منو سایت

نسخه PC بازی FIFA 23 با نسل جدید گرافیک منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه PC بازی FIFA 23 با نسل جدید گرافیک منتشر شد

الکترونیک آرتز روز گذشته از FIFA 23 رونمایی کرد و شاهد ویژگی های جدیدی از جمله لیگ فوتبال بانوان و مسابقات جام جهانی قطر بودیم. سازندگان در تلاش برای جذب حداکثری بازیکنان هستند و در نهایت پس از چندین سال به درخواست طرفداران پاسخ دادند. نسخه FIFA 23 PC این بازی با ویژگی های نسل جدید و ویژگی های گیم پلی جدید عرضه شده است و هیچ تفاوتی با نسخه ویژه سری Xbox و PS5 ندارد.

به گزارش پارسی گیم، بازی FIFA 23 با ویژگی های مهمی مانند پاور شات و هایپرموشن 2 منتشر می شود. با پردازش 1 میلیون ساعت فیلم مسابقات فوتبال بیش از 600 انیمیشن جدید به دست آمده و جزئیات گرافیکی بازی نیز مشخص شده است. به سطح جدیدی آورده است. نسخه PC FIFA 23 از تمامی این ویژگی ها مانند گرافیک بهبود یافته، انیمیشن های جدید و حالت های جدید پشتیبانی می کند و در نهایت به نسل جدید پیوست.

EA سال گذشته با اعتراض کاربران رایانه های شخصی مواجه شد و کمبود ویژگی هایی مانند هایپرموشن در نسخه رایانه شخصی چندان مورد پسند طرفداران قرار نگرفت. در واقع همین نسخه برای PS4 و Xbox One برای PC نیز بدون تغییر گرافیک و گیم پلی منتشر شد. دلیل این امر تنوع زیاد سخت افزار و اینکه گنجاندن ویژگی های جدید سیستم مورد نیاز را تغییر می دهد، بود. در حال حاضر EA سیستم مورد نیاز FIFA 23 را مشخص نکرده است. اما کامپیوترهای قدیمی قادر به پشتیبانی از FIFA 23 نخواهند بود.

نسخه FIFA 23 PC

نسخه FIFA 23 PC

آرون مک هاردی، تهیه کننده ارشد بازی های فیفا، می گوید تصمیم آنها برای جلوگیری از کارکرد سیستم ضروری بود تا افراد بیشتری بتوانند بازی کنند و از فیفا لذت ببرند. وی در ادامه افزود: «وقتی می‌خواستیم بدانیم نسخه رایانه شخصی را برای چه نسلی عرضه کنیم. ما نگاهی به فن ها انداختیم و اینکه آنها با سخت افزاری که دارند چه کاری می توانند انجام دهند.

وی افزود که از قدرت رایانه های بازی آگاه است و می داند که امروزه بسیاری از مردم از سیستم های قدرتمند برای انجام بازی ها استفاده می کنند. اما تغییر سیستمیک مورد نیاز باعث می شود بسیاری از مردم نتوانند بازی کنند. این اتفاق در نسخه PC FIFA 23 رخ خواهد داد و احتمالاً افراد کمی قادر به اجرای بازی با گرافیک جدید خواهند بود. همانطور که گفته شد، برای اجرای FIFA 23 با بهترین گرافیک به سخت افزاری مشابه Xbox Series X و PS5 نیاز دارید.

نسخه PC FIFA 23 از تمامی ویژگی ها از جمله cross-play پشتیبانی می کند و برای اولین بار پس از سال ها می توان از ویژگی های جدید استفاده کرد. منتظر انتشار FIFA 23 در 8 اکتبر باشید.

منبع: Eurogamer