نکاتی برای گوردین کوئست برای مبتدیان - بهترین شخصیت ها، مهارت ها و موارد دیگر

نکاتی برای گوردین کوئست برای مبتدیان – بهترین شخصیت ها، مهارت ها و موارد دیگر

نکاتی برای گوردین کوئست برای مبتدیان - بهترین شخصیت ها، مهارت ها و موارد دیگر

Gordian Quest در دو سال گذشته در دسترس بوده است، اما به تازگی به طور کامل در این هفته منتشر شده است. این یک بازی ورق نقش‌آفرینی با دانش دقیق، تعاملات شخصیت‌ها و مکانیک‌های پیچیده از طریق طیف گسترده‌ای از شخصیت‌ها، مهارت‌ها و سبک‌های بازی است که با مکانیک‌های ساخت عرشه در هم تنیده شده است. اگر از طرفداران بازی‌هایی مانند Slay the Spire یا Frost هستید، Gordian Quest اساس این بازی‌های نقش‌آفرینی عرشه‌سازی را تشکیل می‌دهد و صدها گزینه را از طریق شخصی‌سازی، تجهیزات و درخت‌های مهارت در هم تنیده با مکانیک مهمانی و چرخش تاکتیکی در اختیار شما قرار می‌دهد. مبارزه مبتنی بر نکات ما را برای مبتدیان، از جمله پیشنهاداتی برای شخصیت ها و مهمانی ها، نحوه پیمایش درختان مهارت، ساخت عرشه بهینه و موارد دیگر در زیر ببینید.

شخصیت و مهمانی

بازی Gordian’s Quest دارای 10 شخصیت بازی است که می‌توانید در هنگام راه‌اندازی از بین آنها انتخاب کنید، همه با نقشه‌ها، مهارت‌ها، استراتژی‌ها و مکانیک‌های خاص خود. شما می توانید در طول بازی کمپین خود امتیاز بیشتری کسب کنید، اما با یک انتخاب از هر یک از این 10، در مجموع یک گروه سه نفره در مبارزه شروع می کنید.

آیا می‌خواهید Naran، Bard را برای ارائه موسیقی استادانه برای تقویت متحدان، Lucius، Hand of the Sword برای ضربه زدن به گرز با گرز، یا Ida the Druid برای احضار متحدانی مانند Spiritual Wolves برای مبارزه در کنار شما بازی کنید؟

اگر برای اولین بار بازی می کنید، توصیه می کنیم قانون 1 را با کاترین شروع کنید، روحانی. کاترین می تواند با گرز یا چوب به دشمنان ضربه بزند، از مهارت های الهی برای ایجاد سوختگی استفاده کند، و حتی متحدان خود را درمان کند. آمار اصلی آن را به یک خط مقدم مقاومت ناپذیر با سلامتی بالا، توانایی های درمانی و نیروی بی رحم برای از بین بردن دشمنان تبدیل می کند تا به راحتی در آخرین ضربه تجربه جایزه به دست آورید.

کاترین از کانال به عنوان تقویت کننده دیگر استفاده می کند، به این معنی که اگر کارت های خاصی کانال شوند، قیمت کارت در آینده کاهش می یابد و به کاترین اجازه می دهد تا حملات بیشتری را در هر دور انجام دهد. بازی Cleric آسان است و به عنوان یکی از اعضای اصلی حزب شما عالی است. ایجاد سوختگی، شوک و آسیب پذیری به دشمنان می تواند در هر دور ضربات ویرانگری را به شما وارد کند.

ناران بارد به عنوان دومین عضو حزب شما در کنار کاترین کار می کند. Naran قادر است علاقه‌مندانی مانند افزایش آسیب، ایجاد امنیت و کمک با طلسم برای یک منطقه افکت فراهم کند.

کاربرد اصلی کارت Naran با Verse of Vigor است که عرشه اولیه آن شامل چندین نسخه خواهد بود. شما از Verse of Vigor یا Chorus of Vigor در تمام چرخش های Naran استفاده خواهید کرد تا آسیب حمله بعدی کاترین را افزایش دهید تا به سمت دشمنان شلیک کنید. Naran جادوهایی را ارائه می دهد که اغلب از روی دشمنان رد می شوند یا چندین بار ضربه می زنند، اما برای Naran ایده آل است که در صورت امکان به جای وارد کردن آسیب، از طریق تقویت پشتیبانی کند.

