منو سایت

نقد و بررسی Lost Ark Glaivier – کلاس دوگانه مستر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نقد و بررسی Lost Ark Glaivier - کلاس دوگانه مستر

Lost Ark در حال حاضر پر از محتوا است، اما به روز رسانی بازی آوریل (در اواخر امروز) دنیای Arkesia را بیش از پیش گسترش خواهد داد زیرا آمازون و Smilegate RPG به دنبال شروع ارائه محتوای بیشتر در نسخه کره ای بازی رایگان محبوب هستند. MMO در غرب

پیشرو در محتوای جدید، یک هنرمند هنرهای رزمی زن پیشرفته دیگر است که بازیکنان می توانند آن را بیاموزند: Glaive و داشتن یک نسخه از Glaivier (که در نسخه کره ای بازی نیز به عنوان Lance Master شناخته می شود). گیم اسپات اخیراً این فرصت را داشت تا قبل از ورود رسمی آن به عنوان بخشی از به‌روزرسانی Battle for the Throne of Chaos، آخرین نسخه اضافه شده به لیست کلاس گمشده را ببیند، که همچنین قاره جدید ورن جنوبی، بهبود کیفیت چندگانه در زندگی را اضافه می‌کند. . درباره برداشت‌های ما از Glaivier و اینکه چرا فکر می‌کنیم استاد جدید هنرهای رزمی ممکن است کلاس عالی برای استفاده از یکی از سطوح قدرتمند Powerpass بازی باشد، بخوانید.

در حال پخش: Lost Ark: Battle for the Throne of Chaos آپدیت آوریل

Glaivier Impressions – Sweep، Slash، Swap، Stad، Poke، Repeat

Glaivier که استاد نیزه و لعاب است، یک کلاس DPS است که تقریباً در هر موقعیتی عالی است. هنگام مبارزه با گروه های بزرگی از دشمنان، جایی که آسیب در منطقه عمل و کنترل جمعیت بسیار مهم است، گلیف کار مختصری با دشمنان انجام می دهد، آنها را در هوا شعبده می کند، آنها را ضربه می زند و با حملات دوربرد آنها را قطع می کند. . برای دشمنان یا کارفرمایان نخبه، نیزه پادشاه است. شلیک سریع و حملات تک متمرکز آن و توانایی افزایش بسیاری از توانایی های نیزه با افکت های بهبود حیاتی با استفاده از سیستم Tripod بازی، این سلاح را در از بین بردن تکه های عظیم سلامتی رئیس فوق العاده قدرتمند می کند.

این سریع، دیوانه و سرگرم کننده است، مانند بسیاری از کلاس های دیگر DPS در Lost Ark. اما آنچه در مورد گلایویر بسیار جالب است و این کلاس را متمایز می کند این است که چگونه این دو سبک در کنار هم کار می کنند تا سبکی از بازی را ایجاد کنند که در مورد انطباق با شرایط فعلی است. از آنجایی که بازیکنان بر حروف یا نیزه تسلط دارند، هر کدام مجموعه ای از توانایی های منحصر به فرد خود را دارند، این دو متر منحصر به فرد کلاس را افزایش می دهد. این متر دارای سه بخش است و جابجایی بین اسلحه ها، پس از پر شدن Dual Meter به مراحل خاصی، متر را مصرف می کند و بوف های قدرتمندی می دهد که برای استفاده موثر از Glaivier بسیار مهم است. با فشار دادن کلید “Z” به موقعیت فوکوس نیزه هنگامی که در دو متر کامل است، بافرهای سرعت، آسیب حمله و آسیب ضربه بحرانی ایجاد می شود، در حالی که جابجایی به پایه فوکوس از پایه Flurry سرعت حمله، حمله را می دهد. آسیب و حملات بحرانی

Glaivier که استاد لعاب و نیزه است، در برابر گروه های بزرگ و رئیسان محکم برتری می یابد.
Glaivier که استاد لعاب و نیزه است، در برابر گروه های بزرگ و رئیسان محکم برتری می یابد.

