منو سایت

نسخه GOTY بازی Far Cry 6 با بسته الحاقی جدید منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه GOTY بازی Far Cry 6 با بسته الحاقی جدید منتشر شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، یوبی سافت نسخه GOTY بازی Far Cry 6 را منتشر کرد که در آن نه تنها به تمامی محتوای این اثر دسترسی دارید، بلکه می توانید DLC جدیدی نیز دریافت کنید.

Far Cry 6 سال گذشته به عنوان ششمین بازی اصلی از سری Far Cry به بازارهای جهانی عرضه شد. این اثر که در جزیره خیالی یارا می گذرد، داستان دیکتاتوری به نام آنتون کاستیلو را روایت می کند. هدف او این است که پسرش دیگو را برای حکومت آماده کند. شما در قالب شخصیت Danny Rojas وظیفه دارید تا دولت کاستیو را نابود کنید و جزیره یارا را آزاد کنید.

یوبی سافت تاکنون محتوای اضافی زیادی را برای بازی Far Cry 6 منتشر کرده است. اکنون با وجود اینکه این شرکت به صورت رسمی نسخه GOTY بازی Far Cry 6 را معرفی نکرده است، این نسخه قبلاً منتشر شده است. با خرید این نسخه از ششمین بازی از سری Far Cry، علاوه بر بازی اصلی، تمامی محتوای Season Pass، آپدیت ها و بسته الحاقی جدید را دریافت خواهید کرد.

این بسته الحاقی که با نام Lost Between Worlds شناخته می شود به زودی منتشر خواهد شد. یوبی سافت جزئیات بیشتری در مورد این DLC ارائه نکرده است. البته به احتمال زیاد بسته الحاقی مذکور در روزهای آینده به طور کامل رونمایی خواهد شد.

نسخه GOTY بازی Far Cry 6 Far Cry 6

نتفلیکس و یوبی سافت در حال ساخت سریال Far Cry هستند

نسخه GOTY بازی Far Cry 6 با قیمت 120 دلار به فروش می رسد. آن دسته از بازیکنانی که نسخه استاندارد این اثر را خریداری کرده اند می توانند با پرداخت 60 دلار بازی خود را به نسخه GOTY ارتقا دهند. نسخه کامل بازی Far Cry 6 برای اولین بار در ماه سپتامبر معرفی شد. در حال حاضر، یوبی سافت نسخه مذکور را تایید نکرده است. اما اکنون می توانید با مراجعه به فروشگاه های ایکس باکس و پلی استیشن نسخه کامل بازی Far Cry 6 را خریداری کنید.

بازی Far Cry 6 در تاریخ 7 اکتبر 2021 (15 اکتبر 1400) بر روی پلتفرم های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس سری ایکس و رایانه شخصی منتشر شد. این اثر عملکرد بهتری نسبت به Far Cry 5 و فروش بیشتر دارد. علاوه بر بازی جدید از سری Far Cry، یوبی سافت با همکاری نتفلیکس در حال ساخت چندین سریال بر اساس این مجموعه است.

نظر شما در مورد نسخه GOTY بازی Far Cry 6 چیست؟ آیا آن را خواهید خرید؟ به نظر شما محتوای اضافی این نسخه قیمت 120 دلاری را توجیه می کند؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: GameSpot