سر هم می توانند شما را به ارتفاعات حتی بالاتر ببرند – شاید حتی در فضا در میان ستاره ها پرواز کنند.

راکت ویجر
راکت ویجر

این سه امکانات مختلف در طول هر چرخه یک مزیت ذاتی را نسبت به سایرین ایجاد می کنند. اگر روزی هر یک از آنها را دیدید، حتما آنها را از دستگاه کپسول بردارید.

درو و کاشت – نحوه رشد دانه های طلایی

Golden Seeds به شما امکان استفاده از دستگاه کپسول را می دهد و راه هایی برای افزایش تعداد دانه های طلایی جمع آوری شده در طول هر بازی وجود دارد. گاهی اوقات شما می خواهید برای باز کردن گزینه های تجهیزات بیشتر به سراغ ساخت تجهیزاتی بروید که بر کسب دانه های طلایی متمرکز است. دو تجهیزات برای این منظور وجود دارد – کارت طلایی و پس انداز فاکس.

کارت طلایی – وقتی میوه های براق را جمع آوری می کنید، دانه های طلایی اضافی دریافت می کنید – چرا هنگام جمع آوری میوه های براق این مقدار را سه برابر نکنید؟ کارت طلایی این کار را به راحتی انجام می دهد.

کارت طلایی
کارت طلایی

Fox Savings برای هر گلدانی که بشکنید یک، پنج یا 20 دانه طلایی در اختیار شما قرار می دهد. وقتی وارد هر زون می شوید، از یک گلدان به آن گلدان می پرید، بنابراین هر کدام از این گلدان ها فرصتی برای دادن 20 دانه طلایی دارند. حتی اگر از هر گلدان فقط یک دانه طلایی ببرید، به مرور زمان جمع می شود.

پس انداز فاکس
پس انداز فاکس

ترکیب یک کارت طلایی با Fox Savings به شما این امکان را می دهد که ساختی متمرکز بر رشد دانه طلایی داشته باشید. Fox Savings به طور قابل توجهی تجمع دانه های طلایی را افزایش می دهد. استفاده از این بیلد به شما این امکان را می دهد که اگر قبلاً آنها را ندارید، بیشتر از اتاق ارتقا برای دریافت Jumpy Boy، Prismer و Voyager Rocket استفاده کنید.

Fox Savings – ترکیب Fox Savings با Pot Form باعث می شود گلدان های بیشتری ظاهر شوند و با ظهور گلدان های بیشتر – حتی دانه های طلایی بیشتری با Fox Savings.

فرم قابلمه
فرم قابلمه

پازل های آشفته پوینپی

اتاق پازل در اتاق مناسب قبل از دویدن به شما امکان می دهد پازل ها را کامل کنید. برای باز کردن حالت پازل، حداقل به چهار Orb Jumpy نیاز دارید تا به سوئیچ در بالا برسید. اولین باری که هر پازل را کامل می‌کنید، مقدار مشخصی دانه‌های طلایی با سطوح بالاتر پازل فراهم می‌کند و دانه‌های طلایی برنده شده را افزایش می‌دهد.

شما باید به هر منطقه در بازی اصلی برسید تا مجموعه 5 پازل بعدی را باز کنید، اما جوایز دانه طلایی در پایان پازل به استفاده بیشتر از ماشین کپسول، به خصوص در ابتدا کمک می کند.

نکات کلی

  • بین مجموعه‌هایی جابه‌جا شوید که شما را به مناطق جدیدی در بازی ارتقا می‌دهند و هر چند اجرا، Golden Seeds را پرورش دهید.
  • هنگامی که روی یک دستور غذا در سطوح لذیذ پایین تر، مانند سطح لذیذ 1 کار می کنید، به دریافت میوه های جایزه ادامه دهید تا چندین برابر بزرگ به دست آورید. شما می‌خواهید تا جایی که ممکن است میوه‌های پاداش دریافت کنید، و دریافت حدود 60 میوه در دستور العمل‌های شروع آسان‌تر، باعث می‌شود تا سطح لذیذ 20 را بدون نیاز به تهیه دستور العمل‌های سخت‌تر، مانند آنهایی که شما را تنبیه می‌کنند، بالا ببرید.
  • قرار گرفتن در داخل یک بالون به پوینپی این امکان را می دهد که اگر دشمن با شما برخورد کند، ضربه رایگان دریافت کند.
  • تا زمانی که لگدمال به شما اصابت کند، به همان جایی که بودید برمی گردید. با در نظر گرفتن این موضوع، باید از ارتفاعات بلند روی دشمنان یا گلدان ها قدم بردارید. تجهیزات معمولی اسپرینگ حتی اجازه می دهد تا ضربه پس از فرود بر روی دشمنان یا گلدان ها بالاتر از موقعیت شروع شما باشد.
  • اگر در موقعیت بدی قرار گرفتید و هیچ میوه ای در اطراف ندارید، دستور العمل ها را زود تمام کنید. اگر همه چیز خیلی سریع پیش رفت، در پاداش چندنفره بزرگ خود برنده شوید. بهتر است به جای از دست دادن قلب، دستور غذا را زودتر تمام کنید، اما با این حال سطح پایینی از لذیذ را بزنید.
  • هم زدن یک دستور غذا، دستور غذای متفاوتی را در دسترس قرار می دهد، بنابراین گاهی اوقات اگر در انتخاب میوه خاصی که به اندازه کافی ظاهر نمی شود، مشکل دارید، میوه ای را انتخاب کنید که دستور پخت مجدد آن را به دستور جدید ممنوع کرده است. دستور العمل جدید ممکن است ساده تر باشد.
  • امیدواریم این نکات مبتدی به شما کمک کرده باشد یا ایده های جدیدی برای نزدیک شدن به بازی Poinpy به شما داده باشد!

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.