منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • نکاتی برای حذفی سیتی برای بازیکنان جدید، بازی در لیگ و موارد دیگر

نکاتی برای حذفی سیتی برای بازیکنان جدید، بازی در لیگ و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نکاتی برای حذفی سیتی برای بازیکنان جدید، بازی در لیگ و موارد دیگر

اکنون که Knockout City یک بازی رایگان است، این شهر میزبان بسیاری از بازیکنان کاملاً جدید است، با کلاهبرداران ناآشنا که هر روز به پشت بام ها می روند. این بدان معناست که تفاوت در مهارت بین بهترین بازیکنان و بی‌تجربه‌ترین بازیکنان هرگز بیشتر از این نبوده است. چه بخواهید از نردبان در لیگ پلی بالا بروید، چه جای پای خود را در استریت پلی بیابید، یا فقط یاد بگیرید که چگونه بر پرتاب های ساختگی مسلط شوید، از راهنمای ما با 9 نکته برای بالا بردن سرعت شما در ناک اوت سیتی استفاده کنید و با این کار به بازیکنان ضربه خواهید زد. صدای ضربه رضایت بخش در کمترین زمان

بر هنر پرتاب تقلبی مسلط شوید

داج بال یک سلاح قدرتمند در دستان یک بازیکن با تجربه است، اما گاهی اوقات همین لحظات است که انجام ندهید توپی را که در دست دارید پرتاب کنید که می تواند بهترین مزیت را به شما بدهد. کلیک کردن روی چوب سمت راست به شما امکان می‌دهد در روز زمین بازی کودکانش، بازی‌های تقلبی مانند پیتون منینگ را با توپ‌های دج‌بال پمپ کنید. این می‌تواند بازیکنان را غافلگیر کند و به شما این امکان را می‌دهد که آنها را فریب دهید تا توپی را که واقعاً پرتاب نکرده‌اید، بگیرید. ناک اوت سیتی طوری طراحی شده است که وقتی انیمیشن catch را شروع کردید، نمی توان آن را متوقف کرد، بنابراین وقتی حریفان شما زود واکنش نشان می دهند، در انیمیشن می مانند و با پرتاب بعدی شما مساوی می شوند. پائو

در حال پخش: تریلر فصل 6 ناک اوت سیتی رونمایی شد

پاس دادن به هم تیمی ها سریعتر از بارگذاری توپ توسط خودتان است

بارگذاری یک توپ برای سریعتر پرواز با نگه داشتن دکمه رول (ماشه سمت راست کنترلرها) مهم است. شما اغلب نمی خواهید توپ را به آرامی پرتاب کنید – اگرچه کاربردهای خود را دارد – اما یک شارژ کامل مستلزم ضربه زدن است، بنابراین تمرین خوبی است که توپ را با هم تیمی های خود به اطراف پاس دهید. هر بار که این کار را انجام دهید، توپ بلافاصله شارژ می شود.

در موقعیت‌های دو به یک، پاس‌های سریع و ناک اوت‌های به موقع می‌توانند خدمه شما را شبیه به Dodgeball’s Globetrotters کنند. پاس اغلب در خارج از بازی در بالای لیگ کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، بنابراین گاهی اوقات با به اشتراک گذاری جاخالی ها دوستان خود را تحت تأثیر قرار دهید.

پرش توپ گاهی به خوبی گرفتن آن است

اجتناب و انحراف قوانین منحصر به فرد دجبال در ناک اوت سیتی هستند. معمولاً دشمن با توپ به شما ضربه می زند یعنی شما بیرون هستید. اما در KOC اجتناب از برخورد با توپ در زمان مناسب آن را دفع می کند و آسیبی به شما وارد نمی شود. این استراتژی مخصوصاً در زمانی که شما برتر هستید و زمانی که به دشمن نزدیک هستید مفید است، زیرا در صورت برخورد با دوج، توپ را از دستان آنها (و شاید حتی از نقشه) خارج می کند و آنها را برای لحظه ای سرگیجه می کند.

گرفتن توپ اولین مانع برای بازی خوب در ناک اوت سیتی است، اما فیلتر اصلی بعدی این است که بفهمیم چه کسی با اثر انگشت روی گونه هایش می تواند از آن دوری کند و چه کسی را ترک خواهد کرد.

از بازی سیب زمینی داغ با حریفان خودداری کنید

هنگامی که بتوانید توپی را که به سمت شما پرتاب می شود به طور قابل اعتماد بگیرید، متوجه می شوید که وارد مسابقات داغ سیب زمینی می شوید، جایی که توپ را پرتاب می کنید، دشمن آن را می گیرد، به عقب پرتاب می کند، شما می گیرید، آن را به عقب پرتاب می کنید و به زودی. به دو دلیل باید از این کار اجتناب کرد: اول، توپ با هر پرتاب شتاب می گیرد و حتی بازیکنان خوب اغلب بعد از حدود سه یا چهار رگبار می لغزند. اما مهمتر از آن، بازگشت به عقب اغلب همان چیزی است که بازیکن دیگر انتظار دارد.

بازی هوشمندانه تر این است که حتی اندکی در پس انداختن آن یا تحویل آن به متفقین تردید کنید. همانطور که یک پرتاب تقلبی می تواند ریتم مورد انتظار دشمن را خراب کند، کاهش سرعت این رگبار بالقوه آنی حتی برای نیم ثانیه می تواند به شما کمک کند تا ضربه بزنید.

