منو سایت

نسخه پلی استیشن 5 بازی Biomutant منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه پلی استیشن 5 بازی Biomutant منتشر خواهد شد

بازی Biomutant این بازی سال گذشته برای کامپیوتر و کنسول نسل قبل منتشر شد، اما به نظر می رسد توسعه دهنده بازی، Experiment 101 Studio، قصد دارد این بازی را برای آخرین کنسول منتشر کند.

اگر از دور به این بازی نگاه کنیم، دنیای بیوموتنت ها بسیار وسیع و زیباست. توسعه دهندگان Studio Experiment 101 به طرز ماهرانه ای فضای زمین را پس از اینکه مردم به طور تصادفی آن را نابود کردند، طراحی کردند. در سرزمین خالی انسان، موجودات جهش یافته تقسیم می شوند و قبایل مختلف آنچه را که انسان از خود به جا گذاشته است، تصاحب کرده اند. واضح است که این پروژه برای توسعه دهنده کوچکی مانند Experiment 101 یک کار بسیار چالش برانگیز بود.

به نقل از نشریه شبکه ردیت، اخیرا نسخه ای از بازی Biomotent برای کنسول PS5 با عنوان و شناسه مخصوص شبکه پلی استیشن آپلود شده است. تصویری که در این پست مشاهده می شود مستقیماً برای کنسول PS5 صدق نمی کند، اما با وجود آپدیت های متعددی که برای این بازی منتشر شده است، انتشار این بازی برای کنسول PS5 جای تعجب نخواهد داشت. هنوز مشخص نیست این بازی برای کنسول سری ایکس باکس منتشر خواهد شد یا خیر.

Biomutant پلی استیشن 5

عرضه Biomutant برای پلی استیشن 5

بیوموتنت یکی از عجیب ترین بازی های سال های اخیر بوده است. این بازی شخصیت و پتانسیل زیادی برای تبدیل شدن به یک بازی موفق داشت اما پر از چالش هم بود. با توجه به اینکه بازی Biomotent زمان زیادی را در مرحله توسعه سپری کرد و افراد زیادی منتظر دریافت این بازی بودند تا ببینند آیا این بازی RPG اکشن پسا آخرالزمانی منحصر به فرد خواهد بود یا خیر. متاسفانه این بازی انتظارات هواداران را برآورده نکرد. با این حال، اگر انتظار داشتید که این بازی را در کنسول های نسل جدید تجربه کنید، شاید اکنون شانس شما باشد.

وقتی نگاه دقیق تری به این بازی بیندازید، متوجه می شوید که این بازی چندان هیجان انگیز نیست. خلاقیت و ایده پشت این بازی غیر قابل انکار است، اما ایرادات باشکوه این بازی مانع از قرار گرفتن آن در بهترین بازی های جهان باز می شود. البته همه جنبه های بازی Biomotent ناامید کننده نیستند. با استفاده از قابلیت سفارشی سازی اسلحه ها و زره ها می توانید ترکیب های بی پایانی بسازید که متاسفانه سفارشی سازی اسلحه ها و زره ها کمبود این بازی را در قسمت مبارزات جبران نمی کند. هر گونه رویارویی با دشمن در نهایت به کاری خسته کننده تبدیل می شود. بر خلاف دیگر بازی های جهان باز، مبارزه با دشمنان در این بازی نیاز به استراتژی خاصی ندارد و اصلا چالش برانگیز نیست.

پارسی گیم در نقد و بررسی بازی Biomutant به این بازی 6/10 در نظر گرفته شده است. این بازی در حال حاضر بیش از یک میلیون نسخه از Biomotent به فروش می رساند. این بازی برای پلتفرم های پلی استیشن 4 ایکس باکس وان و رایانه های شخصی عرضه شده است.

منبع: Gamingbolt