منو سایت

نسخه PC Bloodborne به این زودی ها عرضه نمی شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه PC Bloodborne به این زودی ها عرضه نمی شود

مدت هاست که طرفداران بازی های رایانه ای درخواست پورت می کنند بازی Bloodborne برای کامپیوتر دارد این بازی که در سال 2015 منتشر شد همچنان در انحصار کنسول PS4 است و نسخه جدید آن برای کنسول نسل نهم منتشر نشده است. یک منبع موثق آشنا با برنامه های FromSoftware می گوید که عرضه این بازی برای پلتفرم PC به این زودی ها اتفاق نخواهد افتاد. جف گراب می گوید که FromSoftware مشغول کار بر روی Elden Ring است و زمانی برای کار روی پروژه های دیگر ندارد.

جف گراب در قسمت جدیدی از پادکست Xbox Expansion ظاهر شد و در مورد موضوعات مختلف Bloodborne Raid صحبت کرد. او می‌گوید که می‌توان یک پورت رایانه‌های شخصی بازی را توسعه داد، اما استودیو در حال حاضر زمانی برای آن ندارد. وی در این رابطه گفت: «در حال حاضر هیچ اتفاقی با بلادبورن نمی‌افتد. فکر می‌کنم دلیلش این است که FromSoftware کاملاً مشغول بازی Elden Ring است.” Grub معتقد است که پورت بازی بدون حضور توسعه‌دهنده اصلی امکان‌پذیر نبود.

جف گراب در مورد پیچیدگی توسعه بازی افزود: «فرام سافت بازی را به گونه‌ای ساخته است که نمی‌توانید فقط یک تیم را استخدام کنید و آنها را مجبور کنید بروند و کار خود را انجام دهند. شما باید با سازنده رابطه نزدیک داشته باشید. این خودی مشهور بر این باور است که FromSoftware در حال حاضر وقت ندارد روی پروژه ای مانند پورت PC Bloodborne کار کند. لازم به ذکر است که ادعای جدید جف گراب به این معنی نیست که پورت PC اتفاق نمی افتد، بلکه به این معنی است که ممکن است در تاریخ دیگری رخ دهد.

بازی رایانه شخصی Bloodborne

احتمال کم انتشار Bloodborne برای کامپیوتر

Grab به این نتیجه رسید که سونی ممکن است شخص دیگری را برای کمک به انتشار Bloodborne برای رایانه شخصی استخدام کند. از آنجایی که Bloodborne یک انحصاری پلی استیشن است، به احتمال زیاد سونی کنترل بازی را در دست خواهد گرفت. سونی به همراه Tencent 30 درصد از سهام FramSoftware را تصاحب کردند. استودیو Nixxes که بخشی از بدنه استودیوهای پلی استیشن است می تواند در پروژه انتقال بازی به رایانه شخصی کمک کند.

طرفداران بازی که از وضعیت فعلی ناراضی هستند سعی کرده اند قسمت هایی از بازی را در Elden Ring پیاده سازی کنند. به عنوان مثال، ماد جدیدی منتشر شد که تفنگ معروف Bloodborne را به Elden Ring اضافه می کند. یکی دیگر از مودها آن را یک قدم جلوتر می برد و Elden Ring را کاملاً به شیوه مبارزه شما در Bloodborne اضافه می کند. حتی یکی از بازیکنان Minecraft موفق شد شهر یارنام را بازسازی کند و به این ترتیب احترام خود را به این کار نشان دهد. اگر منتظر تجربه بازی معروف Framsofter بر روی پلتفرم PC هستید، بهتر است کمی بیشتر صبر کنید.

منبع: TheGamer