در نهایت، عضو سوم شما باید Bertram، رنجر باشد. Bertram قادر است برجک هایی از انواع مختلف در میدان نبرد ایجاد کند که از آنها برای ایجاد زخم، ضربه زدن آسان به دشمنان استفاده می شود و می توان آنها را بیرون کشید تا هرج و مرج را تشدید کند.

هنگامی که برترام دارای برجک هایی است که میدان نبرد را اشغال می کنند، می توانید از کارت های خود انحرافی رنجر برای اضافه کردن سم یا افزایش اثربخشی Far Shot استفاده کنید. هنگام انتخاب درخت مهارت برترام برای تراز کردن، بهتر است روی افزودن کارت‌هایی از Sentry تمرکز کنید تا کارت‌های مختلف را برای ارتقای برج‌های شگفت‌انگیز اضافه کنید، با Man Turret که اجازه می‌دهد اگر Bertram مستقیماً پشت برج باشد، آسیب بیشتر شود یا حتی از کارت‌های دیگر برای تقویت شرایط حیاتی استفاده کنید. آنهایی نیز

کاترین، ناران و برترام به طرز شگفت انگیزی با یکدیگر کار می کنند. هنگامی که کاترین در خط مقدم در کنار برج های برترام است، حواس دشمنان پرت می شود در حالی که ناران آهنگ های هیجان انگیزی را اجرا می کند و برترام برای ایجاد سم یا آسیب پذیری آتش می زند. این سه مهمانی فوق‌العاده هستند، مخصوصاً زمانی که تازه شروع کرده‌اید و انتخاب بازی برای ساخت دک‌ها را از طریق Action 1 یاد می‌گیرید.

گالری

درخت مهارت

هر سطح بالا برای هر شخصیت استفاده را در درخت مهارت توزیع می کند. درخت مهارت گوردین کوئست بسیار بزرگ است. هنگامی که گره های بیشتری را باز می کنید، می توانید به طور دائم درخت مهارت های اضافی را با مسیرهای ذاتی خود اضافه کنید.

وقتی از درخت مهارت شروع می‌کنید، ایده خوبی است که برای شروع، بهبودهای سلامتی را انتخاب کنید. شما می خواهید مهارت ها را اولویت بندی کنید، رتبه مهارت ها / کارت ها را افزایش دهید و بفهمید که چه سبک بازی را می خواهید برای هر شخصیت تعریف کنید. به عنوان مثال، Bertram دارای سه کارت / تغییرات در عرشه، Sentry، Sharpshooter و Trapper است. با افزودن درختان مهارت به انتخاب خود، می توانید یک Bertram متفاوت از بازیکن دیگر ایجاد کنید و تعداد زیادی فرصت/ترکیب را در هر بازی ارائه دهید. یا می توانید انتخاب کنید که در هر اجرا از یک سبک مشابه استفاده کنید، اما نقشه های مختلف را از دانلودهای خود ارتقا دهید یا اضافه کنید.

شبکه را همانطور که می خواهید مدیریت کنید، اما بهتر است یک مقصد را در نظر بگیرید. جایی که هر شبکه جدید را در آن قرار می دهید برای اجرا دائمی خواهد بود. شما می خواهید که شبکه ها به طور موثر و بدون بازدارندگی زیاد مرتب شوند.

امتحان کردن یک شبکه الماس به شما امکان می دهد مسیر مناسب را دنبال کنید، گره های مختلف را از افزایش آمار انتخاب کنید، مهارت ها را ارتقا دهید و رتبه بندی کارت ها را با یک خطای کوچک بهبود بخشید. شبکه راه اندازی عالی برای تجربه، زیرا باز هم موقعیت مشبک ها ثابت است.