دانستن زمان تعویض پایه ضروری است و همچنین بخشی از آن چیزی است که Glaivier را بسیار لذت بخش می کند. این یک عنصر اضافی از استراتژی را به جلسات اضافه می کند، زیرا بازیکنان باید هزینه ها و مزایای زمان مبادله سلاح را در حال حرکت تجزیه و تحلیل کنند. سیستم دو سلاح همچنین طعمی از تنوع را به Glaivier اضافه می کند که در بیشتر کلاس های Lost Ark DPS یافت نمی شود. پاک کردن امواج از دشمنان با ضربات برای ساخت متر دوبل، تغییر نیزه برای تمرکز بر روی یک دشمن قوی‌تر، سپس بازگشت به زمین برای مبارزه با دشمنان دیگر هرگز قدیمی نمی‌شود.

به لطف دو مجموعه منحصر به فرد حرکات کلاس، Glaivier ممکن است پیچیده تر از بسیاری از کلاس های آسیب دیگر در بازی باشد، اما با یکی از حکاکی های Glaivier، بازیکنان در واقع می توانند نیزه را با هم رها کنند تا فقط روی زمین تمرکز کنند. رفتن به این مسیر به طور قابل توجهی آسیب به همه توانایی های گلامور را افزایش می دهد و کلاس را برای بازی راحت تر می کند، اما به قیمت از دست دادن تمام توانایی های نیزه. این امر بازیکنان را از آسیب بزرگ یک هدف نیزه‌ای، علاقه‌مندان به تعویض جایگاه و توانایی منحصربه‌فرد برای مقابله با نیزه به تنهایی محروم می‌کند، که در صورت استفاده صحیح محافظت شگفت‌انگیزی است. از طرف دیگر، بازیکنان می‌توانند سیستم Dual Meter را با دیگر حکاکی‌های کلاس خاص Glaivier دو برابر کنند، که پیشرفت‌های بیشتری را برای جابه‌جایی بین پایه‌های Focus و Flurry فراهم می‌کند.

سبک منحصربه‌فرد Glaivier در گیم‌پلی تغییر اسلحه، برخلاف کلاس‌های DPS دیگری است که در حال حاضر در حال بازی هستند و به همه توانایی‌های کلاس کمک می‌کند تا در راه‌اندازی فوق‌العاده شیک به نظر برسند. این باعث می شود که گلاویر یک کاندید عالی برای یکی از Powerpass برای افزایش سطح بازی باشد. بازیکنان برای عبور از قاره Vern بازی، دو Powerpass دریافت می‌کنند، اما استفاده از این تقویت‌های Glaivier می‌تواند هدر رود، زیرا فقط شخصیت را تا سطح آیتم متناسب با محتوای Vern بالا می‌برد. با به‌روزرسانی Battle for the Throne of Chaos، بازیکنانی که منطقه Feiton را تکمیل می‌کنند (یا این کار را قبل از 30 ژوئن انجام می‌دهند) یک Powerpass اضافی دریافت می‌کنند که شخصیت را به سطح مناسبی از آیتم‌ها برای محتوای Feiton می‌برد، که به معنای عنصر سطح دنده 960 است. . اگرچه اگر می‌خواهید Glaivier را به محتوای اصلی جدید خود تبدیل کنید، هنوز نمی‌توانید فوراً به محتوای جدید South Vern بروید، رفتن به انتهای خط داستانی Feiton برای استفاده از Powerpass جدید ممکن است بهترین گزینه باشد. .

اگر به تازگی در Lost Ark شیرجه می‌زنید، حتماً راهنمای مبتدیان ما را برای شروع بخوانید، و برای کسانی که به پایان تراز خود نزدیک می‌شوند، مطمئن شوید که می‌دانید چگونه به فینال مهم Lost Ark بپرید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.