منو سایت

نسخه نسل بعدی Red Dead Redemption 2 منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه نسل بعدی Red Dead Redemption 2 منتشر خواهد شد

طبق جدیدترین اخبار بازی، افشاگری به نام AccountNgt در قالب توییتی که به تازگی حذف شده، اعلام کرده است که Rockstar قصد دارد نسخه نسل نهم بازی GTA 5 را در نسخه نسل بعدی Red Dead Redemption 2 (Red) منتشر کند. Dead Redemption 2). . انتشار.

انتشار نسخه نسل بعدی GTA 5 توسط بسیاری از بازیکنانی که قصد معرفی GTA 6 را دارند مورد انتقاد قرار گرفته است. با این حال، معرفی GTA 5 بر روی پلتفرم های پلی استیشن 5، ایکس باکس اس و ایکس باکس ایکس باعث افزایش فروش در 9 سال اخیر شده است. قدیمی به همین دلیل منطقی است که Rockstar Games آثار دیگری را برای کنسول های نسل نهم منتشر کند.

AccountNgt، یکی از افشاگران معروف، اعلام کرده است که نسخه نسل بعدی Red Dead Redemption 2 به زودی منتشر خواهد شد. او در توییتی نوشت: «این نسخه منتشر خواهد شد. من اطلاعات زیادی در این مورد ندارم.» این توییت تاکنون حذف شده است، اما ScreenRant Media قبل از حذف آن را منتشر کرده است. این توییت از طریق یک حساب واقعی AccountNgt منتشر شده است و به یک حساب جعلی مرتبط نیست. پیش از این، این افشاگر اخبار مختلفی از جمله تاخیر در عرضه Forspoken قبل از اعلام رسمی را اعلام کرده بود.

اگر نسخه نسل بعدی Red Dead Redemption 2 ساخته شود، این سوال پیش می آید که Red Dead Redemption 2 چه زمانی برای PS5، Xbox Series S و Xbox Series X بهینه سازی می شود. این احتمال وجود دارد که این نسخه در جریان بازی Summer Game Fest ارائه شود. این رویداد در تاریخ 9 ژوئن (19 ژوئن) برگزار می شود و پیش بینی می شود آثار مختلفی در آن به نمایش گذاشته شود.

Red Dead Redemption 2 Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 را می توان بر روی کنسول های نسل نهم تجربه کرد

همچنین این احتمال وجود دارد که نسخه نسل بعدی Red Dead Redemption 2 به عنوان بخشی از رویداد جدید سونی ارائه شود. Rockstar در حال همکاری نزدیک با سونی است و این ویژگی را به خوبی با نسخه پلی استیشن 5 GTA 5 نشان می دهد. در حال حاضر، انتشار نسخه نسل نهم Red Dead Redemption 2 نهایی نیست و شایعات منتشر شده است.

نظر شما در مورد ادامه بازی GTA 5 و بهینه سازی Red Dead Redemption 2 برای کنسول های نسل فعلی چیست؟ در صورت انتشار این نسخه را میخرید؟ به نظر شما نسخه نسل نهم چه ویژگی های جدیدی خواهد داشت؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt