منو سایت

نسخه ی نمایشی گرافیکی Peaky Blinders با Unreal Engine 5

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه ی نمایشی گرافیکی Peaky Blinders با Unreal Engine 5

کانال یوتیوب Teaserplay متشکل از انیماتورهای متخصص و طراحان گرافیک مجرب، تیزر جدیدی از بازی Peaky Blinders منتشر کرده است. نسخه ی نمایشی گرافیکی Peaky Blinders با موتور گرافیکی قدرتمند Unreal Engine 5 ساخته شده و فضای مافیایی و تاریک این مجموعه را در قالب یک بازی ویدیویی به نمایش می گذارد. در کنار این موارد، از ویژگی هایی مانند ray tracing، سایه پویا و قابلیت های پردازشی ویژه Unreal Engine استفاده می شود که این دموی گرافیکی را بسیار برتر از بازی های امروزی کرده است.

تماشای این ویدیو می تواند آینده بازی های ویدیویی با موتور Unreal Engine 5 را نشان دهد و فناوری جدید اپیک گیمز چه پتانسیل هایی برای ساخت بازی های ممتاز دارد. لازم به ذکر است که تاکنون هیچ بازی ویدئویی پریمیوم از سری Peaky Blinders ساخته نشده است و زمزمه هایی از چنین پروژه ای به گوش می رسد. لازم به ذکر است که این ویدئو مربوط به یک بازی واقعی نیست و توجه داشته باشید که ساخت هیچ بازی با چنین مشخصات و جزئیاتی تایید نشده است.

دموی گرافیکی Peaky Blinders با قدم زدن تامی شلبی در ایتالیای کوچک بیرمنگام آغاز می شود. جزئیات گرافیکی ویدیو بسیار بالاست و می توانید تمام زوایای منطقه را ببینید. دمو نیز بر اساس حال و هوای سریال ساخته شده و حتی تبلیغات و ساختمان های موجود نیز به دقت در نظر گرفته شده است. TeaserPlay به خوبی از ویژگی های Unreal Engine برای نمایش ویدیویی جذاب از بازی Peaky Blinders استفاده کرد و توانست ویدیوی بهتری را از بازی سازان مختلف بسازد.

بازی Peaky Blinders

دمویی خیالی از بازی Peaky Blinders

تیزرپلی ویدیوهای تخیلی از بازی های مختلف ساخته است. بازی فانتزی Assassin’s Creed در ایران و همچنین بازسازی GTA San Andreas با استقبال بسیاری روبرو شد. لازم به ذکر است که تریلر جدید گیم پلی بازی را نشان نمی دهد و این نشان می دهد که هدف طراح گرافیک و انیماتورها تنها نمایش گرافیکی بوده است. بسیاری از طرفداران این سری می گویند Peaky Blinders می تواند از فرمول بازی GTA استفاده کند و روندی مشابه در کنار جهان باز ارائه دهد. از طرفی برخی می گویند که گیم پلی بازی باید شبیه به سری بازی های مافیا باشد.

با توجه به اینکه هالیوود از موتور Unreal Engine برای خلق صحنه های سینمایی استفاده می کند، جای تعجب نیست که طرفداران بازی های ویدیویی نیز این کار را انجام دهند. سریال Peaky Blinders در دهه 1920 و جنگ جهانی اول می گذرد. نمایش فضای گانگستری بیرمنگام انگلستان و استفاده از اکشن های خاص در کنار شخصیت خوش ساختی مانند تامی شلبی باعث شد بسیاری از مردم به طرفداران پر و پا قرص آن تبدیل شوند. تاکنون یک بازی موبایل و پروژه واقعیت مجازی در این مجموعه ارائه شده است و بعید نیست که بازی پریمیوم مشابه این تیزر نیز ارائه شود.

منبع: Wccftech