منو سایت

نقشه زامبی Shi No Numa با عرضه Call Of Duty: Vanguard Season 4 می رسد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نقشه زامبی Shi No Numa با عرضه Call Of Duty: Vanguard Season 4 می رسد.

نقشه زامبی Shi No Numa با عرضه Call Of Duty: Vanguard Season 4 می رسد.

پس از یک فصل کامل بدون به‌روزرسانی‌های بزرگ برای Call of Duty: Vanguard’s Zombies، بالاخره یک کارت جدید وارد بازی شد. Treyarch لوگوی پوشانده شده با تاک را برای نسخه “بهبود” آینده Shi No Numa از Call of Duty: World at War توییت کرد و از ورود کارت برای شروع فصل 4: Mercenaries of Fortune در 22 ژوئن خبر داد.

همانطور که قبلا توسط Treyarch اعلام شده بود، محتوای Zombies از فصل 3 به تعویق افتاد زیرا سازنده تلاش می کرد تمرکز را از کارت های Vanguard به سبک عینی برای آوردن کارت های بقای سنتی به بازی تغییر دهد. Treyarch فاش کرده است که این نسخه بهبود یافته Shi No Numa شامل یک جستجوی اساسی کاملاً جدید، یک منطقه اکتشافی کاملاً جدید، تخم‌مرغ‌های عید پاک، یک ماموریت Wonder Weapon و موارد دیگر خواهد بود. بازیکنان همچنین می توانند انتظار داشته باشند که نقشه کلاسیک دارای یک خط داستانی جدید مرتبط با داستان Dark Aether فعلی Treyarch باشد.

جزئیات کامل محتوای فصل جدید Vanguard فاش نشده است، اما بررسی ما را در مورد همه چیزهایی که تاکنون در مورد فصل 4 Call of Duty می دانیم بررسی کنید. تأیید شده است که Warzone کارت Keep جدید Fortune را دریافت خواهد کرد و تریلر جدیدی نشان می دهد. نگاهی به نقشه جدید جزیره از نزدیک.

همانطور که محتوای Vanguard ادامه دارد، اکتیویژن قبلا از بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 که در 28 اکتبر منتشر شد، رونمایی کرده است. تریلر رونمایی شده Task Force 141 را در حال فعالیت نشان می دهد، در حالی که تریلر دوم ماموریت کمپین «آب تاریک» را نشان می دهد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.