منو سایت

نقشه GTA VI به گفته طرفداران بسیار بزرگتر از GTA V است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نقشه GTA VI به گفته طرفداران بسیار بزرگتر از GTA V است

چند وقت پیش خبر از شروع یک پروژه جالب توسط طرفداران GTA دادیم. گروهی سعی کردند با استفاده از تصاویر و ویدیوهای لو رفته از GTA 6 نقشه ای از این بازی تهیه کنند. این پروژه همچنان ادامه دارد، اما به نقطه عطفی بزرگ رسیده است. مختصات دقیق نقشه GTA VI به دست آمده است و از آن می توان در مورد گستردگی دنیای جدید بازی صحبت کرد. به گفته طرفداران، نقشه ای بسیار بزرگتر از GTAV خواهیم دید.

یکی از کاربران Reddit سعی کرد اندازه نقشه GTA VI را بفهمد. او از مختصات شهر لس سانتوس استفاده کرد و آنها را با مختصات نقشه فاش شده Vice City مقایسه کرد. بخشی از نقشه ایجاد شده با توجه به ویدیوها در دسترس همگان است و طرفداران به این نتیجه رسیده اند که در بازی بعدی GTA فضای بسیار بزرگی وجود خواهد داشت. Vice City Modern قرار است بزرگترین نقشه بازی GTA باشد.

نقشه GTA VI

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، نقشه لوس سانتوس تقریبا در وسط شهر Vice City قرار گرفته است. البته مختصات فعلی برگرفته از مکان های موجود در تصاویر و ویدئوها است و ممکن است طرفداران هنگام تهیه نقشه اشتباه کرده باشند. البته بازیکنان می توانند بیشتر از GTA V سفر کنند و مکان های کلیدی بیشتری نیز وجود دارد. Rockstar Games همچنین گفته است که بازی جدید فراتر از انتظارات طرفداران خواهد بود.

نقشه GTA VI

ویدیوهای لو رفته GTA 6 بخش مهمی از ویژگی های نسخه جدید را فاش کرده است. شاهد حضور یک سیستم حمل و نقل عمومی هستیم که در بازی قبلی غایب بود. سیستم تیراندازی به واقعیت نزدیک شده است و به عنوان مثال هنگام عکاسی باید به جنبه پنهان کاری توجه کرد و روند عکسبرداری از فانتزی فاصله گرفته است. نیروی انتظامی نیز در تلاش است تا سنگر را تصرف کند و شاهد تغییر خشاب گلوله نیز باشیم.

برای اولین بار در تاریخ این سریال، یکی از شخصیت های اصلی یک زن آمریکایی لاتین خواهد بود. نام و ظاهر این دو شخصیت را در عکس ها و فیلم ها دیده ایم و در مطلب زیر به تمامی این نکات پرداخته ایم. باید گفت که اکثر مکان های خاص شهر میامی آمریکا در نقشه GTA VI گنجانده شده است و صحبت از داشتن یک نقشه کوچک مانند جزیره ای در وسط اقیانوس است. شایعات قبلی درباره سفر به آمریکای جنوبی تایید نشده است.

راک استار گیمز هنوز آماده معرفی بازی جدید نیست و طبق گزارشات، هنوز تا تاریخ انتشار فاصله زیادی داریم. انتشار GTA 6 تا قبل از سال 2025 امکان پذیر نیست و سازندگان به شدت روی این بازی کار می کنند.

منبع: GamesRadar