با دشمن خود روبرو شوید

لحظات زیادی در ناک اوت سیتی وجود دارد که دویدن حیاتی است. رسیدن به یک توپ شل و شرکت در نبرد برای ایستادن هم تیمی ها تنها دو نمونه است. اما زمانی که نمی خواهید زیاد بدوید زمانی است که یک دشمن در خط دید شما قرار دارد. در این حالت، صفحه نمایش شما با یک قاب قرمز پر می شود و توپ شارژ به صورت یک برآمدگی خارج از آن قاب ظاهر می شود و نسبت به موقعیت مهاجم شما حرکت می کند.

وقتی این اتفاق می افتد همیشه با دشمن خود روبرو شوید. این بدان معنی است که ممکن است مجبور شوید به عقب بچرخید یا به چپ یا راست ضربه بزنید، بنابراین مقداری سرعت را از دست بدهید، اما اگر توپ به شما برخورد کند، نمی توانید توپ را بگیرید. مواجهه چهره به چهره آنها بسیار مهم است.

توپ بومرنگ برای بازیکنی که به دشمنش نگاه نمی کند از همه خطرناک تر است، زیرا می تواند به معنای دو ضربه سریع و KO باشد.
توپ بومرنگ برای بازیکنی که به دشمنش نگاه نمی کند از همه خطرناک تر است، زیرا می تواند به معنای دو ضربه سریع و KO باشد.

مراقب گوشه هایت باش

ناک اوت سیتی اغلب ممکن است احساس عصبانیت کند، اما مانند برخی از نکات دیگر در این راهنما، می‌خواهیم به شما کمک کنیم گاهی اوقات سرعت خود را کم کنید. شارژ کردن در گوشه می تواند منجر به مشکلی شود که نمی توانید آن را حل کنید، و اگرچه اکثر بازیکنان به تنهایی کرنر بازی نمی کنند، اما باید انجام دهند. وقتی دشمن شما را تعقیب می کند یا حتی ممکن است نداند که در کمین هستید، دوربین را دستکاری کنید تا بتوانید قبل از اینکه به شما برسد آنها را ببینید.

این می تواند به شما کمک کند تا در واقع یک حمله مخفیانه را فرود بیاورید، جایی که آنها مستقیماً به تله ای که در موقعیت خوبی قرار دارد می افتند. برای چنین حرکت پنهانی، یک بازیکن را از ارتفاع بالا تعقیب کنید و فقط پس از اینکه خود را به پایین پرتاب کردید، روی او ثابت کنید، مانند بتمن که یک توپ در دست دارد.

تغییر سریع هدف قفل می تواند بازیکنان را ناآماده بگیرد

یکی از تاکتیک های مورد علاقه ما تعویض سریع قفل است که می توانید هنگام بارگذاری توپ انجام دهید. اگر با چندین دشمن روبرو شوید، فردی که در آن قفل شده‌اید قاب قرمز فوق‌الذکر را روی صفحه نمایش خود خواهد داشت، اما اگر به سرعت هدف قفل را به بازیکن دیگری منتقل کنید و سپس آن را با سرعت کامل پرتاب کنید، عدم هشدار اغلب غیرقابل تحمل است. . . بازیکنان نگران این هستند که چه کسی آنها را هدف قرار می دهد، بنابراین اگر تا آخرین ثانیه دست خود را کج نکنید، توپ اجتنابی را درست در بینی می گیرند.

جذب بازیکنان به تصمیمات احمقانه به طرز شگفت انگیزی موثر است

شاید رضایت‌بخش‌ترین کاری که می‌توانید در ناک‌آوت سیتی انجام دهید این است که از مخفیگاه کسی بگذرید و کاری کنید که سرش را به محیط بزند. مانند یک ماتادور، می توانید به راحتی آنها را با استفاده از دکمه ساختگی (بالا روی D-pad) به این کار جذب کنید. بسیاری از بازیکنان عصبانی یا مصمم به نظر می رسند که حتی بدون توپ به شما ضربه بزنند. این که آنها را بو بکشند و به دیوار برخورد کنند – یا بهتر است بگوییم، از نقشه خارج شوند – یک راه سرگرم کننده برای کسب امتیاز برای تیم شما است. من متوجه شدم که هر چه بازیکن بدون انتقام بیشتر درآمد داشته باشد، بینایی او در تونل بدتر می شود.

پریدن تقریبا همیشه بهتر از سر خوردن است

شما اغلب می توانید یک بازیکن جدید را ببینید زیرا او در اطراف نقشه می چرخد. چیزی که به طور معمول یک دکمه پرش دوبل (به عنوان مثال A + A در یک کنترلر Xbox) است، در واقع برنامه ریز شما را در KOC مستقر می کند. این برای پاک کردن شکاف خطرناک روی یکی از کارت‌های بازی مفید است، اما این تنها زمانی است که باید سر بخورید. سر خوردن آهسته است و شما را آسیب پذیر می کند، در حالی که پریدن یا چرخش را می توان هر چند بار که فاصله بین پاهای شما و زمین زیر اجازه می دهد انجام داد. هر شکافی که بتوان بدون لغزش از بین برد باید از این طریق پاک شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.