بعداً، ممکن است نیاز به انتخاب گره‌ها برای افزایش آمار داشته باشید، زیرا برخی تجهیزات مانع از تجهیز شما می‌شوند، به خصوص موارد افسانه‌ای که پیدا می‌کنید. حفظ یک شبکه مهارتی باز به شکل الماس مفید است تا بتوانید امتیازها را به گره های آماری اختصاص دهید و تجهیزات بهتری را فراهم کنید.

نکات کلی

  • قهرمانانی مانند ایدا و برترام قادر به احضار متحدان در میدان نبرد هستند و به شما امکان می دهند دفاعی غیرقابل نفوذ ایجاد کنید. برخی از مهارت‌ها/تجهیزات حتی به شما امکان می‌دهند کارت‌هایی را به عرشه شخصیت اضافه کنید تا کمک بخواهید.
  • هنگام سفر، رویدادهای مکرر برای جوایز بزرگ. رویدادهای پاکسازی می توانند غارت و تجربه بهتری را با اعضای تیم خاصی که ممکن است برای آخرین ضربه تجربه اضافی کسب نکرده باشند، به دست آورید. وقتی در رویدادهایی هستید که نیاز به بررسی تاس دارند، یک کارت برای بهبود تعداد اضافه کنید. با این حال، برای استفاده از تاس خود یک کارت خستگی دریافت خواهید کرد.
  • گزینه های سختی را همانطور که می خواهید تغییر دهید! می‌توانید در طول هر اجرا، سختی را تغییر دهید و بازی را به روشی فریبنده‌تر یا یکشنبه‌تر به انتخاب خود انجام دهید.
  • موقعیت یابی باید همیشه در نظر گرفته شود. از کارت Shift برای نگه داشتن اعضای لخت خود با احضار در خط مقدم استفاده کنید. برای موقعیت یابی جنگی، گزینه ردیف میانی عالی است، بنابراین می توانید واحدها را به راحتی به عقب یا جلو حرکت دهید.
  • در بازگشت به شهر برای بازیابی، ذخیره تجهیزات جدید و نقشه های تخلیه تردید نکنید. هر چند روز یکبار می توان اقلام مختلفی را از Jun the Blacksmith خریداری کرد. قلعه‌ها تنها مکان‌هایی هستند که نمی‌توانید از آنها فرار کنید تا درمان کنید. اگر یک سیاه چال با اندکی سلامتی خیلی سخت شد، فقط به شهر برگردید. با طراوت برگرد
  • خواهر اوفلیا می تواند اعضای مرده گروه را با 100 طلا احیا کند، اما نه در حالت کلاهبرداری. اعضای حزبی که در نبرد سقوط می کنند تجربه کسب نخواهند کرد.
  • از Dana Innkeeper برای استراحت و تمام شدن کارت های مرده استفاده کنید. خستگی در هر لحظه انتخاب شما را ممنوع می کند، پس هر چند جلسه به مسافرخانه بروید. حتی چند کارت خالی از هر یک از شخصیت های شما می تواند منجر به شکست شما شود، زمانی که امواج دشمنان شما را فرا می گیرند.
  • ماموریت های کاراکتر را کامل کنید تا قفل شخصیت های بیشتری را باز کنید. ماموریت های خاصی برای شخصیت ها وجود دارد که همیشه انجام می شود و پس از اتمام می توانید شخصیت ها را در سالن انجمن استخدام کنید.
  • پناهگاه‌ها نقاط ملاقات را به بدترین حالت تغییر می‌دهند، اما جوایز بسیار بهتری مانند افزایش تجربه، طلای اضافی و حتی تجهیزات افسانه‌ای را برای شما به ارمغان می‌آورند.
  • همان رنگ اثربخشی کارت به آمار شخصیت بستگی دارد. نقطه قوت کارت قرمز است. مهارت گرین کارت است. هوش کارت آبی است. هنگام انتخاب برای افزایش آمار گره های خاص، مطمئن شوید که اکثریت یا مهم ترین کارت ها در هر دسته کاراکتر مناسب هستند. وقتی شخصیت برای مثال فقط چند کارت قرمز در عرشه دارد، نمی خواهید قدرت شخصیت را افزایش دهید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.