منو سایت

نسخه PS5 و Xbox سری بازی Outer Wilds معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه PS5 و Xbox سری بازی Outer Wilds معرفی شد

بازی کاوش فضایی Annapurna Interactive که برنده جایزه شده است امسال برای Xbox Series X و PS5 منتشر خواهد شد. به روز رسانی نسل جدید Outer Wilds با ویژگی های جدید معرفی شد و این نسخه جدید در تاریخ 15 سپتامبر (24 شهریور) به صورت رایگان در اختیار دارندگان فعلی قرار خواهد گرفت.

طبق جدیدترین اخبار بازی، آپدیت نسل جدید Outer Wilds برای افرادی که بازی را خریداری کردند؛ کاملا رایگان خواهد بود. استودیوی دیجیتال موبیوس می گوید ویژگی های جدیدی مانند توانایی کار با 60 فریم اضافه خواهد شد و پشتیبانی از ویژگی های نسل بعدی مانند Quick Resume اجرا خواهد شد. این استودیو برای اولین بار نسخه Nintendo Switch را معرفی کرد و به طرفداران اطمینان داد که هنوز در حال توسعه است و لغو نشده است.

این استودیو در جریان برنامه زنده امروز گفت: «ما فقط می‌خواهیم به همه اطمینان دهیم که نه، شما رویای آمدن بازی به سوییچ را نداشتید و این یک رویا نیست. بدیهی است که ما نسبت به زمان انتشار خیلی خوشبین بودیم. و ما حتی اساس تقویم میلادی را هم نفهمیده ایم. اما بالاخره بازی در راه است و ما سخت کار می کنیم تا نسخه ای عالی از Outer Wilds را روی سوییچ ارائه کنیم.”

به روز رسانی نسل جدید Outer Wilds

به روز رسانی نسل جدید Outer Wilds

بازی اکتشاف فضایی استودیو موبیوس ابتدا برای رایانه های شخصی منتشر شد و سپس به ایکس باکس راه یافت. این بازی در سرویس Game Pass نیز قرار دارد و یکی از بهترین بازی های این سرویس محسوب می شود. نسخه های PS4 و Steam نیز بعدا منتشر شدند و اکنون آپدیت Outer Wilds برای سری های پلی استیشن 5 و ایکس باکس اعلام شده است. این بازی یکی از بهترین عناوین چند سال اخیر است که جوایز بسیاری را در جشنواره های مختلف کسب کرده و به عقیده بسیاری بهترین بازی سال 2019 است.

فضای منحصر به فرد، همراه با داستان عمیق و ماجراهای بی پایان، ترکیبی از هیجان و لحظات احساسی را تداعی می کند که ارزش ساعت ها تجربه را دارد. همراه با آپدیت نسل بعدی Outer Wilds، آناپورنا نسخه نسل بعدی What Remains of Edith Finch را معرفی کرد. اگر این بازی را خریداری کرده اید؛ می توانید نسخه جدید را به صورت رایگان دانلود کرده و در تاریخچه کوتاه این اثر بی نظیر غرق شوید. از این پس امکان اجرای بازی با گرافیک 4K وجود دارد.

آناپورنا همچنین بازی The Lost Wild را معرفی کرد که یک بازی ترسناک با حضور دایناسورها است. در این رویداد ویژه بازی های مختلفی به نمایش گذاشته شد.

منبع: IGN