منو سایت

نسخه جعلی God of War برای ایکس باکس منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه جعلی God of War برای ایکس باکس منتشر شد

طرفداران ایکس باکس بدون شک از یکی از بهترین تجربه های بازی های ویدیویی سال های اخیر محروم بوده اند. نسخه PC بازی God of War این مایه امیدواری این افراد است. اما اگر می خواهید کریتوس را در ایکس باکس داشته باشید. بهتر است به جعل 3 پوندی War Gods Zeus of Child نگاهی بیاندازید که سر و صدای زیادی در رسانه های خارجی به پا کرد.

نسخه Xbox بازی God of War که با نام War Gods شناخته می شود، در حال حاضر با قیمت 3 پوند در فروشگاه مایکروسافت به فروش می رسد. این بازی کریتوس را در محیطی کارتونی و بسیار بی کیفیت و در محیطی با گرافیک فرسوده قرار می دهد که حتی ممکن است توهینی به سازندگان بازی God of War باشد. به عنوان کسی که بازی را امتحان کرده‌ام، باید بگویم که امتحان کردن این بازی ارزشی ندارد و حتی یک دقیقه از آن اتلاف وقت است.

روند گیم پلی بازی God of War برای ایکس باکس به این صورت است که کریتوس در محیطی بی آب و علف با امواج متفاوتی از دشمنان روبرو می شود و این روند تا نهایت مرگ ادامه دارد. ساخت بازی God of War برای ایکس باکس با موتور Unity انجام می شود و هندسه اشیا در سطح کیفی بسیار بالایی قرار دارد. نه صدا و نه موسیقی متن وجود دارد و کریتوس نمی تواند به عقب حرکت کند و چنین انیمیشنی تعریف نشده است. در نتیجه، شما فقط می توانید به جلو حرکت کنید.

خدایان جنگ ایکس باکس خدای جنگ

خدای جنگ برای ایکس باکس

اگر آخرین اخبار را دنبال کرده اید؛ می دانید که God of War Ragnarok مورد انتظارترین بازی ایکس باکس است و فیل اسپنسر برای انتشار آن بسیار هیجان زده است. امکان انتشار God of War برای پلتفرم ایکس باکس وجود ندارد و یکی از سازندگان از این فضا برای فروش بازی خود استفاده کرده است. به نظر می رسد War Gods Zeus of Child بخشی از پلتفرم Xbox Creators است، فضایی برای انتشار بازی ها بدون تایید مایکروسافت. در این صورت هیچ دستاوردی برای بازی تعیین نشده است.

مجموعه Creators یک فضای مهم برای توسعه دهندگان است و هر کسی می تواند با ساخت یک بازی کوچک درآمد کسب کند. اگر بازی دارای ایده های مرتبط و کیفیت خوب است. می تواند بخشی از پروژه باشد [email protected] تبدیل به چیزی که میلیاردها دلار در سال برای توسعه دهندگان مستقل ایجاد می کند. بازی مشابه God of War برای ایکس باکس همچنان برای فروش است و مایکروسافت تاکنون آن را حذف نکرده است. مشخص است که این بازی از طلسم پلی استیشن استفاده می کند و احتمال حذف آن به همین دلیل وجود دارد.

سایر بازی های این توسعه دهنده نیز نمونه های مشابه Fall Guys هستند که بدون شک کپی بدون مجوز از آثار اصلی هستند و فروش آن ها در فروشگاه مایکروسافت می تواند برای سازنده مشکل ساز شود.

منبع: Eurogamer