منو سایت

نکات ناراکا Bladepoint برای بازیکنان جدید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نکات ناراکا Bladepoint برای بازیکنان جدید

Naraka Bladepoint، نبرد سلطنتی متمرکز بر غوغا، در نهایت از رایانه ای به کنسول دیگر می پرد و Xbox Game Pass را راه اندازی می کند. از آنجایی که بازیکنان جدید و بازیکنان حذف شده به صورت آنلاین به نبرد می پیوندند، اطلاعات مهمی وجود دارد که بازی به شما نمی گوید، اما برای برنده شدن باید بدانید. در اینجا چند نکته و ترفند وجود دارد که به شما کمک می کند در Naraka Bladepoint برنده شوید.

بهترین شخصیت را برای موقعیت انتخاب کنید

مانند Apex Legends، Naraka Bladepoint شامل تعدادی شخصیت مختلف با نام است که همگی دارای توانایی ها و مهارت های خاص خود هستند. بسته به اینکه تصمیم به بازی انفرادی، دوتایی یا سه نفره دارید، ممکن است بهترین شخصیت برای این موقعیت تغییر کند. به عنوان مثال، کورومی قهرمانی است که بر شفا دادن تمرکز دارد، و با مهارت های خود – و انواع آنها – همه بر شفای کورومی و هم تیمی هایش متمرکز شده است. این باعث می شود که آن را به یک انتخاب عالی برای سه گانه یا دوئت و یک انتخاب وحشتناک برای تک نفره تبدیل کند. هر شخصیت در Naraka Bladepoint دارای سطح مخصوص به خود است که به شما امکان می دهد گزینه های مهارت و امتیازات مهارتی جدید را باز کنید. بنابراین، بهتر است دو یا سه شخصیتی را که ترجیح می‌دهید بازی کنید، درک کنید و به آنها بچسبید.

در حال پخش: ناراکا: Bladepoint در پشت صحنه نمایشگاه بازی های ایکس باکس در سال 2022 تمدید شد

در جنگ انعطاف پذیر و تهاجمی باشید

وقتی صحبت از توانایی های خاص می شود، بهتر است اغلب از آنها استفاده کنید.
وقتی صحبت از توانایی های خاص می شود، بهتر است اغلب از آنها استفاده کنید.

از آنجایی که نبردها بسته به نوع سلاحی که دارید، چه برد و چه در غوغا، بسیار متفاوت است، طبیعی است که به سمت سلاح های خاص جذب شوید. همراه با این واقعیت که می‌توانید مهارت‌هایی را انتخاب کنید که نوع خاصی از سلاح را ترجیح می‌دهند، ممکن است در میدان جنگ برای آن نوع سلاح جستجو کنید. با نحوه توزیع غارت در ناراکا بلیدپوینت، انعطاف پذیری در نبرد و تلاش برای یادگیری حداقل الگوهای اولیه حمله هر سلاح بسیار منطقی است. اگرچه ممکن است در نهایت اسلحه مورد نظر خود را پیدا کنید، اما احتمالاً باید از هر چیزی که به آن برخورد می کنید استفاده کنید، به خصوص اگر بسیار نادر باشد.

وقتی در حال دعوا هستید، بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که پرخاشگر باشید. هر شخصیت دارای دو توانایی است، یکی برای خنک کردن، یکی در هر متر. شما باید هر زمان که در جنگ هستید از این توانایی ها برای به دست آوردن مزیت استفاده کنید. زمان خنک شدن نسبتا کوتاه است و اگر بمیرید حفظ توانایی های شما بی معنی است. با اکثر سلاح‌ها، خفه کردن دشمنان با حملات بارگذاری شده نیز بسیار آسان است، بنابراین در چهره افراد قرار بگیرید. این همچنین زمان بسیار خوبی برای استفاده از قلاب قلاب است، در صورت داشتن قلاب، برای کاهش فاصله بین خود و دشمنتان. فقط مطمئن شوید که سلاح ها و زره های خود را بین نبردها تعمیر می کنید.

غنیمت، غنیمت، غنیمت

باید اوایل مسابقه را صرف یافتن هر چه بیشتر طعمه کنید.
باید اوایل مسابقه را صرف یافتن هر چه بیشتر طعمه کنید.

