منو سایت

نکاتی برای تغییر به Yomi برای مبتدیان

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نکاتی برای تغییر به Yomi برای مبتدیان

نکاتی برای تغییر به Yomi برای مبتدیان

Trek to Yomi نبرد پیشین جانبی استاندارد شما را ندارد. نه می پری و می پری، نه هک می کنی و کج می کنی. در عوض، نبرد به چیزی مانند Assassin’s Creed یا Ghost of Tsushima نزدیکتر است، جایی که باید حملات حریف خود را بخوانید و واکنش مناسب نشان دهید. ممکن است کمی طول بکشد که به آن عادت کنید، اما در اینجا نحوه شروع با پای راست آورده شده است.

به دنبال ارتقا باشید

در حالی که سفر به یومی اغلب به شما می گوید که زمان بسیار مهم است، شما نباید از کاوش پیرامون محیط غافل شوید. بارها از مسیر کوبیده بیرون آمدن با ارتقاء به شما پاداش می دهد برای سلامتی، استقامت و مهمات شما و حتی ترکیبات جدیدی را در اختیار شما قرار می دهد. در حالی که ممکن است یک واحد سلامت در مجاورت آن چندان زیاد به نظر نرسد، داشتن یک منبع سالم می تواند به معنای تفاوت بین زندگی و مرگ ناگهانی باشد.

در حال پخش: بررسی ویدیویی Trek To Yomi

ازدواج سلامتی می بخشد

وقتی به یکی از زیارتگاه‌های ایست بازرسی Trek در یومی می‌رسید، سلامتی به طور کامل بازیابی می‌شود، اما گاهی اوقات ممکن است متوجه شوید که برخی از آنها به اندازه کافی نزدیک نیستند. سلامتی خود را مانند پول حفظ کنید. قبل از اینکه دکمه شمارنده را خاموش کنید مراقب درخشش تیغه حریف خود باشید و نه تنها آنها را برای حمله باز خواهید کرد، بلکه زندگی ارزشمندی را به دست خواهید آورد.

حرکات پایانی سلامتی بیشتری می بخشد

با افزایش سن و دسترسی به چند ترکیب دیگر، متوجه خواهید شد که برخی از آنها پس از تکمیل، دشمنان خود را بیهوش می کنند. وقتی دشمن سرگیجه در آنجا می ایستد، برای حرکت نهایی باز است. این نه تنها سلامتی را که آنها باقی مانده اند از بین می برد، بلکه باعث می شود کمی زندگی را به بدن سامورایی شما باز می گرداند. در حالی که این کار در برابر باس ها کار نمی کند، اما یک راه عالی برای نگه داشتن مقداری سوخت در مخزن شما بین زیارتگاه ها است.

مطمئن شوید که ترکیبات خود را بالا و پایین اضافه کنید

در حالی که Trek to Yomi این موضوع را در آموزش پوشش می‌دهد، بسیار آسان است فراموش کنیم که در طرح مدیریت منحصر به فرد آن، بالا یا پایین نگه داشتن چوب ترکیبات شما را تغییر می دهد. مهم است که بدانید کدام یک سریعتر و کدام یک قوی تر هستند، اما همچنین، هنگامی که یک ترکیب جدید دریافت می کنید، باید به نحوه انجام آن توجه کنید. یادگیری این جنبه آسان است، اما فراموش کردن آن می تواند فاجعه بار باشد.

ترکیبات خود را زود یاد بگیرید

اگر با سختی متوسط ​​بازی می کنید، دشمنان اولیه با چند ضربه کاتانا فرود می آیند. از خود راضی شدن آسان است، که باعث می شود فقط دکمه حمله نور را در هر شرایطی فشار دهید. اگرچه این در مراحل اولیه کار می کند، اما آن را به یک عادت تبدیل نکنید. یادگیری ترکیبات خیره کننده، موثر در برابر زره پوش یا نادیده گرفتن حملات دشمن مهم خواهد بود. با افزایش تنوع دشمنان.

مراقب استقامت خود باشید

راستش را بخواهید، به راحتی فراموش می کنید که یک سنج استقامت دارید، به خصوص در مراحل بعدی بازی. با این حال، پایان دادن به آن می تواند منجر به مرگ نسبتاً شرم آور شود. وقتی تمام می شود، هیروکی یک اردک نشسته است در حالی که نفس می کشد. بهترین راه برای حفظ استقامت، استفاده از دوی سرعت بسیار کم در مبارزه است. مگر اینکه دشمن دوری وجود داشته باشد که بخواهد شما را بشکند، شاید راه رفتن خود را در یک قدم ساده نگه دارید. در غیر این صورت، فقط مطمئن شوید که مراقب این سنج و هر از گاهی به هیروکی فرصت نفس کشیدن بدهید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.