منو سایت

نسخه موبایل Assassin’s Creed و Rainbow Six در دست ساخت است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه موبایل Assassin's Creed و Rainbow Six در دست ساخت است

یوبی سافت در حال توسعه است بازی Rainbow Six Siege این برای موبایل است و توسعه Assassin’s Creed و The Mobile Division نیز در دستور کار قرار دارد. تام اندرسون در گزارشی که اخیرا منتشر کرده به ساخت موبایل Rainbow Six Siege اشاره کرده و نوشته است که این بازی موبایل با همکاری استودیو WeGame Tencent ساخته خواهد شد و احتمالا ماه آینده ارائه خواهد شد.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، معرفی نسخه موبایل Rainbow Six Siege در تاریخ 6 آوریل (17 آوریل) برگزار خواهد شد. اطلاعات زیادی از Assassin’s Creed Mobile و The Division در دست نیست و به نظر می رسد این بازی ها در ماه های آینده معرفی شوند. ساخت چنین بازی با همکاری شرکت چینی تنسنت اتفاق غیرمنتظره ای نیست و این شرکت در گزارش مالی اخیر خود به همکاری با یوبی سافت برای ساخت چندین بازی جدید اشاره کرده است. گفتنی است اولین بازی این پروژه ها در سال 2023 منتشر خواهد شد.

موبایل رنگین کمان شش

Rainbow Six روی دستگاه های تلفن همراه می آید

تام اندرسون می نویسد که ارائه Rainbow Six Siege برای دستگاه های تلفن همراه با تریلر و بیانیه های مطبوعاتی انجام می شود. شایعات ساخت Rinbo Six Mobile از سال گذشته زمانی آغاز شد که یوبی سافت نظرسنجی را برای نسخه موبایل منتشر کرد و نظر گیمرهای موبایل را در مورد چنین بازی جویا شد. در بیانیه مالی اخیر Tencent همچنین به چندین پروژه با همکاری Ubisoft اشاره شده است که در سال 2023 راه اندازی خواهند شد.

اطلاعات کمی در مورد ماهیت Assassin’s Creed Mobile و Rainbow Six Mobile وجود دارد و شایعات منتشر شده در تاریخ 7 آوریل نیز منبع موثقی ندارند. اندرسون می نویسد که بازی جدید ابتدا برای مناطق خاصی منتشر می شود و سپس عرضه نهایی آن در سال 2023 انجام می شود. یک منبع آگاه به او گفت که Rainbow Six Mobile بازار بازی های موبایل را تکان خواهد داد و این محصولی است که “طرفداران Sige آن را انجام خواهند داد. آن را دوست دارم.”

Rainbow Six Siege از زمان انتشار خود در سال 2015 به موفقیت بزرگی دست یافته است و تا دسامبر 2020 بیش از 70 میلیون بازیکن را در سراسر این پلتفرم جذب کرده است. Tencent با Ubisoft همکاری نزدیکی خواهد داشت تا فرنچایزهای اصلی این شرکت را به دنیای تلفن همراه بیاورد، از جمله Assassin’s Creed و The Division که توسعه آنها را برای گوشی های اندروید و iOS آغاز کرده اند.

یوبی سافت سال گذشته از Area F2 مشابه Rainbow Six شکایت کرد و سازنده مجبور شد این بازی را به دلیل شباهت آن به فرآیند Rainbow حذف کند. حذف این بازی نشانه ای از معرفی Rainbow Six برای موبایل بود.

منبع: GameSpot