منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • نسخه های ارتقا یافته Resident Evil را نمی توان در رایانه دانلود کرد و این موضوع باعث آزار برخی از بازیکنان می شود

نسخه های ارتقا یافته Resident Evil را نمی توان در رایانه دانلود کرد و این موضوع باعث آزار برخی از بازیکنان می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه های ارتقا یافته Resident Evil را نمی توان در رایانه دانلود کرد و این موضوع باعث آزار برخی از بازیکنان می شود

نسخه های ارتقا یافته Resident Evil را نمی توان در رایانه دانلود کرد و این موضوع باعث آزار برخی از بازیکنان می شود

ارتقاء بازی‌های متعدد Resident Evil پس از نمایشگاه Capcom در این هفته منتشر شد، اما بازیکنان به سرعت متوجه شدند که این بازی با تخفیفی همراه است که دیگر قادر به انتخاب تنظیمات با کیفیت پایین‌تر نیستند.

رزیدنت اویل 2، رزیدنت اویل 3 و رزیدنت اویل 7 در این هفته پیشرفت‌های بصری عمده‌ای روی کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی دریافت کردند، به طوری که Resident Evil Village در اواخر سال جاری میلادی از آن خود شد. در کنسول‌ها، این بدان معناست که اکنون می‌توانید نسخه‌های Xbox Series X و PlayStation 5 خود را در هر بازی دانلود کنید، در حالی که نسخه‌های قدیمی‌تر روی کنسول‌های قدیمی‌تر (و در مورد پلی‌استیشن 5 و نسخه‌های جدیدتر) باقی مانده‌اند. با این حال، این مورد در رایانه‌ای که تنها گزینه نسخه‌های جدیدتر است، صادق نیست.

در حال پخش: Resident Evil Village Gold Edition – تریلر اعلامیه

این معمولاً مشکلی ایجاد نمی کند، اما دلایل متعددی وجود دارد که باعث ایجاد مشکل شده است. اولاً، حداقل الزامات هر بازی قبلاً افزایش یافته است، به این معنی که اگر قبلاً فقط خراشیده باشید، ممکن است اصلاً نتوانید آنها را بازی کنید. بازی‌ها همچنین اکنون از DirectX 12 انحصاری استفاده می‌کنند که برای ویژگی‌هایی مانند ردیابی پرتو مورد نیاز است، اما به این معنی است که پشتیبانی و سازگاری قدیمی‌تر ویندوز با بسیاری از مدها (از جمله VR محبوب) از بین رفته است.

تنها راه برای جلوگیری از این نسخه‌های جدید، خاموش کردن به‌روزرسانی‌های خودکار برای هر بازی است و امیدواریم که هرگز در آینده مجبور به نصب مجدد آنها نشوید. مایه تاسف است که Capcom مانند بسیاری از بازی‌های دیگر، گزینه‌ای را برای دانلود نسخه اصلی یا به کاربران این امکان را ارائه نداد که از کدام نسخه DirectX استفاده کنند.

Resident Evil Village آپدیت مشابهی را در ماه اکتبر دریافت کرد که شامل اولین افزونه تاریخچه بازی و ویژگی های جدید برای حالت Mercenaries از جمله امکان بازی در نقش Lady Dimitrescu می شود.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.