منو سایت

نسخه رایانه شخصی Madden NFL 23 فاقد ویژگی های نسل بعدی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه رایانه شخصی Madden NFL 23 فاقد ویژگی های نسل بعدی است

طبق آخرین اخبار بازی، EA تصمیم گرفته است که ویژگی های نسل بعدی را در نسخه PC بازی Madden NFL 23 قرار ندهد و تجربه ای مشابه را به کنسول های نسل هشتمی ارائه دهد.

سری Madden NFL معروف ترین شبیه ساز لیگ ملی فوتبال (ANF) از سال 1988 هر ساله عرضه می شود و پس از وقفه ای چند ساله در قالب Madden NFL 19، کامپیوتر دوباره به پلتفرم های هدف اضافه شد. از سری در پاسخ به Madden NFL 22 که سال گذشته منتشر شد، EA تصمیم گرفت نسخه رایانه شخصی را بر اساس نسخه کنسول نسل هشتم منتشر کند.

حال در جدیدترین بازی از سری Madden NFL یعنی Madden NFL 23 رویکردی مشابه در پیش گرفته شده است و نسخه پی سی این اثر هیچ تفاوتی با نسخه های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان ندارد. این بدان معنی است که برخی از ویژگی های جدید در بازی از دست رفته است.

یکی از مهم ترین ویژگی های نسخه نسل بعدی Madden NFL 23، سیستم فیزیک و انیمیشن FieldSense است. به گفته EA، این سیستم کنترل بیشتری بر حرکات بازیکنان دارد و با کمک انیمیشن های جدید سطح واقع گرایی بازی به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. سیستم FieldSense ویژگی‌های جدیدی را به Madden NFL 23 اضافه می‌کند، از جمله Hit Everything، Skill-Based Passing، 360 ° Cut و WR vs DB Battles. متاسفانه هیچ کدام از اینها در نسخه های نسل هشتم و کامپیوتری وجود ندارد.

بازی Madden NFL 23 EA

Madden NFL 23 بهترین تجربه Enfal را ارائه می دهد

سال گذشته، Electronic Arts اعلام کرد که نسخه های Madden NFL 22 برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در دسترس کاربران رایانه های شخصی قرار می گیرد. این به این دلیل است که «تیم توسعه بر روی ارائه بهترین و با کیفیت ترین تجربه کنسول نسل فعلی قبل از ارتقاء به نسخه های دیگر پلتفرم تمرکز کرده است». حالا این وضعیت برای آخرین بازی از سری Madden NFL نیز تکرار خواهد شد.

نسخه کامپیوتری نسل هشتم به سری Madden NFL محدود نمی شود. Electronic Arts قبلاً از رویکردی مشابه با FIFA 22 استفاده می کرد. بنابراین، کاربران نسخه PC FIFA 22 نمی توانند از فناوری Hypermotion استفاده کنند. اکنون امیدواریم که EA در شبیه ساز فوتبال بعدی خود مسیر متفاوتی را طی کند و نسخه نسل بعدی رایانه را منتشر کند.

نظر شما در مورد عدم وجود ویژگی های نسل بعدی در نسخه PC بازی Madden NFL 23 چیست؟ آیا این شما را ناامید می کند؟ آیا به نظر شما الکترونیک آرتز می تواند شرایط نسخه PC سری Madden NFL و FIFA را تغییر دهد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: PCGamesN