منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • نسخه های ایکس باکس و رایانه شخصی Persona 5 با 40 بسته الحاقی عرضه می شود

نسخه های ایکس باکس و رایانه شخصی Persona 5 با 40 بسته الحاقی عرضه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه های ایکس باکس و رایانه شخصی Persona 5 با 40 بسته الحاقی عرضه می شود

آخرین اخبار بازی از انتشار 40 بسته الحاقی با نسخه های Xbox و PC بازی Persona 5 گزارش. اگرچه شایعات زیادی مبنی بر عرضه Persona 5 برای رایانه شخصی وجود داشت. مایکروسافت سرانجام در رویداد امسال این شایعه را به واقعیت تبدیل کرد و عرضه Persona 5 را برای GamePas تایید کرد. این بازی نقش آفرینی ژاپنی با چهل DLC در شهریور ماه بر روی کنسول های ویندوز و ایکس باکس منتشر می شود.

Atlus اعلام کرده است که با انتشار Persona 5‌ برای رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس، بیش از ۴۰ DLC برای دانلود آماده می‌شود. این اولین نسخه از این سری نیست که برای ویندوز منتشر شده است و در سال 2012 شاهد پورت طلایی Persona 4 برای استیم و همچنین بازی مبارزه دو بعدی Persoan 4 Arena Ultimax بودیم که در ماه مارس امسال بر روی استیم منتشر شد. خبر خوب این است که علاوه بر Persona 5 Royale، عناوین دیگر این سری نیز به صورت رسمی برای PC و Xbox منتشر خواهند شد.

کاربران رایانه های شخصی و ایکس باکس سه بازی متفاوت از فرنچایز Persona خواهند داشت که در ماه اکتبر آنها را تجربه خواهند کرد. اما مهم ترین نکته انتشار 40 بسته الحاقی برای علاقه مندان به بازی است. این محتوا شامل لباس های خاص و عناصر تزئینی برای شخصیت های مختلف بازی است. این پکیج برای افرادی که در حال شروع بازی هستند نیز مناسب خواهد بود و می توانند با قدرت بیشتری در بازی با دشمنان مختلف روبرو شوند. عناصر تزئینی دیگر بازی های Atlus مانند Catherine نیز در بین چهل DLC برای Persona 5 قرار خواهند گرفت.

بازی Persona 5 PC

چهل رایگان Dona Persona 5

شایان ذکر است که خبر اصلی به زبان ژاپنی منتشر شده است. اما ترجمه انگلیسی آن نشان می دهد که 40 افزونه برای Persona 5 از ابتدا فعال خواهند بود. این بدان معنی است که محتوای اضافی در بازی ادغام شده است و می توان تمام محتوا را به عنوان یک بازی کامل دانلود کرد. اکثر این بسته های الحاقی با عناصر و لباس های تزئینی مرتبط هستند و اینطور نیست که بازیکنان از همان ابتدا قدرت بیشتری دریافت کنند. البته در مورد محتوای اضافی Persona 5 برای PC و Xbox در توییتر بحث و جدل وجود داشت.

نسخه های ایکس باکس و رایانه شخصی Persona 5 با 40 بسته الحاقی عرضه می شود

تریلر سری Persona برای Xbox منتشر شد

تعدادی از کاربران توییتر سوالات مختلفی در مورد ماهیت 40 افزونه Persona 5 برای رایانه پرسیده اند. تعدادی از طرفداران DLC را بر روی پلتفرم های دیگر خریداری کرده و دارند و انتشار همه آنها به صورت رایگان برای رایانه های شخصی و ایکس باکس ناعادلانه به نظر می رسد. باید منتظر روشنگری سازنده در مورد محتوای افزونه های Persona 5 باشیم.لازم به ذکر است که Persona 5 در تاریخ 21 اکتبر برای ایکس باکس و ویندوز منتشر خواهد شد.

منبع: GameRant