منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • نقد و بررسی بازی Diablo Immortal “April Fools’ Day” Guy، طرفدار زیادی نیست

نقد و بررسی بازی Diablo Immortal “April Fools’ Day” Guy، طرفدار زیادی نیست

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نقد و بررسی بازی Diablo Immortal "April Fools' Day" Guy، طرفدار زیادی نیست

نقد و بررسی بازی Diablo Immortal "April Fools' Day" Guy، طرفدار زیادی نیست

نقدهای Diablo Immortal چندین هفته است که به صورت زنده منتشر شده است، اما Red Shirt Guy در نهایت در مورد بازی رایگان جدید موبایل نظر داده است. Red Shirt Guy که به عنوان مردی که از بلیزارد پرسید که آیا Diablo Immortal یک “شوخی اول آوریل خارج از فصل” در BlizzCon 2018 است یا خیر، از بلیزارد پرسید.

همانطور که فوربس اشاره کرده است، مرد پیراهن قرمز ابتدا توییت کرد در 1 ژوئن، او از بازی متنفر نبود و به سرعت در روز اول به سطح 20 رسید.

دو هفته بعد، او توییت کرد که Diablo Immortal انتظارات او را برآورده کرد و او آن را حذف کرد.

یک چیز دیگر طولانی تر بررسی‌های Diablo Immortal بر توانایی بازی برای جذب سریع بازیکنان تأثیر گذاشت، اما ریزتراکنش‌های مختلف و یک بازی نهایی که سرمایه‌گذاری مالی واقعی را تشویق می‌کند به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است.

الساندرو باربوسا در بررسی Diablo Immortal از GameSpot نوشت: “این یک تجربه کلاسیک Diablo است که به شما امکان می دهد تا با ذوب شدن انبوهی از هیولاها در مقابل شما، با خوشحالی تمام آمار خود را افزایش دهید.” «سفر قدرتمندی که اجازه می‌دهد با برخی از بهترین‌هایی که سریال ارائه می‌کند، در آنجا قرار می‌گیرد و با سرعتی لرزان و نفرت‌انگیز توقفی ناگهانی ایجاد می‌کند.»

در دیگر اخبار Diablo، بلیزارد بیست و پنجمین سالگرد این فرنچایز را با تور جهانی خالکوبی جشن می گیرد، کلاس Diablo 4 Necromancer رونمایی شده است و نسخه بتا Diablo 4 نیز به وضوح در راه است. برای جزئیات بیشتر، به مصاحبه Diablo 4 ما با بلیزارد مراجعه کنید، که اطلاعات بیشتری در مورد فعالیت های نهایی، سفارشی سازی و سیستم طراحی خلاقانه افسانه ای جدید نشان می دهد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.