منو سایت

نسل بعدی بازی های Resident Evil منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسل بعدی بازی های Resident Evil منتشر شد

طبق آخرین اخبار بازی، کپکام این امکان را برای بازیکنان رزیدنت اویل فراهم کرده است تا بتوانند بازی خود را به صورت رایگان به نسخه نسل بعدی ارتقا دهند. به این ترتیب می توانید بازی های Resident Evil 2، Resident Evil 3 و Resident Evil 7 را روی کنسول های نسل نهم با بهترین کیفیت تجربه کنید.

پس از مدت ها انتظار، سرانجام Capcom اعلام کرد که طرفداران سه بازی آخر سری Resident Evil یعنی Resident Evil 2، Resident Evil 3 و Resident Evil 7 ممکن است امروز آپدیت نسل بعدی را دریافت کنند. به این ترتیب می توانید هر سه بازی را با وضوح 4K، نرخ فریم بالاتر و پشتیبانی از فناوری تکرار مجدد تجربه کنید. علاوه بر این، وجود صدای سه بعدی به شما امکان می دهد “تجربه ای فراگیر” داشته باشید.

نسخه نسل بعدی بازی های سری Resident Evil محدود به پلتفرم خاصی نیست و می توانید از این نسخه بر روی هر سه کنسول پلی استیشن 5، سری ایکس باکس اس و سری ایکس باکس ایکس استفاده کنید.بازیکنانی که قبلا Resident Evil 2، Resident را خریداری کرده اند. ایول 3 و رزیدنت اویل 7 روی پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان می توانند به صورت رایگان به نسل بعدی ارتقا پیدا کنند.

علاوه بر کنسول های نسل نهم، نسخه نسل بعدی آن نیز در اختیار کاربران کامپیوتر قرار خواهد گرفت. این کار تجربه Resident Evil 2، Resident Evil 3 و Resident Evil 7 را بهبود می بخشد و به شما امکان می دهد از آخرین فناوری ها در صنعت بازی های ویدیویی استفاده کنید.

نسل بعدی سری Resident Evil

در نسل بعدی می توانید سری Resident Evil را با کیفیت 4K تجربه کنید

Resident Evil 2 و Resident Evil 7 نقدهای مثبتی دریافت کرده اند و بسیاری از بازیکنان آنها را به عنوان بازگشت سری Resident Evil در روزهای اوج خود می شناسند. Resident Evil 2 با میانگین امتیاز 91 در پلتفرم های مختلف موفق ترین بازی این سری در سال های اخیر است. این اثر برنده جوایز مختلفی نیز شده است.

در مقابل، Resident Evil 7 با تفاوت‌های مختلف با دیگر آثار اصلی سری Resident Evil، توانسته نظر مثبت منتقدان و مخاطبان را به خود جلب کند. این اثر اولین بازی بزرگ این سری است که از منظر اول شخص روایت می شود. عملکرد قابل توجه Resident Evil 7، کپکام را بر آن داشت تا Resident Evil Village را به عنوان دنباله ای برای این اثر ارائه و منتشر کند. Resident Evil 3 عملکرد بدتری نسبت به دو بازی دیگر داشت و میانگین امتیاز 80 را روی پلتفرم های مختلف کسب کرد. منتقدان رسانه های مختلف به کوتاه بودن مدت زمان، نداشتن ویژگی های نسخه اصلی و تمرکز بر روی اکشن و قسمت های از پیش تعیین شده به عنوان نقاط ضعف بازی اشاره می کنند.

در ادامه روند بازسازی سری Resident Evil، Capcom اخیرا اعلام کرد که Resident Evil 4 Remake در دست ساخت است. این اثر در تاریخ 24 مارس 2023 (4 آوریل 1402) بر روی پلتفرم های رایانه شخصی، پلی استیشن 5، سری Xbox S و Xbox X Series منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد نسخه نسل بعدی Resident Evil 2، Resident Evil 3 و Resident Evil 7 چیست؟ آیا این نسخه را امتحان خواهید کرد؟ آیا به نظر شما امکانات نسخه نسل بعدی کافی است؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle