منو سایت

نسخه کامپیوتری God of War Ragnarok ساخته شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه کامپیوتری God of War Ragnarok ساخته شده است

سونی در سال های اخیر بازی های انحصاری را برای رایانه های شخصی پلی استیشن منتشر کرده است. نسخه PC بازی God of War چند ماه پیش منتشر شد و میلیون ها نفر در سراسر جهان از آن پشتیبانی کردند. گزارش جدید نشان می دهد که این روند با عناوین پلی استیشن 5 ادامه خواهد داشت و علاوه بر Ghost of Tsushima، نسخه PC بازی God of War Ragnarok نیز در سال های پس از انتشار بازی در دسترس خواهد بود.

طبق آخرین اخبار بازی و یکی از کاربران ردیت به نام Rockagent که کاشف مطمئن بازی ها و اخبار پلی استیشن می باشد; پورت های کامپیوتر دیگر بازی های سونی در دست توسعه هستند. او می نویسد که تمامی بازی های انحصاری سونی در چند سال اخیر از جمله Ghost of Sushima، Demons Souls، Gran Turismo 7 و بازی آینده God of War Ragnarok برای PC منتشر شده اند و تنها مشکل اصلی آن زمان است.

او در مقاله ای طولانی نوشت که تجربه بازی Regnarok God of War در پلی استیشن 4 فراتر از حد انتظار خواهد بود. PS4 Pro قادر به ارائه خروجی Full HD برای بازی خواهد بود و همچنین حالت 4K را با سرعت 30 فریم بر ثانیه ارائه می کند. او نوشت که سونی دیگر بازی های کراس پلتفرم را منتشر نخواهد کرد و God of War Ragnarok آخرین بازی انحصاری پلی استیشن 4 خواهد بود.

خدای جنگ Ragnarok رایانه شخصی پلی استیشن

بازی های کامپیوتری انحصاری برای پلی استیشن

او به بحث در مورد برنامه های سونی برای سال 2023 ادامه می دهد. او می گوید چندین بازی انحصاری پلی استیشن 5 برای رایانه شخصی منتشر خواهد شد. او معتقد است که پورت های پلی استیشن 4 Damon Souls، Ratchet و Clank Rift Apart و حتی Deathloop برنامه ریزی شده اند. انتشار آنها هنوز نهایی نشده است. . پای Deathloop به تازگی آزاد شده است. گفته می شود بازی هایی مانند Horizon Forbidden West و God of War Regnarok برای PC منتشر خواهند شد.

بر اساس این گزارش، پورت Horizon در وسط برای کامپیوتر توسط استودیو گوریلا گیمز ساخته شده است. Jetpack Interactive Studio همچنین Recht و Klenk را به کامپیوتر منتقل می کند. استودیو Digital Polyphony در حال آماده سازی نسخه PC Gran Turismo 7 است و Bluepoint سرانجام Demons Souls را برای رایانه شخصی منتشر می کند. استودیو Nixxies نیز در حال انتقال بازی Ghost ot Tsushima و بسته الحاقی رایانه شخصی آن است و مدتی است که روی آن کار می کند.

فرآیند پورت God of War Ragnarok PC توسط Jetpack و Blind Squirrel Studios دنبال شد و پس از پورت های بازی Recht و Klank شروع شد. او همچنین در مورد سرنوشت Deathloop اظهار داشت که سونی قرارداد جدیدی با مایکروسافت امضا کرده تا Deathloop را به یکی از عناوین جدید پلی استیشن پلاس تبدیل کند. همانطور که خواندید، اظهارات زیادی وجود دارد که می توان در مقاله ای جداگانه بیان کرد. صحت این ادعاها در حال حاضر نامشخص است و باید منتظر ماه ها و سال های آینده باشیم. نظر شما چیه؟

منبع: exputer