منو سایت

نسخه کامل Grounded به زودی منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه کامل Grounded به زودی منتشر خواهد شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، استودیو Obsidian به عنوان بخشی از رویداد Xbox و Bethesda اعلام کرد که نسخه کامل Grounded در سپتامبر سال جاری در دسترس خواهد بود.

در سال 2020، نسخه دسترسی زودهنگام Grounded، محصول جدید Obsidian Studio بر روی پلتفرم های PC و Xbox One منتشر شد. بیش از 10 میلیون نفر در این مدت این اثر را تجربه کرده اند. Grounded یک بازی در سبک بقا است و توسط اول شخص و سوم شخص روایت می شود. علاوه بر تجربه تک نفره، می توانید بازی را به صورت چند نفره نیز انجام دهید.

در دهه 1990، شخصیت های کنترل شده توسط بازیکن به اندازه یک مورچه کوچک می شوند و باید برای زنده ماندن در حیاط خلوت بجنگند. در Grounded آب آشامیدنی و غذا خوردن مهم است و گرسنگی و کمبود آب سطح سلامت شخصیت شما را کاهش می دهد. محیط این اثر مملو از موجودات مختلفی مانند عنکبوت، زنبور عسل و کفشدوزک است که هر کدام نقش ویژه ای دارند.

با پیشروی در Grounded، به مناطق جدیدی از حریم خصوصی دسترسی خواهید داشت، سطح دشواری به مرور زمان افزایش می‌یابد و دشمنان خطرناک‌تری معرفی می‌شوند. در طول این کار، باید با جمع آوری منابع مختلف، پایگاهی بسازید تا از هجوم حشرات به خصوص در شب محافظت کنید. علاوه بر این می توانید از منابعی مانند ابزار، تله و سلاح هایی مانند تبر، نیزه و تیر و کمان استفاده کنید و از آنها برای نابودی دشمنان استفاده کنید. در این بین، باید استقامت شخصیت خود را زیر نظر داشته باشید و او را از خستگی محافظت کنید.

نسخه کامل بازی Obsidian Studio Grounded

Mantis Bass بازی جدید Grounded است

حدود دو سال بعد، استودیو Obsidian اعلام کرد که نسخه کامل Grounded در ماه سپتامبر (10 شهریور تا 8 اکتبر) برای رایانه های شخصی، ایکس باکس وان، سری Xbox S و Xbox X Series منتشر خواهد شد. علاقه مندان می توانند این اثر را با هزینه 40 دلار خریداری کنند. در طول عرضه، بازی به سرویس Xbox GamePas اضافه می‌شود و مشترکین این سرویس می‌توانند بدون پرداخت هزینه اضافی آن را امتحان کنند.

نسخه کامل بازی Grounded شامل تمام ۱۲ آپدیت منتشر شده برای نسخه دسترسی زودهنگام خواهد بود. در این نسخه می توانید داستان بازی را به طور کامل تجربه کنید، اسرار شخصیت های در حال کوچک شدن را کشف کنید، متوجه شوید که چگونه شخصیت ها دچار تنهایی شده اند و دانشمند دیوانه ای را پیدا کنید که همه اینها را درک کرده است.

نسخه کامل بازی Grounded که با نام نسخه 1.0 شناخته می شود، قسمتی کاملاً جدید از دنیای این اثر به نام حیاط بالا را در اختیار شما قرار می دهد. این بخش جدید شامل مناطق مختلفی برای کاوش است و می توانید زره ها و سلاح های جدیدی دریافت کنید. رازهای خاصی نیز در این بخش وجود دارد. Mantis که بازیکنان دائماً به دنبال آن هستند، در نهایت به Grounded راه پیدا می کند و موفقیت جدید شما خواهد بود.

نظر شما در مورد انتشار نسخه کامل Grounded چیست؟ آیا فکر می کنید کاربران بیشتری از پلتفرم های مایکروسافت از این کار استقبال خواهند کرد؟ آیا تا حالا شما آن را انجام دادید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: ایکس باکس وایر