منو سایت

نسخه نینتندو سوییچ Alan Wake Remastered در پاییز منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه نینتندو سوییچ Alan Wake Remastered در پاییز منتشر خواهد شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، در ویدئویی که استودیو Remedy Entertainment به مناسبت دوازدهمین سالگرد عرضه Alan Wake منتشر کرده است، مشخص شد که نسخه Remastered Alan Wake برای نینتندو سوییچ به زودی منتشر خواهد شد.

نسخه بازسازی شده الن ویک سال گذشته منتشر شد. Alan Wake Remastered نه تنها شامل هر دو بسته الحاقی Alan Wake می شود، بلکه برای اولین بار در تاریخ این سری، دارندگان کنسول پلی استیشن می توانند آن را تجربه کنند. به این ترتیب، کاربران رایانه و همچنین دارندگان کنسول های ایکس باکس و پلی استیشن نسل هشتم و نهم، می توانند این محصول شگفت انگیز استودیو رمدی را با جلوه های بصری و ویژگی های پیشرفته تجربه کنند.

در زمان انتشار نسخه بازسازی شده Alan Wake، خبری از عرضه این اثر بر روی کنسول نینتندو سوییچ نبود. البته چندی پیش نسخه ای از Alan Wake Remastered برای نینتندو سوییچ در وبسایت رده بندی سنی بازی ها در برزیل منتشر شد.

حالا پس از گذشت حدود هفت ماه از انتشار نسخه بازسازی شده الن ویک، استودیو رمدی رسما تایید کرده که این اثر بر روی کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. لازم به ذکر است که Alan Wake Remastered تنها به صورت دیجیتالی در جدیدترین کنسول نینتندو موجود است. علاوه بر این، این نسخه مبتنی بر فضای ابری نیست و بر روی خود کنسول اجرا خواهد شد. در حال حاضر مشخص نیست که کنسول نینتندو سوییچ Alan Wake Remastered دارای چه ویژگی‌هایی و تحت چه شرایطی خواهد بود. Remedy Entertainment قول داده است که با نزدیک شدن به بازسازی بازی Ellen Wake در پاییز، جزئیات بیشتری در دسترس خواهد بود.

در کنار نسخه نینتندو سوییچ Alan Wake Remastered، استودیو Ramdi در حال ساخت Alan Wake 2 است. پس از مدت ها گمانه زنی و شایعات، Remedy Entertainment در اواخر سال گذشته رسماً ساخت Allen Wake 2 را اعلام کرد. سام لیک، مدیر نوآوری بازی در Alan Wake 2، در یک ویدیوی 12 ساله برای Alan Wake اعلام کرد که استودیو Ramdy آماده انتشار اخبار و اطلاعات جدید در مورد Alan Wake 2 در تابستان امسال نیست.

بازی Alan Wake Ellen Wake

اولین افکت Alan Wake 2 Ramdi در سبک ترس و بقا

او گفت: «روند ساخت Allen Wake 2 به خوبی پیش می‌رود. ما تمام انرژی خود را صرف این کار کردیم. محتوای زیادی دارد و Alan Wake 2 زیادی در حال حاضر در دسترس است. با این حال، استودیو سازنده الن ویک 2 تصمیم گرفت تا یک برنامه بزرگ را تا تابستان منتشر نکند.

سام لیک گفت: «ایجاد یک دمو یا تریلر بدون درز نیازمند تلاش زیاد و اتلاف چند ماه زمان است که می‌توانیم آن را به ساخت بازی اختصاص دهیم. ما احساس می کردیم که داریم رو به جلو می رویم و باید مطمئن شویم که اولین محصول استودیو رمدی در سبک ترس و بقا در بهترین شرایط قرار دارد. ما نمی خواهیم تمرکز تیم را از رسیدن به این هدف منحرف کنیم. به همین دلیل ما راه خود را می رویم و یک تجربه عالی خلق می کنیم. متأسفانه، برای تماشای تریلر یا دمو Alan Wake 2 باید بیشتر منتظر بمانید.

با وجود تاخیر در انتشار اولیه Allen Wake 2، این اثر همچنان در سال آینده برای رایانه های شخصی، سری Xbox S، Xbox X Series و PlayStation 5 منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد عرضه نسخه Remastered Alan Wake برای نینتندو سوییچ چیست؟ به نظر شما آیا این اثر با استقبال صاحبان کنسول مذکور مواجه خواهد شد؟ آیا این منجر به انتشار الن ویک 2 در نینتندو سوییچ در آینده خواهد شد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Eurogamer