منو سایت

نسخه PC بازی The Last of Us Part 1 به زودی منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه PC بازی The Last of Us Part 1 به زودی منتشر خواهد شد

تاریخ انتشار نسخه PC بازی The Last of Us Part 1 هنوز اعلام نشده است و سونی در حال آماده شدن برای انتشار بازی برای PS5 است. نسخه پلی استیشن 5 قرار است در تاریخ 2 سپتامبر (11 شهریور) منتشر شود و به گفته سازنده، بازیکنان نسخه رایانه شخصی نیازی به انتظار طولانی ندارند و در کمترین زمان ممکن می توانند نسخه بازسازی شده Last of Ace را دانلود کنند. البته باز هم تاریخ انتشار دقیقی اعلام نشد و تنها انتشار نسخه PC تایید شد.

به گزارش پارسی گیم، جاناتان بانیانوس، طراح بافت محیط بازی به یکی از طرفداران در رابطه با تاریخ انتشار نسخه PC پاسخ داد. آخرین ما قسمت 1 صحبت کرده است شخصی از او پرسید که نمی تواند بیشتر بماند تا بازی را روی رایانه شخصی تجربه کند، و او پاسخ داد: «خوشحالم که می شنوم که در مورد بازی هیجان زده هستید. نسخه PC باید کمی بعد منتشر شود. اما خیلی زود پس از انتشار بازی برای PS5 در دسترس خواهد بود.”

طبق این حساب، بازسازی The Last of Us باید یک ماه بعد از PS5 یا دو ماه بعد از آن منتشر شود. در حال حاضر استودیو آماده اعلام تاریخ انتشار این نسخه نیست و این بازی نیاز به توسعه بیشتر دارد. لازم به ذکر است که بازسازی Last of Ace با قیمت 70 دلار برای PC به فروش می رسد. سونی آن را بازسازی کامل تجربه اصلی، وفادار ماندن به بازی و راه اندازی با کنترل های بهبود یافته و همچنین افزودن گزینه های دسترسی بیشتر می نامد. سونی در مورد مدرن سازی گیم پلی بازی صحبت کرده است و طبق گزارش ها هیچ تغییری در گیم پلی بازی The Last of Us Part 1 ایجاد نشده است.

نسخه PC بازی The Last of Us Part 1

نسخه PC بازی The Last of Us Part 1

به تازگی تریلر گیم پلی بازسازی Last of Ace نشان داد که از ویژگی های بازی دوم در بازسازی استفاده نشده و گیم پلی بازی بدون تغییر باقی مانده است. هواداران به این موضوع اعتراض کردند. اما یکی از سازندگان مدتی پیش گفته بود که بازسازی The Last of Us یک فریب پولساز نیست و این بازی با دقت و تمرکز زیادی ساخته شده است. این ویدیوی رسمی با انتشار کلیپ های کوتاهی از بازی منتشر شد که واکنش معاون ناتی داگ را در پی داشت.

پس از انتشار ویدیوی گیم‌پلی، آرنه مایر، معاون Naughtydog، نوشت: «این نشت واقعا احمقانه است.» او همچنین اضافه کرد که چنین کاری برای تیم‌هایی است که با عشق برای هواداران کار می‌کنند. این ناامید کننده و ناامید کننده است. ساموئل پرینس، سردبیر Naughty Dog نیز نوشته است که آخرین افشاگری ها واقعاً به شدت به توسعه دهندگان ضربه زده است و آنها سخت تلاش می کنند تا بازی های عالی بسازند. علاوه بر این، ایجاد یک تصویر عمومی برای یک اثر مستلزم تلاش طولانی و فرآیند پیچیده است و او از افشاگران خواست که کمی دلسوز باشند.

نسخه PC بازی The Last of Us Part 1 به زودی منتشر خواهد شد

تریلر گیم پلی The Last of Us Part I منتشر شد

نسخه PC بازی The Last of Us Part 1 پس از انتشار بازی برای پلی استیشن 5 آماده دانلود خواهد شد و بهتر است به حجم دانلود نسخه بازسازی شده Last of Us نگاهی بیندازید.

منبع: VGC