شاید یکی از قابل توجه ترین قسمت های ناراکا بلیدپوینت غارت باشد. این به این دلیل است که اقلام مختلف زیادی برای برداشتن وجود دارد و شما واقعاً باید موجودی خود را مدیریت کنید. وقتی صحبت از غارت به میان می آید، می توانید اسلحه، لوازم، سول جید، سکه و ارتقا پیدا کنید. سلاح ها نسبتا ساده هستند و انواع مختلفی از سلاح های سرد و دوربرد دارند. شما می توانید دو سلاح را در کیف خود حمل کنید و در صورت یافتن ارتقاء کافی، حداکثر چهار سلاح را در کیف خود ذخیره کنید. مواد مصرفی شامل موارد بهداشتی، اقلام زرهی، کیت های تعمیر سلاح و قلاب های دستگیره می باشد. نکته مهمی که در اینجا باید به آن توجه کنید این است که شما تعداد مشخصی اسلات موجودی برای این اقلام دارید، اما می توانید آنها را به دلخواه پر کنید. شما می توانید وسایل درمانی کمتری را به نفع قلاب های بیشتر بپوشید یا برعکس. هر ماده مصرفی اجازه می دهد تعداد معینی در یک شکاف چیده شود – برای مثال، یک مکان در موجودی می تواند شش قلاب نگهدارنده را در خود جای دهد.

Souljades یکی از مهم ترین مواردی است که می توانید در Naraka Bladepoint بگیرید. می‌توانید تعداد محدودی را نگه دارید، که می‌توانید با یافتن بهبودهایی در ذخیره‌سازی کیسه، این تعداد را افزایش دهید. در موارد کمیاب تر، Souljades می تواند به شما آسیب، سلامتی و غیره بدهد. کسانی که کمیاب بالاتری دارند، ممکن است پاداش‌های خاص سلاح، اثرات وضعیتی مانند سم یا مهارت‌های خاصی مانند اجتناب در هنگام تعمیر سلاح را اضافه کنند. اگر به ندرت Souljades را پیدا می کنید، بازی معمولاً هنگامی که می خواهید آنها را غارت کنید آنها را به طور خودکار مبادله می کند، اما اگر گزینه های زیادی برای انتخاب دارید، می خواهید Souljades خود را به صورت دستی انتخاب کنید. به عنوان مثال، بازی همیشه تشخیص نمی دهد که آیا شما سلاح مناسبی برای برخی از Souljade های کمیاب دارید یا خیر، و شما به طور خودکار آنها را تعویض نمی کنید.

آخرین نوع طعمه Darktide Coins هستند. این سکه ها در اکثر مخفیگاه های غارت یافت می شوند و با کشته شدن توسط دشمنان آزاد می شوند. همچنین می توان با یافتن اسکرول ها در طول مسابقه و انجام ماموریتی که به شما داده شده است، برنده شوید. این سکه ها را می توان در فروشندگان Darktide در اطراف نقشه خرج کرد. فروشندگان مانند صندوقچه های گنج با دستی بیرون زده به نظر می رسند. اگر فرصت دارید سکه های خود را خرج کنید، این کار را انجام دهید، آنها از بازی به بازی دیگر منتقل نمی شوند.

نکات بیشتر

  • در ابتدای هر مسابقه، می‌توانید محل تخم‌ریزی روی نقشه را انتخاب کنید، با کاشی‌های قرمز رنگ که نشان می‌دهد دیگر بازیکنان در حال تولید مثل هستند. شما می توانید از تخم ریزی در نزدیکی دشمنان جلوگیری کنید، فقط مطمئن شوید که ساختمان هایی در این منطقه وجود دارد تا بتوانید طعمه پیدا کنید.
  • احتمالاً همزمان با دشمنان زیادی روبرو خواهید شد. اگر این اتفاق افتاد، سعی کنید از قرار گرفتن در وسط نبرد اجتناب کنید. می‌توانید فرار کنید یا منتظر باشید تا لحظه‌ای مناسب بیاید و همه قتل‌ها را بگیرید. تمرکز روی مبارزه با بیش از یک دشمن در یک زمان سخت است.
  • همیشه بر دوام اسلحه خود نظارت داشته باشید. به سرعت تمام می شود و اگر بیش از حد از آن در استقامت صفر استفاده کنید کاملاً می شکند.
  • سعی کنید همیشه یک سلاح غوغایی یدکی در کیف خود داشته باشید. برخی از حملات و توانایی های بازیکن می تواند سلاح ها را از دست شما خارج کند و بدون زاپاس خوش شانس نخواهید بود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.