منو سایت

نسخه غیر رسمی VR از Elden Ring در افق است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه غیر رسمی VR از Elden Ring در افق است

نسخه غیر رسمی VR از Elden Ring در افق است

اگر آخرین ماجراجویی From Software در دنیای باز به اندازه کافی برای شما جذاب نبوده است، خبر خوبی داریم: مد الدن رینگ VR در حال ساخت است.

نسخه غیررسمی جدیدترین پروژه موددر محبوب لوک راس است که به خاطر نسخه های واقعیت مجازی Red Dead Redemption 2 و Cyberpunk 2077 شناخته شده است. طبق صفحه Patreon وی، مود Elden Ring VR باید تا پایان هفته در دسترس باشد، اگرچه او اشاره می کند که “احتمالاً برای مدتی در دست ساخت خواهد بود”.

در حالی که دیدگاه سوم شخص اصلی Elden Ring یک گزینه باقی خواهد ماند، نسخه VR به گونه ای طراحی شده است که اول شخص با تجربه باشد. راس در مصاحبه با PC Gamer گفت: “نفر سوم در این بازی واقعاً دور است.” “در VR خیلی خوب کار نمی کند… فکر می کنم دوربین اول شخص همان جایی است که هست.”

گام‌های دیگری نیز برای سازگار کردن تجربه واقعیت مجازی با گیم‌پلی سخت‌گیرانه Elden Ring برداشته شده است. به عنوان مثال، هنگام دور شدن از دشمنان، راس دوربین را طوری برنامه‌ریزی می‌کند که “به درستی نسبت به کاری که سر شما در زندگی واقعی انجام می‌دهد” جهت گیری کند. به عبارت دیگر، می‌توانید از آن اجتناب کنید بدون اینکه مشتری احتمالی شما هر بار که انجام می‌دهید وارونه شود.

مانند هر بازی VR – به ویژه آنهایی که در اصل بدون در نظر گرفتن عملکرد VR طراحی شده اند – خطر دریازدگی زیاد است. اما به نظر می رسد راس کاملاً از این واقعیت آگاه است و در توصیف بازی Patreon خود می نویسد: “پاهای خود را در فرم خود نگه دارید، زیرا آنها واقعاً آزمایش خواهند شد …”

در حالی که باید دید مکانیک جنگی Elden Ring تا چه اندازه به تجربه VR تبدیل می شود، چشم انداز وسیع زمین بین – و بسیاری از دشمنان سر به فلک کشیده که در آن ساکن هستند – مطمئناً منظره ای خواهد بود که می توانید از طریق هدفون ببینید.

برای اطلاع از نحوه بازی Elden Ring در VR، مودهای واقعی واقعیت مجازی راس “Patreon” را دنبال کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.