منو سایت

نسخه نسل بعدی The Witcher 3 اواخر امسال منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه نسل بعدی The Witcher 3 اواخر امسال منتشر خواهد شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، پس از تاخیرهای فراوان، استودیو CD Projekt Red اعلام کرد که در ماه های پایانی سال جاری نسخه ای از The Witcher 3 از نسل بعدی بر روی کنسول های پلی استیشن 5، ایکس باکس اس و ایکس باکس ایکس منتشر خواهد شد. . بودن.

پس از مدت ها انتظار، سرانجام تاریخ انتشار Witcher 3 بر روی کنسول های نسل بعدی مشخص شد. دارندگان PS5، Xbox Series X و Xbox Series S می توانند در سه ماهه چهارم سال جاری این اثر محبوب را روی کنسول های نسل نهم خود تجربه کنند. استودیوی Project Red CD اعلام کرده است که این نسخه به طور همزمان بر روی رایانه های شخصی نیز عرضه خواهد شد و کاربران این پلتفرم می توانند از امکانات مختلف این نسخه بهره مند شوند. بازیکنانی که قبلاً ویچر 3 را روی رایانه های شخصی، پلی استیشن 4 و کنسول های ایکس باکس وان خریداری کرده اند، می توانند بازی خود را به صورت رایگان به نسل بعدی The Witcher 3 ارتقا دهند.

حدود یک ماه پیش استودیو CD Projekt Red اعلام کرد که انتشار نسخه نسل بعدی بازی Witcher 3 تا تاریخ نامعلومی به تعویق افتاده است. استودیوی Saber Interactive که در ابتدا نسخه نینتندو سوییچ The Witcher 3 را تولید می کرد، تولید کننده نسخه نسل نهم The Witcher 3 بود. اما اکنون یک تیم داخلی از Project Red CD Studio در حال کار بر روی آن نسخه است. حال، پس از ارزیابی سایر بخش‌ها، استودیو CD Projekt Red به این نتیجه رسیده است که ممکن است نسخه نسل بعدی Witcher 3 را تا پایان سال جاری منتشر کند.

نسل بعدی The Witcher 3 Voyager 3

نسل بعدی The Witcher 3 برای رایانه های شخصی منتشر خواهد شد

در سپتامبر 2020، استودیو Project Red CD PlayStation 5، Xbox S Series و Xbox X Series Witcher 3 را معرفی کرد. این نسخه در ابتدا برای انتشار در سال 2021 برنامه ریزی شده بود. اما انتشار نسل بعدی The Witcher 3 به تعویق افتاد و به تعویق افتاد. سه ماهه دوم 2022 همانطور که می دانید این وعده استودیو CD Projekt Red محقق نشد و انتشار نسخه مذکور مجددا به تعویق افتاد.

به تعویق انداختن انتشار آثار مختلف و اختصاص زمان بیشتر به تولید بازی ها در صنعت بازی های ویدیویی رایج است. اگرچه این امر باعث ناامیدی بازیکنان و واکنش های منفی خواهد شد، اما در نهایت باعث بهبود محصول نهایی و رفع خطاهای مختلف آن می شود. پس از انتشار فاجعه آمیز Cyberpunk 2077 که مشکلات زیادی را ایجاد کرد، استودیو CD Projekt Red نتوانست اشتباه دیگری مرتکب شود و محصولی را منتشر کند که از باگ های مختلف رنج می برد. این استودیو نسخه نسل بعدی Cyberpunk 2077 را در شرایطی منتشر کرده است که عملکرد قابل قبولی دارد. به همین دلیل می توان به نسخه نسل بعدی The Witcher 3 امیدوار بود.

نظر شما در مورد عرضه ویچر 3 برای کنسول های نسل نهم چیست؟ آیا این اثر را تجربه خواهید کرد؟ به نظر شما نسخه نسل بعدی Witcher 3 ارزش امتحان مجدد را دارد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Engadget