منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • نشت فورتنایت ادعا می کند که پوسته های ناروتو بیشتری از جمله Hinata و Gaara در راه هستند

نشت فورتنایت ادعا می کند که پوسته های ناروتو بیشتری از جمله Hinata و Gaara در راه هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نشت فورتنایت ادعا می کند که پوسته های ناروتو بیشتری از جمله Hinata و Gaara در راه هستند

نشت فورتنایت ادعا می کند که پوسته های ناروتو بیشتری از جمله Hinata و Gaara در راه هستند

همکاری چند رسانه ای با Fortnite دوباره به پایان رسیده است. این بار، درز ادعا می کند که بسیاری از شخصیت های جدید ناروتو به زودی در Battle Royale ظاهر خواهند شد.

نشتی از کاربر توییتر Pepitochicken که عکسی را در صفحه ای به اشتراک گذاشت که توسط Weekly Shonen Jump گزارش شده است. این صفحه شامل تصاویری از Hinata، Gaara، Itachi و Orichimaru از فرنچایز محبوب، همراه با لوگوی Fortnite و متنی است که همکاری را اعلام می کند. این تصویر همچنین شامل تاریخ تخمینی شروع کراس اوور است: 24 ژوئن. این توییت از آن زمان در Reddit و اینترنت منتشر شده است.

در حال پخش: تریلر بازی Fortnite X Naruto Shippuden

اخبار تکمیلی نشت را با محبوب تایید کرد متصدی اخبار Fortnite و صادرکننده اطلاعات ShiinaBR انتشار تصویر بنری از قطاری در ژاپن. این تصویر شخصیت های فوق الذکر را به همراه ناروتو نشان می دهد که در اطراف اتوبوس نبرد فورتنایت ژست گرفته اند. این بنر همچنین رویداد متقاطع را “Fortnite x Naruto: Rivals” می نامد و همان تاریخ را ارائه می دهد: 24 ژوئن. با توجه به اینکه گارا و ایتاچی به ترتیب رقبای سرسخت ناروتو و ساسوکه هستند، برندسازی منطقی است. این یک توسعه طبیعی از همکاری قبلی است.

این درز بخشی از یک سری شایعات طولانی در مورد پوسته ها و همکاری های Fortnite است. بسیاری از این شایعات به حقیقت پیوسته اند، از جمله ظاهر اصلی شخصیت های ناروتو در بازی در سال گذشته. فقط زمان مشخص خواهد کرد، اما ظاهر این شخصیت های مورد علاقه در Fortnite احتمالا یک شرط مطمئن است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.