منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • نویسندگان سری ویچر کتاب ها و بازی های اصلی را مسخره کرده اند

نویسندگان سری ویچر کتاب ها و بازی های اصلی را مسخره کرده اند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نویسندگان سری ویچر کتاب ها و بازی های اصلی را مسخره کرده اند

تهیه کننده سابق سریال Witcher ادعا می کند که برخی از نویسندگان سریال های نتفلیکس از کتاب های Andrzej Sapkowski و همچنین سه گانه CD Projekt RED خوششان نمی آید و مدام آنها را مسخره می کنند. تهیه کننده سابق سریال ویچر می گوید که ساخت چنین سریالی مستلزم احترام نویسندگان به میراث موجود و آثار قبلی است.

دی مایو، تهیه کننده سابق سریال نتفلیکس The Witcher در استوری اینستاگرام به سوالات مختلفی پاسخ داد. او در مورد موضوعات مختلفی از جمله سریال جدید X-Men 97 شبکه دیزنی و نحوه جمع آوری تیم سازنده اظهار نظر کرد. او می گوید حاضران در پروژه حتماً از طرفداران این مجموعه هستند و تجربه قبلی او را به چنین تصمیمی واداشت.

او درباره تیم نویسندگی مجموعه ویچر می‌گوید: «من در برنامه‌ای به نام The Witcher بودم که در آن برخی از نویسندگان نه طرفدار و نه تحسین‌کننده کتاب‌ها و بازی‌ها بودند، و حتی به وضوح منابع منبع را مسخره می‌کردند. این عواقب ناخوشایندی دارد و منجر به خلق و خوی بد می شود. قبل از اینکه به میراث یک اثر بیافزایید، ابتدا باید به آن احترام بگذارید.”

DeMaio دو قسمت از فصل اول The Witcher را تولید کرد، سپس به عنوان نویسنده برای قسمت دوم فصل دوم به تیم سازنده بازگشت. او نام نویسندگان و کارکنانی را که از دنیای ویچر انتقاد کردند، اشاره نکرد و مشخص نیست که او چه کسی را هدف قرار داده است. در حال حاضر مشخص نیست که آیا این افراد هنوز بخشی از تیم نویسندگی هستند یا پروژه نتفلیکس را ترک کرده اند.

نویسندگان مجموعه ویچر

نویسندگان مجموعه ویچر

لورین اشمیت، مجری سریال، هنگام ساخت سریال نتفلیکس، کتاب‌ها و داستان‌های موجود Witcher را کم‌اهمیت کرد. او گفت که از طرفداران کتاب‌ها و بازی‌های ویچر است، اما کتاب‌ها و داستان‌ها تنها منبع الهام آنها بوده و روند کتاب دنبال نشده است. تیم سازنده سریال درباره آینده این سریال صحبت کردند و نتفلیکس در حال آماده شدن برای ساخت هفت فصل است. هنری کویل که نقش گرالت را بازی می‌کند، امیدوار است که فصل سوم به کتاب‌ها وفادار باشد.

فیلمبرداری فصل سوم سریال The Witcher تابستان امسال به پایان رسید. فصل سوم درباره بازگشت Geralt، Yennefer و Ciri به عنوان شخصیت های اصلی است، این بار با پدر Ciri آشنا خواهیم شد. تاریخ پخش فصل سوم سریال The Witcher تابستان سال آینده اعلام شده است و پیش درآمد این سریال با نام Blood Origin که با اتفاقات ورود هیولاها به جهان و خلق اولین به پایان می رسد. Witcher، دسامبر امسال از نتفلیکس پخش خواهد شد.

منبع: IGN